Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Strand dichtbij 300 m, comfortabele vakantiewoning, rustig gelegen, tuin met meubilair, Stressless-fauteuil,
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
14% Last minute 27-09-2026 - 28-09-2026
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Woonkamer met open haard, slaapkamer, kinderkamer, eetkamer, keuken en badkamer incl. grote tuin
Middenwoning in het centrum van Carolinensiel in een doodlopende straat. 80 m² met plaats voor 6 personen en een klein kind. WLAN, Sky Sport gratis Huisdieren toegestaan
Vakantiehuis Halfvrijstaand huis direct aan de dijk in Neßmersiel
Het vakantiehuis "Paulas-Hus" ligt in het vakantiepark Ostfriesland in Hage/Berumbur. Een breed scala aan recreatieve activiteiten begint direct voor de deur.
Vakantiehuis Pennekamp Carolinensiel
Comfortabel, modern, gezellig ingericht rijtjeshuis, 80 m² met terras voor 2 tot 4 personen, 2 slaapkamers en 1 badkamer. Het huis is volledig uitgerust.
Kindvriendelijk: 4 slaapkamers, 2 badkamers, apart gastentoilet, omheinde tuin met overdekt terras, gratis wasmachine + droger, fietsen + aanhanger en bolderkar
16% Last minute 27-09-2026 - 02-10-2026
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
15% Last minute 10-10-2026 - 24-10-2026
Friesengeist: Gezellige 63 m² vakantiewoning in Greetsiel met 2 kamers voor maximaal 4 personen.
FEWO ** Noorderlicht met balkon **
Vakantiewoning " Nordlicht met balkon " in Haus Sonneneck
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE Werdum
Vakantiewoning SCHIFFSJUNGE. Gezellige zolder vakantiewoning met zeer groot balkon in het luchtkuuroord Werdum, dicht bij het populaire dierenpark.
10% Last minute
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
Rustige ligging direct aan het Greetsieler Tief met 3500 m² grond, boten, Vismogelijkheid, carport, galerij, houtkachel, natuurlijke producten van de boerderij.
Vakantiewoning Höfner aan de Noordzee
Vakantiewoningen aan de Noordzee in Esens-Bensersiel in Oost-Friesland. Volledig gemeubileerde vakantiewoningen, rustig gelegen. Alle toeristische voorzieningen zijn in de buurt.
Vakantiewoning aan de Eeuwige Zee
Gezellige woning voor 2 personen met uitzicht op de natuur.... **Dicht bij de kust, zwemmeer, rust, ontspanning** het Ewige Meer direct in het dorp, gratis wifi
Origineel Oost-Fries huis, groot omheind perceel, moderne inrichting, gelijkvloers, uitzicht op de uitgestrektheid van het Oost-Friese landschap. Ontspanning van het dagelijkse leven gegarandeerd.
Vrijstaand Fries huis Lotta met volledig omheinde tuin, terras voor maximaal 6 personen in Norden/Norddeich en gratis wi-fi aan de Oost-Friese Noordzeekust
Vakantiewoning in het Friese Huis
gezellige flat de flat is 8 km van de kust, we hebben een kleine bakkerij ongeveer 100m kunt u lopen. je kunt alles snel bereiken winkelvoorzieningen
Vakantiewoning Wiesenzauber aan de rand van de stad Leer Ostfriesland, Backemoor, Noordzee, 56qm, 3 gasten, 2 kamers.
Vissershuis in de oude dorpskern van Ditzum met een prachtige vaste tuin.
Wij hebben uw vakantiehuis van hoge kwaliteit voor een vriendelijke prijs. Onze goed verzorgde allergievriendelijke vakantiewoning **** (met dakterras van 24 m²)
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
137€ voor 03 okt. - 10 okt.
96€ Jaarlijks gemiddelde
29% voor 26 sep. - 03 okt.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.829 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Krummhörn en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox