- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
- Willekeurige volgorde
- Best beoordeeld
- Gasten
- Slaapkamer
- Woonoppervlakte
3 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie in de bergen in Lot
Regio's
Gratis afzegging
Parterre: (open keuken(fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(filtermaling), oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(TV(satelliet)
Gratis afzegging
Gratis afzegging
Parterre: (woonkamer(TV(satelliet), open haard, CD-speler, stereo-installatie), woonkeuken(fornuis(4 kookplaten, gas), koffiezetapparaat(filtermaling)
Gratis afzegging
Accommodaties in de buurt van Lot
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gratis afzegging
Duurzaam
"Le Bois du Petit Manoir" in de Dordogne, 10 minuten ten zuiden van Sarlat: authenticiteit en gezelligheid in uw oase van rust met 72m², 2 kamers, voor 4 volwassenen.
Gratis afzegging
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis NADALIE
Zeer duurzaam
Zeer sfeervol gerestaureerd vrijstaand vakantiehuis voor 4-6 pers., zonnig terras, zwembad , van alle gemakken voorzien. Landelijk gelegen op biologisch walnotendomein
Zeer duurzaam
Gratis afzegging
Duurzaam
In het hart van Dordogne, halverwege Siorac en het middeleeuwse dorp Belvès, in de vallei van de Mens.
Gratis afzegging
Duurzaam
Goed ingerichte landelijke gite: 2 slaapkamers (ensuite) 2 eenpersoonsbedden. Handdoeken en bedlinnen uitgerust met oven, barbecue, TV, WiFi, vaatwasser, koelkast. Terras.
Mooi vakantiehuis*** met veel charme en comfort, zwembad + wifi (gratis). Perigord, Dordogne, op slechts 3 km. van Hautefort.