Waar is het mooiste in Nedersaksen?
Voor een onvergetelijke vakantie in Nedersaksen raden wij de vakantiebestemmingen Lüneburg, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving aan.
Balkon flat met een wijds uitzicht: Vriendelijke flat met 30 m² woonruimte en groot balkon met een prachtig uitzicht op weilanden, dijk en de oude vuurtoren van Hallig
Pension Hus Möhlenbarg met ontbijt tussen Duhnen en Döse dicht bij het strand.
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
Zeer duurzaam
Ruim Fries huis half, prachtig molenpand, ideaal om onze Noordzeekust en het land tussen de zeeën te beleven! Pure natuurbeleving!
Duurzaam
TERTIUS 2 Z., 3 * DTV met tuin
VAKANTIETIJD - TIJD AAN ZEE - KÜSTENKATE! Ons grote vakantiehuis op de begane grond met terras, tuin en extra lang bed, 400 m naar het strand en 2 km naar Büsum.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Tossens
20% Actie 11-02-2026 - 21-03-2026
Bauwagen Wusel im Auszeit Bauwagencamp
Bauwagen Wusel voor maximaal twee personen in het Auszeit Bauwagencamp in de Seeprovinz Steinhuder Meer
Bijzonder duurzaam
Ferienwohnung A Familie Höfner
Vakantiewoning A Familie Höfner in Esens aan de Noordzee, Oost-Friesland. Vakantiewoning aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantiewoningen op een rustige locatie.
Ultieme ontspanning dankzij een privé sauna en sfeervol comfort midden in de natuur!
Vakantiehuis in Zweedse stijl aan het meer
Vakantiehuis in Zweedse stijl direct aan het meer
Bauwagen Carlo im Auszeit Bauwagencamp
Bauwagen Carlo voor maximaal vier personen in het Auszeit Bauwagencamp in de Seeprovinz Steinhuder Meer
Bijzonder duurzaam
Vlakbij het strand (800 m naar de haven), nieuw. Vakantiewoning. Keuken met vaatwasser en DolceGusto capsuleerapparaat. Grote tuin, parkeerplaats direct voor het huis. max. 4 pers
Vakantieappartement Gezinsvakantie St. Peter-Ording
"Schöner Wohnen" aan zee - gezellige vakantiewoning voor 2 personen, comfortabel en gezellig ingericht op een toplocatie. Terras op het zuiden/westen, rieten strandstoel, WKLAN, 2 TV's
10% Last minute 11-02-2026 - 26-02-2026
Licht appartement op de begane grond met terras
Lichte gelijkvloerse vakantiewoning met zonnig terras - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel - WiFi gratis beschikbaar
5% Last minute 11-02-2026 - 18-02-2026
zeer goed uitgeruste bungalow op het korenveld met vrij uitzicht op het westen. Het strand, de kotterhaven, het visrestaurant en het openluchtzwembad met zeewater liggen op slechts enkele minuten afstand.
Moderne, gezellige accommodatie in het hart van Oost-Friesland. Vakantiehuis met tuin, in de buurt van de bloemenhal. Vraag gerust persoonlijk naar beschikbare tijden: Tel.: 04944 920463
Duurzaam
Vakantiewoning Strutz in Esens / Bensersiel
Duurzaam
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
een plek om je goed te voelen, ongeacht het weer of het seizoen, een vakantiebestemming voor het hele gezin of ook met z’n tweeën en gewoon even lekker ontspannen
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis Backbord in Greetsiel-Eilsum voor 4 personen met sauna en steiger
Mountain Forest Lodge Verre Uitzicht
Exclusieve blokhut op een zuidhelling bij een beekje met groot terras, sauna en houtkachel. Voor 7 - 8 personen, 3 slaapkamers + stapelbed Energiekosten van boekingen v. incl.
6 personen, 2 badkamers, open haard, sauna, glasvezel wifi inbegrepen, hondvriendelijk, 2 slaapkamers, privé speeltuin, omheind zonneterras, ruime rijtjeshuis, speelweide, wasmachine/droger.
Bijzonder duurzaam
20% Actie 31-10-2026 - 30-11-2026
Rijtjeshuis nabij kuurcentrum, 2 badkamers
Rijtjeshuis, rustig, centraal gelegen, 2 badkamers waarvan één badkamer geschikt voor senioren
Het centraal en toch rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, een afgesloten terras en ligt op slechts 500 m van de zee.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 81€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 129€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 71% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 24% vrij
106€ voor 14 feb. - 21 feb.
110€ Jaarlijks gemiddelde
73% voor 14 feb. - 21 feb.
47% Jaarlijks gemiddelde
Deze Duitse deelstaat heeft echt voor ieder wat wils. Zoef je graag van een besneeuwde berg af op ski's of je snowboard? Nedersaksen leent zich goed voor een skivakantie. Het berggebied Harz is waar je wintersportwensen het beste uit te voeren zijn. Liefhebbers van een ontspannen vakantie kunnen goed terecht in deze omgeving. Huur een vakantiehuis in Nedersaksen met zwembad en duik in het water of langs de rand in een goed boek. In de omgeving kun je gemakkelijk een lange wandeling maken, ideaal als de hond mee is op vakantie naar Nedersaksen. Wandel samen door de bossen, bergen of over het strand. Of doe de hunebedroute: in Duitsland staan veel van deze mysterieuze graven uit de trechterbekercultuur. Mocht je op zoek zijn naar wat meer reuring, dan is er voldoende te beleven in dit gebied. Een stedentrip in Nedersaksen maak je naarHannover, de hoofdstad van het gebied. Hier staan talloze prachtige gebouwen, kerken, interessante musea en geniet je uiteraard van het uitgaansleven. Het Nedersaksische stadsleven op z'n best!
Met het hele gezin op vakantie? Dat is ideaal wanneer je een vakantiewoning in Nedersaksen huurt. Je kunt in de deelstaat alle kanten op. Gaan jullie voor een strandvakantie in Nedersaksen en rijden jullie richting de Noordzee? Of kiezen jullie liever voor het gedeelte vanNedersaksen waar je avontuur vindt in de vorm van een vakantie in de bergen? Er is in elk geval genoeg te beleven in de omgeving. Wat dacht je van een ritje naar Das Verrückte Haus, waar letterlijk alles op z'n kop staat. Het huis, de deur, de badkamer en de meubels. Je weet niet wat je overkomt. Leuk voor jong én oud. Of ontdek juist de geschiedenis met een rondleiding in de mijnen van Rammelsberg. Ook zijn er verschillende Erlebnisparken, parken waar de kinderen heerlijk op avontuur kunnen. Bij het Osnabrücker Land vind je natuurpark TERRA.vita, waar de kinderen spelenderwijs alles over de omgeving van jullie vakantiewoning in Nedersaksen ontdekken.
Wanneer je in Duitsland bent, kun je de Duitse keuken niet laten staan. Haal onderweg een heerlijke Currywurst bij een kraampje langs de weg, geniet van een Flammkuchen en vergeet geen Apfelstrudel met slagroom te consumeren. Rondom je vakantiewoning in Nedersaksen zijn daarnaast nog een hoop lokale specialiteiten te vinden. Zo is Oldenburg de hoofdstad van... Boerenkool! In de restaurants ontdek je wat je allemaal met deze bijzondere groente kunt. Goed te combineren met de Lüneburger Heidekartoffel, een aardappel die van de Lüneburger Heide komt. Deze aardappel mag alleen zo heten als die op een speciale manier is gekweekt. Daarnaast vind je heel wat lokale producten, zoals bosbessen, aardbeien en appels, net als asperges en spinazie worden veel gekweekt en gegeten in de regio. Probeer de Pinkel, een soort bloedworst. Spoel het weg met een lekker biertje, ze zijn in de buurt van je vakantiehuis in Nedersaksen gek op bockbier. Je vindt deze biertraditie vooral in hetWeserbergland.
Nedersaksen is een deelstaat in Duitsland. Hannover is de hoofdstad van deze op één na grootste staat van het land. De staat grenst in het westen aan de Nederlandse provincies Groningen, Drenthe en Overijssel, in het noorden aan Denemarken en strekt zich in het oosten uit tot iets voor Maagdenburg. Je vakantiehuis in Nedersaksen is bijna altijd goed met de auto te bereiken.
Voor een onvergetelijke vakantie in Nedersaksen raden wij de vakantiebestemmingen Lüneburg, Oost-Friesland en Cuxhaven & omgeving aan.
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Nedersaksen 127 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Harz of Land zwischen Elbe u. Weser. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
In Nedersaksen zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Chalet Im Rosengarten , Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij en „Mein Hanni” - Zee & kust beleven zijn bijzonder aan te bevelen.
U hoeft uw huisdier in Nedersaksen niet achter te laten, want er zijn 9.664 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Emsland, Harz en Noordzee bijzonder comfortabel.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox