Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Hamburger Hallig, Huis Halligblick
Klein maar fijn. Gezellige vakantiewoning van 26 m².
Gezellig vakantiehuis "Austernfischer" in Geestland. 68m² woonoppervlakte, ruimte voor 2 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
Vakantiehuis in Oost-Friesland -Moormerland, vlakbij de stad Leer_ drempelvrij, afgelegen ligging, gezinsvriendelijk, gezellig ingericht, half omheinde tuin, dieren welkom,
Duurzaam
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
Friesenkate Seeth augustus boekbaar
Comfortabel rietgedekt vakantiehuis met ruime tuin en terras, rustig gelegen aan de rand van het dorp
Zeer duurzaam
10% Last minute 12-09-2026 - 12-10-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Neßmersiel
10% Actie 12-09-2026 - 16-12-2027
De liefdevol ingerichte vakantiewoning Marsch & mehr is rustig en idyllisch gelegen in de Südermarsch. De ideale plek om te ontspannen.
Niet-rokers vakantiewoning, 2-4 personen, Tuin, Buitenspellen Terras, Ligstoelen Lounge,
Duurzaam
WATT´N MOMENT am Meer mit Sauna
"WATT'N MOMENT aan zee" in Tossens, Noordzee, met sauna, 78 m², voor 4 personen, 2 slaapkamers.
Bijzonder duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Het elegante vakantiehuis is geschikt voor maximaal 3 personen. WLAN van Pasen tot oktober
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 12-09-2026 - 16-12-2027
Het rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, twee badkamers met douche, een grote tuin en ligt op slechts 900 m van de zee.
Bijzonder duurzaam
Huis Halligblick / Vakantie aan zee
Haus Halligblick ligt op ongeveer 300 meter van de zee Acht vakantiewoningen en een vakantiehuis zijn in dit prachtige gebied.
Vakantiewoning Wiesenzauber aan de rand van de stad Leer Ostfriesland, Backemoor, Noordzee, 56qm, 3 gasten, 2 kamers.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornum
10% Actie 12-09-2026 - 16-12-2027
Platte Pellworm; Huis Halligblick
Vakantie zonder compromissen in de vakantiewoning Pellworm zie
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 12-09-2026 - 16-12-2027
Blokhut sauna, open haard, 3 slaapkamers, hond
Blokhut 98 m², 3 slaapkamers, 6 pers., rustige afgelegen ligging. 1000 m², open haard, whirlpool, omheinde tuin, saunahuisje. Tussen Noordzee + NOK kanaal. WLAN, huisdieren toegestaan.WLAN
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 12-09-2026 - 19-09-2026
Rust en ontspanning puur in het met veel liefde ingerichte Friesenhuis met tuin voor exclusief gebruik. Een plek om de ziel te laten ontspannen.
Zeer duurzaam
HAusZeit -Captain's House on the Harle
Top locatie - top beoordelingen. In ons in 1996 herbouwde kapiteinshuis kijkt u niet naar het volgende vakantiehuis. Boek nu uw uitstapje naar de Noordzee.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 10% vrij
133€ voor 12 sep. - 19 sep.
87€ Jaarlijks gemiddelde
27% voor 12 sep. - 19 sep.
47% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 38 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 8.339 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox