Hoe duur is een vakantiewoning aan de Noordzee?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Vakantiewoning in Welt op het schiereiland Eiderstedt
Vakantiehuis „Söl'ring Kööv 3a“ – Stijlvolle ambiance met veel comfort voor onvergetelijke vakantiedagen
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
Zeer duurzaam
25% Actie 30-07-2026 - 21-08-2026
Vakantie op een familieboerderij met honden, katten, vee en paarden.
Het vakantiehuis heeft ca. 99m² met 2 slaapkamers, twee badkamers met douche/wc, twee keukens en twee woonkamers met slaapbank op de begane grond en u heeft uw hele huis voor uzelf.
Duurzaam
Vakantiehuis Helga-Mühlenblick
Halfvrijstaande woning met mooie tuin en garage in het molengezicht, 2 badkamers, 2 slaapkamers, gratis wifi ...
Moderne, gezellige accommodatie in het hart van Oost-Friesland. Vakantiehuis met tuin, in de buurt van de bloemenhal. Vraag gerust persoonlijk naar beschikbare tijden: Tel.: 04944 920463
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 10-01-2027 - 19-06-2027
Comfortabel ingericht vakantiehuis voor maximaal 6 personen met sauna, houtkachel en vrij uitzicht op zee op een directe strandlocatie in het Noordzeekuuroord Horumersiel - OT Schillig.
Duurzaam
Vakantiewoning Juist in Norddeich
NORDDEICH! Vakantiegeluk direct aan zee bij de dijk en de haven. De maritiem ingerichte vakantiewoning met rond balkon zal u inspireren. Kijk zelf maar.
Zeer duurzaam
Mooie gezellige, volledig ingerichte vakantiewoning op 65 m². Slechts 300 meter naar het strand. Met een mooi perceel en terras. Vooral geschikt voor gezinnen.
Föhr-vakantieappartement op Nordstrand met een groot dakterras
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
Vakantiehuis, 6 pers., 1 hond, WiFi
Noord-Friesland vakantiehuis 100 m² ****, 2-6 pers., 3 slaapkamers, 2 badkamers. Prachtig uitzicht, dicht bij zee, WLAN, hond toegestaan, tuin omheind. Met de 2e helft van het huis ook ideaal voor 2 gezinnen.
Huis Watt Whg.2 voor 2 pers. wifi
Gezellige vakantiewoning voor maximaal 2 personen op de 1e verdieping, woonkamer met eethoek, keuken, 1 slaapkamer, badkamer met douche en WC, niet-roken, WiFi.
Duurzaam
Ons oude gebouw - helemaal nieuw van binnen: Vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden).
Zeer duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Aanbiedingen Noordzee vakantie 2023 Winteraanbiedingen Vakantiehuis direct in Carolinensiel, gratis wifi, bolderwagen, barbecue.
Duurzaam
10% Vroeg 19-09-2026 - 10-10-2026
Modern, stijlvol appartement, 1-2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, volledig uitgerust en nieuw ontworpen, W-LAN, overdekt zonneterras met gazon om te ontspannen.
Zeer duurzaam
Vakantiewoning MUSCHEL in Hooksiel
Vakantiewoning MUSCHEL in de stijl van een rijtjeshuis: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met kitchenette en toegang tot het terras, 1 douche-badkamer, 2 slaapkamers en 1 balkon
Zeer duurzaam
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een ruime woon-eetkamer en directe toegang tot de weide aan de zomerdijk.
Zeer duurzaam
Huis Eiderente- Wellness+Haard+WLAN
Vakantiehuis aan de dijk tussen Büsum en St. Peter-Ording, ruim 90 m² met serre, aparte WC, wellnessbad met sauna, houtkachel, TV, WLAN; gedeeltelijk overdekt terras+weide
Duurzaam
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
10% Last minute
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Boot ●Gastentoilet ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 78€/nacht
Duurste maand:
juni - Ø 132€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
155€ voor 01 aug. - 08 aug.
92€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 01 aug. - 08 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement aan de Noordzee is al te boeken vanaf 37 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil aan de Noordzee, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Oost-Friesland, Butjadingen en Cuxhaven & omgeving.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie aan de Noordzee raden wij u ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, aan de Noordzee zijn er 7.835 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Noord-Friese Waddeneilanden, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox