Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen direct aan de Siel
Ferienwohnung Deichblick in Butjadingen: 90 m², 3 kamers, plaats voor maximaal 6 personen.
10% Last minute
Maritiem en modern ingericht vakantiehuis op een rustige locatie, ideaal voor natuurliefhebbers (gezinnen, stellen, alleenreizenden) ca. 400 m naar de Noordzeedijk/Werelderfgoed Waddenzee
15% Actie 11-08-2026 - 17-08-2026
Vakantiehuis Halfvrijstaand huis direct aan de dijk in Neßmersiel
Zeer duurzaam
20% Last minute 29-08-2026 - 05-09-2026
Gerenoveerd Wellness Huus met sauna
Vakantiehuis Wellness Huus, 4 slaapkamers met 6 bedden (twee slaapkamers met TV), 2 badkamers, sauna in het huis, overdekt terras, tuin, berging voor fietsen
Duurzaam
Vakantiehuis aan het zwemmeer "Kikkervisje
Ontspan in ons vrijstaande vakantiehuis aan het zwemmeer van Aurich Tannenhausen. De term "vertraging" moet hier letterlijk worden genomen.
Duurzaam
ONTSPANNING - RUST - GEZELLIGHEID >VAKANTIE OP DE DIJK>
Haus Elbstrom, vakantiehuis bij het strand
Dicht bij het strand (200m), Kugelbake en wereldvaarroute in zicht vanaf het strand, kuurpark met kleine dierentuin en speeltuin tegenover, ondergrondse parkeergarage, winkelmogelijkheden
10% Last minute 15-08-2026 - 29-08-2026
Friedrichskoog 100m zum Strand
Vakantiehuis met sauna en open haard voor 4 personen plus klein kind in een rustige doodlopende straat met toegang tot het 150m verderop gelegen strand Huisdieren toegestaan
Duurzaam
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Duurzaam
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Modern, stijlvol appartement, 1-2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, volledig uitgerust en nieuw ontworpen, W-LAN, overdekt zonneterras met gazon om te ontspannen.
Zeer duurzaam
Gezellig vakantiehuis Eisvogel in Geestland, 68m² woonoppervlak, max. 3 personen.
Zeer duurzaam
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 11-08-2026 - 19-09-2026
Ons gezellige, kind- en seniorvriendelijke vakantiehuis van 78 m² ligt op een rustig vakantiepark in het mooie vissersdorp Fedderwardersiel, net achter de dijk.
5% Vroeg 07-02-2027 - 27-03-2027
Aanbiedingen Noordzee vakantie 2023 Winteraanbiedingen Vakantiehuis direct in Carolinensiel, gratis wifi, bolderwagen, barbecue.
Duurzaam
10% Vroeg 19-09-2026 - 10-10-2026
Vakantiebungalow voor max. 4 personen in Tossens/Butjadingen aan de prachtige Jadebaai - UNESCO Werelderfgoed Waddenzee (Duitse Noordzeekust), omheind, met afsluitbare tuinpoort.
Duurzaam
Vrijstaand vakantiehuis vlakbij het strand met tuin en terras Ideaal om te ontspannen en tot rust te komen 3 slaapkamers, modern ingericht Baby luiertafel, babyfoon Vliegengordijn 3x TV
Zeer duurzaam
Ons huis Teetje is gelegen in het rustige Hilgenriedersiel, direct aan de Noordzeekust te midden van de Oost-Friese natuur.
11% Actie 01-11-2026 - 22-12-2026
Huis Halligblick / Vakantie aan zee
Haus Halligblick ligt op ongeveer 300 meter van de zee Acht vakantiewoningen en een vakantiehuis zijn in dit prachtige gebied.
Apartment Amrum auf Nordstrand
Flat Amrum op Nordstrand: 35m², 1 kamer, badkamer, terras
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Modern appartement, direct aan het strand, hoogwaardige uitrusting, 4 personen, 2 slaapkamers, 3 TV, DVD, sauna, parkeerplaats, lift
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 153€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
155€ voor 15 aug. - 22 aug.
96€ Jaarlijks gemiddelde
13% voor 15 aug. - 22 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.941 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox