Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Centrale en rustige flat op 200 m van het stadscentrum en de museumhaven, balkon, parkeerplaats, berging
Zeer duurzaam
Ferienwohnung B Familie Höfner an der Nordsee in Ostfriesland
Vakantieappartement B Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland.
Vakantie voor 2-4 personen midden in de idylle van een Noordzeedorp
Duurzaam
Vakantiehuis Carolinennest ****
Carolinensiel, Schifferweg 2a TOP-uitrusting, super ligging WLAN, PP, was inbegrepen Last-minute 5-12.7.26 10%
Bijzonder duurzaam
Gezinsvriendelijk en gezellig vakantiehuis op centrale en rustige locatie, internet via W-LAN gratis
20% Last minute 29-03-2026 - 10-04-2026
3 slaapkamers met 5 bedden (alle slaapkamers met TV), 2 badkamers (1 x met bubbelbad ( 1 x met douche), sauna, 2 parkeerplaatsen bij het huis, terras met overkapping
Duurzaam
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Vakantie met Omanette op de dijk
***DROOMVAKANTIE op ideale locatie aan de DEICH en toegang tot het aantrekkelijke en nieuw ontworpen NORDSEE BEACH. Centraal en rustig - 1e verdieping - TOP-apparatuur.
Duurzaam
Huis Nordsee Whg. 3 tot 3 pers.
Gezellige vakantiewoning voor maximaal 3 personen op de begane grond, woon/slaapkamer, kitchenette met vaatwasser, slaapkamer, badkamer met douche en WC, wasmachine, terras op het zuiden, tuinmeubelen, barbecue, ligweide, paviljoen, WLAN
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornumersiel
Bijzonder duurzaam
10% Actie 29-03-2026 - 01-04-2026
Een vakantiehuis, goed uitgerust, liefdevol ingericht met een mooi, groot terras, een echte zomerkamer, rustig gelegen nodigt het uit tot ontspanning.
Zeer duurzaam
Idyllisch gelegen vakantiehuis Leer Loga 90m², voor maximaal 5 personen – vakantie in het mooie Oost-Friesland
15% Last minute 29-03-2026 - 28-04-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornum
10% Actie 29-03-2026 - 01-04-2026
138 Komfortbungalow am Deich + Hund
Comfortbungalow achter de dijk in Dornumersiel, tot 4 pers. en baby, tot 2 honden welkom!
Welkom in vakantiehuis Kolibri in Neßmersiel aan de prachtige Noordzeekust! Aankomen - je goed voelen - ontspannen - genieten van je vakantie
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Vakantiewoning in Norddeich, beste locatie, dicht bij het strand, ca. 50 m², 2 slaapkamers, balkon op het zuiden, ideaal voor 2-3 personen
Droom vakantiehuis aan het einde van een doodlopende weg. Het huis heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers (1 met sauna en 1 met whirlpool), woonkamer met houtkachel, grote tuin.
Duurzaam
Vakantiehuis op kanaallocatie met roeiboot, terras, gazon, eigen aanlegsteiger, uitzicht op kanaal
Appartement Bönning Fledderweg 27A
Ruime benedenwoning dicht bij het strand, 2 slaapkamers, aparte keuken, grote woonkamer, badkamer en berging. Tuin met groot terras en tuinhuisje. Wifi
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornum
10% Actie 29-03-2026 - 01-04-2026
Vakantiehuis, zuidwest terras, 2 slaapkamers, rustige ligging, goede winkelmogelijkheden, dicht bij het strand, dicht bij de stad, gezellig, gerenoveerd 2017, nieuwe keuken, 2 fietsen, parkeerplaats bij het huis
Waddenzee, wind, Noordzeelucht: Ons vakantiehuis (80 m²) dicht bij het strand ligt in een rustige doodlopende straat in Harlesiel. Het is ideaal voor 4 personen en 1 klein kind.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 116€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 17% vrij
94€ voor 04 apr. - 11 apr.
99€ Jaarlijks gemiddelde
66% voor 28 mrt. - 04 apr.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 108 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.724 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox