Waar is het mooiste in Nedersaksen?
Voor een onvergetelijke vakantie in Nedersaksen raden wij de vakantiebestemmingen Lüneburg, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving aan.
Trek er in en voel je thuis! Een ruim vakantiehuis voor ontspannende eilandtijden wacht op u.
Vakantiehuis "Dünennest" in Dornum-Nessmersiel, 75m², geschikt voor maximaal 4 personen, 2 kamers.
Luxe - 120 m² - Ideaal voor 2 - 4 personen om te wandelen - Houtkachel (brandhout gratis) - Sauna - Grot aan de Brocken - Wintertuin - Tuinvijver - Carport
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Passat 3.OG Maisonette mit Seeblick
Gezellig en modern 3-kamerappartement op de 3e verdieping met zijdelings uitzicht op de Noordzee. Zwembad en sauna in het huis. 150 meter naar het strand.
20% Actie 01-10-2026 - 10-10-2026
Comfortabel, kindvriendelijk appartement, telefoon en W-Lan gratis
"Seepark Huis 3" in SeeparkHooksiel
Moderne en lichte halfvrijstaande woning op toplocatie van Hooksiel.
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 1
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
20% Actie 03-10-2026 - 17-10-2026
"Kapitänshus" in het Seepark Hooksiel
Aan de hoogste eisen kan hier worden voldaan: 3 slaapkamers, 2 badkamers, zonneterras, eigen sauna, houtkachel - vakantiehuis op een prachtige locatie
Modern, stijlvol appartement, 1-2pers(+kind), rustig, centraal en zonnig gelegen, volledig uitgerust en nieuw ontworpen, W-LAN, overdekt zonneterras met gazon om te ontspannen.
10% Last minute 01-10-2026 - 12-10-2026
Overnachten in een iconische Airstream met privé hottub, beschut tussen de bomen op een rustige heuvel bij Wilsumer Berge.
U bent op zoek naar rust en ontspanning. Dan is het vakantiehuis Läken aan de Thülsfelder Talsperre met gashaard en infrarood warmtecabine precies goed voor u.
Appartement Sonnenschein Wintertuin Hond
Bungalow Haus Nordwind met 2 vakantiewoningen met wintertuin, WLAN en huisdier
10% Last minute 01-10-2026 - 10-10-2026
Ons oude gebouw - helemaal nieuw van binnen: Vakantiehuis voor maximaal zes personen (en max. twee honden).
14% Actie 01-10-2026 - 20-12-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dornumersiel
10% Actie 01-10-2026 - 16-12-2027
FH voor maximaal 5 personen, kindvriendelijk, 2 honden (eventueel meer mogelijk), omheinde tuin (1,50)
Charmant huisje met rieten dak 72 m² met volledig omheinde tuin. 2 slaapkamers en een houtkachel die u uitnodigt Nodigt uit tot gezellige uren op stormachtige dagen en stijve Noordzeebries.
3-sterren Premiumfewo | Köhnke 4
NIEUW! Pas gerenoveerd in het voorjaar van 2022! 42 lichte m², woon/slaapkamer, eethoek, doucheruimte/toilet, ingerichte keuken, balkon, parkeerplaats
Vakantiewoning ❤Gaby en Peter❤
Centraal, maar toch rustig gelegen 2-kamer appartement in het hart van Braunlage! 1-3 personen (2 pers. slaapkamer / 2 pers. slaapbank woonkamer) Modern en zeer gezellig ingericht!
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 81€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 150€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 22% vrij
128€ voor 03 okt. - 10 okt.
78€ Jaarlijks gemiddelde
37% voor 03 okt. - 10 okt.
48% Jaarlijks gemiddelde
Deze Duitse deelstaat heeft echt voor ieder wat wils. Zoef je graag van een besneeuwde berg af op ski's of je snowboard? Nedersaksen leent zich goed voor een skivakantie. Het berggebied Harz is waar je wintersportwensen het beste uit te voeren zijn. Liefhebbers van een ontspannen vakantie kunnen goed terecht in deze omgeving. Huur een vakantiehuis in Nedersaksen met zwembad en duik in het water of langs de rand in een goed boek. In de omgeving kun je gemakkelijk een lange wandeling maken, ideaal als de hond mee is op vakantie naar Nedersaksen. Wandel samen door de bossen, bergen of over het strand. Of doe de hunebedroute: in Duitsland staan veel van deze mysterieuze graven uit de trechterbekercultuur. Mocht je op zoek zijn naar wat meer reuring, dan is er voldoende te beleven in dit gebied. Een stedentrip in Nedersaksen maak je naarHannover, de hoofdstad van het gebied. Hier staan talloze prachtige gebouwen, kerken, interessante musea en geniet je uiteraard van het uitgaansleven. Het Nedersaksische stadsleven op z'n best!
Met het hele gezin op vakantie? Dat is ideaal wanneer je een vakantiewoning in Nedersaksen huurt. Je kunt in de deelstaat alle kanten op. Gaan jullie voor een strandvakantie in Nedersaksen en rijden jullie richting de Noordzee? Of kiezen jullie liever voor het gedeelte vanNedersaksen waar je avontuur vindt in de vorm van een vakantie in de bergen? Er is in elk geval genoeg te beleven in de omgeving. Wat dacht je van een ritje naar Das Verrückte Haus, waar letterlijk alles op z'n kop staat. Het huis, de deur, de badkamer en de meubels. Je weet niet wat je overkomt. Leuk voor jong én oud. Of ontdek juist de geschiedenis met een rondleiding in de mijnen van Rammelsberg. Ook zijn er verschillende Erlebnisparken, parken waar de kinderen heerlijk op avontuur kunnen. Bij het Osnabrücker Land vind je natuurpark TERRA.vita, waar de kinderen spelenderwijs alles over de omgeving van jullie vakantiewoning in Nedersaksen ontdekken.
Wanneer je in Duitsland bent, kun je de Duitse keuken niet laten staan. Haal onderweg een heerlijke Currywurst bij een kraampje langs de weg, geniet van een Flammkuchen en vergeet geen Apfelstrudel met slagroom te consumeren. Rondom je vakantiewoning in Nedersaksen zijn daarnaast nog een hoop lokale specialiteiten te vinden. Zo is Oldenburg de hoofdstad van... Boerenkool! In de restaurants ontdek je wat je allemaal met deze bijzondere groente kunt. Goed te combineren met de Lüneburger Heidekartoffel, een aardappel die van de Lüneburger Heide komt. Deze aardappel mag alleen zo heten als die op een speciale manier is gekweekt. Daarnaast vind je heel wat lokale producten, zoals bosbessen, aardbeien en appels, net als asperges en spinazie worden veel gekweekt en gegeten in de regio. Probeer de Pinkel, een soort bloedworst. Spoel het weg met een lekker biertje, ze zijn in de buurt van je vakantiehuis in Nedersaksen gek op bockbier. Je vindt deze biertraditie vooral in hetWeserbergland.
Nedersaksen is een deelstaat in Duitsland. Hannover is de hoofdstad van deze op één na grootste staat van het land. De staat grenst in het westen aan de Nederlandse provincies Groningen, Drenthe en Overijssel, in het noorden aan Denemarken en strekt zich in het oosten uit tot iets voor Maagdenburg. Je vakantiehuis in Nedersaksen is bijna altijd goed met de auto te bereiken.
Voor een onvergetelijke vakantie in Nedersaksen raden wij de vakantiebestemmingen Lüneburg, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving aan.
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Nedersaksen 133 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Emsland of Harz. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Nedersaksen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Chalet Im Rosengarten en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven zijn bijzonder aan te bevelen.
U hoeft uw huisdier in Nedersaksen niet achter te laten, want er zijn 10.883 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Emsland, Harz en Noordzee bijzonder comfortabel.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox