Vakantieappartementen en huizen in Australië en Nieuw-Zeeland
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Australië en Nieuw-Zeeland
Parterre: (zitkamer(TV, DVD-speler, CD-speler), eetkamer(eettafel(14 personen)), woonkeuken(koffiezetapparaat(filtermaling, pads), oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer)
Parterre: (woonkamer(TV(flatscreen, smart TV), open haard, zithoek), open keuken(eettafel, waterkoker, broodrooster, fornuis(gas), koffiezetapparaat(cups, filtermaling)
Accommodaties in de buurt van Australië en Nieuw-Zeeland
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Stacaravan Camping Scheldeoord
Stacaravan O'HARA Model 2017 30m2, 3 slaapkamers, 6 personen op de camping Scheldeoord ****, Baarland, Zeeland.
Uniek Dijkhuis Zeeuws-Vlaanderen
Nieuw; Uniek vrijstaand dijkhuis met prachtig uitzicht, serre, tuin (zuid) nabij NoordZeestrand en WesterSchelde
Duurzaam
Ontsnap naar het rustige platteland van Biervliet en omarm het serene leven in deze charmante vakantiewoning.
Vakantiehuis aan zee bij Hoofdplaat
Ruime woning met 3 slaapkamers voor 6 personen met gezellige woonkamer met uitzicht op centrale vijver in het park. Op 100m van zee -geen strand- en woning heeft ook een sauna
Luxe geschakelde vakantiewoning met sauna met vrij uitzicht op natuurgebied, nabij een klein strand, op Kustpark Village Scaldia, een ruim opgezet vakantiepark aan de Zeeuwse kust.
Tiny House Sari - dichtbij strand!
Rustig gelegen Tiny House (4 pers.) – Strand & natuur Zeeland
Chalets op Vakantiepark Stelleplas (Heinkenszand) te huur. Er zijn verschillende chalets geschikt voor 1-8 personen.
Dit nostalgische dijkhuisje ligt Nummer Eén, een dorpje 3 km. achter Breskens. Het geschakelde huisje is gebouwd tegen een oude zeedijk en geschikt voor max. 4 personen.
Tragel 37 is gelegen aan de rand het dorpje Schoondijke, op ongeveer 5km van Breskens en het strand. Het huisje ligt op een korte afstand van het fietsknopen netwerk,
Landgoed de Lente type Krokus is met zijn 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Krokus 34 is een woning met 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Krokus 36 is een vrijstaande vakantiewoning voor 8 personen en is gelegen in het kleinschalige en rustige vakantiepark Landgoed de Lente op 800 m van het centrum van Breskens en va...
Sneeuwklokje no. 40 op Landgoed "de Lente" is een vakantie woning met 4 slaapkamers en geschikt voor 8 personen.
Sneeuwklokje 32 is een luxe vakantiewoning met 4 slaapkamers geschikt voor 8 personen.
Dit appartement ligt op de bovenste verdieping van het complex midden in het centrum van Breskens.