Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Huis strandvakantie in Hooksiel TOP
Een vakantiewoning voor de hele familie in Haus Strandferien in Hooksiel
33% Actie 20-12-2026 - 30-12-2026
Hamburger Hallig, Huis Halligblick
Klein maar fijn. Gezellige vakantiewoning van 26 m².
Mooie, rustige vakantiewoning voor maximaal 4 personen met aparte ingang, parkeerplaats. eigen klein terras om te zitten en 1 groot overdekt terras met 2 ligbedden om te zonnen.
Vakantie tot 14 personen, sauna, afgesloten terrein, honden welkom, paardrijvakantie, grote trampoline
Vakantie aan de Noordzee in mooi huis met grote tuin & centrale ligging
10% Vroeg 18-01-2027 - 23-07-2028
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
Duurzaam
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
Ferienhaus Antom am Knockster Tief
Ferienhaus Antom am Knockster Tief: 46 m², 2 kamers, voor 2 personen en max. 2 honden in Oost-Friesland.
Duurzaam
Nieuw gebouwd, prachtig, licht, moderne inrichting. Groot terras met panoramisch uitzicht en dicht bij het strand. Voor kinderen vanaf 12 jaar!
Haus Weitblick: 85m², 3 kamers, max. 6 personen, in Wurster Noordzeekust.
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Wintertuin ●Boot ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Duurzaam
Noordzee - Carolinensiel - Harlesiel - Familievakantie met hond
Comfortabel gelijkvloers vakantieappartement nabij Greetsiel (5 km) met 2 slaapkamers, ideaal voor 4 personen, tuin
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Pennekamp Carolinensiel
Comfortabel, modern, gezellig ingericht rijtjeshuis, 80 m² met terras voor 2 tot 4 personen, 2 slaapkamers en 1 badkamer. Het huis is volledig uitgerust.
Rust en ontspanning puur in het met veel liefde ingerichte Friesenhuis met tuin voor exclusief gebruik. Een plek om de ziel te laten ontspannen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met omheinde tuin op toplocatie. Zeer centraal bij het dorpscentrum. Plaats voor 6 personen.
Modern, stijlvol appartement, 1-2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, volledig uitgerust en nieuw ontworpen, W-LAN, overdekt zonneterras met gazon om te ontspannen.
Zeer duurzaam
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
Ferienhaus, Charmanter Landhausstil
Vakantieappartement Charmante landelijke stijl onder riet
Duurzaam
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Vakantiewoning EBBE in Carolinensiel
Lichte, ruime benedenwoning voor 4 (max. 5) personen in Wittmund-Carolinensiel. Honden zijn van harte welkom.
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 132€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
154€ voor 25 jul. - 01 aug.
91€ Jaarlijks gemiddelde
13% voor 25 jul. - 01 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.812 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox