Hoe duur is een vakantiewoning in Oost-Friesland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Gerenoveerd Wellness Huus met sauna
Vakantiehuis Wellness Huus, 4 slaapkamers met 6 bedden (twee slaapkamers met TV), 2 badkamers, sauna in het huis, overdekt terras, tuin, berging voor fietsen
Appartement Deichtraum 50m naar het strand zee
Begane grond met zuidwest terras; 2x slaapkamers; alle kamers toegankelijk zonder treden, compl Beste rustige ligging direct aan het strand Vakantie vanaf het begin
12% Last minute 03-10-2026 - 09-10-2026
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Eindwoning, grote tuin, terras op het zuidwesten, 3 slaapkamers, max. 7 personen en 1 baby, 1 badkamer, 1 gastentoilet, winkelvoorzieningen op loopafstand, rustige zijstraat, parkeerplaats
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
10% Actie 30-09-2026 - 16-12-2027
Appartement Corina in Norddeich Stuurboord
* Onze vakantiewoning is volledig geïsoleerd, kou blijft buiten en warmte ook. * Het is een lichte flat. * Het bevindt zich op de bovenste verdieping.
Luxe nieuwbouw vakantiewoning aan het meer met infrarood warmtecabine
Middenwoning in het centrum van Carolinensiel in een doodlopende straat. 80 m² met plaats voor 6 personen en een klein kind. WLAN, Sky Sport gratis Huisdieren toegestaan
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
15% Last minute 30-09-2026 - 01-10-2026
Vakantiehuis met 3 slaapkamers voor 6 personen (alle slaapkamers met TV), sauna in het huis, 2 badkamers, 2 parkeerplaatsen bij het huis, tuin, saunatuin, ligstoelen en nog veel meer
Vissershuis in de oude dorpskern van Ditzum met een prachtige vaste tuin.
Vakantie met Omanette op de dijk
***DROOMVAKANTIE op ideale locatie aan de DEICH en toegang tot het aantrekkelijke en nieuw ontworpen NORDSEE BEACH. Centraal en rustig - 1e verdieping - TOP-apparatuur.
Twee in 2016 nieuw gebouwde vrijstaande huisjes van 145,00 m² met omheinde tuin op het zuiden, 2 parkeerplaatsen, houtkachel, drie slaapkamers, 2 badkamers, WiFi, en en
20% Last minute 07-10-2026 - 10-10-2026
Steeghuus Twixlum in Emden: 84 m², 4 kamers, plaats voor 4 personen – uw vakantiewoning in het noorden!
10% Actie 30-09-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Helga-Mühlenblick
Halfvrijstaande woning met mooie tuin en garage in het molengezicht, 2 badkamers, 2 slaapkamers, gratis wifi ...
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornumersiel
10% Actie 30-09-2026 - 16-12-2027
ONTSPANNING - RUST - GEZELLIGHEID >VAKANTIE OP DE DIJK>
10% Actie 01-10-2026 - 31-10-2026
Ferienwohnung C Familie Höfner
Vakantieappartement C Familie Höfner in Esens aan de Noordzee in Oost-Friesland. Vakantieappartement aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantieappartementen op een rustige locatie.
Vakantiehuis Noordlücht aan het meer
Nieuw, gezellig en modern vakantiehuis aan een eigen badstrand in het recreatiegebied Aurich-Tannenhausen, tuin en groot zonneterras met uitzicht op het meer, dicht bij de Oost-Friese kust
Vakantieappartement Gezinsvakantie Dornum
10% Actie 30-09-2026 - 16-12-2027
Comfort vakantiehuis Hinter der Mühle
Exclusief, vrijstaand comfortvakantiehuis, modern wooncomfort met een gezellige sfeer, onbeperkte WLAN, 2 badkamers, rolluiken, strandstoel, horren, terras.
Vakantiehuis Muschelstuv max. 5 pers
Vakantiehuis tot 5 personen aan de Noordzee, rustig maar centraal gelegen, 4 fietsen en WLAN gratis tijdens uw verblijf Geschikt voor mensen met een allergie
20% Actie 17-01-2027 - 28-02-2027
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
10% Actie 31-12-2026 - 10-01-2027
Welkom in dit uitzonderlijke barrièrevrije vakantiehuis met grote tuin en open haard, stenen barbecue en fontein.
10% Last minute
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 73% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
106€ voor 03 okt. - 10 okt.
93€ Jaarlijks gemiddelde
34% voor 03 okt. - 10 okt.
45% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Oost-Friesland is 113 € per nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Oost-Friesland, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Leer, Dornum & omgeving en Wittmund & omgeving.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Oost-Friesland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij.
Ja, in Oost-Friesland zijn er 1.842 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich & omgeving, Krummhörn en Wittmund & omgeving.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox