- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
2 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor een vakantie zonder drempels in Lot
Gratis afzegging
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet, internationale zender(s)), DVD-speler, CD-speler), keuken(fornuis(5 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(espresso)
Gratis afzegging
Accommodaties in de buurt van Lot
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vrijstaand vakantiehuis NADALIE
Zeer duurzaam
Zeer sfeervol gerestaureerd vrijstaand vakantiehuis voor 4-6 pers., zonnig terras, zwembad , van alle gemakken voorzien. Landelijk gelegen op biologisch walnotendomein
Zeer duurzaam
Gratis afzegging
Duurzaam
"Le Bois du Petit Manoir" in de Dordogne, 10 minuten ten zuiden van Sarlat: authenticiteit en gezelligheid in uw oase van rust met 72m², 2 kamers, voor 4 volwassenen.
Gratis afzegging
Duurzaam
Gratis afzegging
Duurzaam
In het hart van Dordogne, halverwege Siorac en het middeleeuwse dorp Belvès, in de vallei van de Mens.
Gratis afzegging
Duurzaam
4-sterren vakantiedorp voor onvergetelijke familievakanties: 25 appartementen voor 2 tot 20 personen, bar, restaurant en uitzonderlijke recreatiemogelijkheden.
Zeer luxe traditionele boerderij met verwarmd privé zwembad, sauna en tennisbaan voor 10 personen