Waar is het mooiste in de Lüneburger Heide?
Voor een onvergetelijke vakantie in de Lüneburger Heide raden wij de vakantiebestemmingen Nordheide, Lüneburg en Uelzen & Provincie aan.
Herdershuis op de Limbeck Farm
Geniet van de gouden novembermaand onder eeuwenoude eiken en beuken. De herderswoning ligt op een prachtige romantische heideboerderij en is 120m² groot.
Gezellige heidebungalow -4 pers.
Heidehuisje voor maximaal vier personen op een omheind, bijna natuurlijk bosperceel Absoluut rustig in een doodlopende straat aan de rand van het dorp. Huisdieren mogelijk.
Duurzaam
Vakantiehuis Elbe-Ilenpool -F****
Ontspan in alle rust. Ervaar schoonheid! Comfortabel en goed uitgerust vakantiehuis op een rustige locatie, met grote tuin, in het oosten van de Lüneburger Heide, ideaal voor 2 personen.
Zeer duurzaam
NIEUW: "Heideblockhaus Harmonie" een charmant vakantiehuis met een mooi aangelegde tuin, zonnig houten terras, serre en ruime kamers. De woning is omheind.
Vakantiehuis voor maximaal 6 personen in de Lüneburger Heide, ruim, tuin; centrale ligging en toch rustig; alle inkoopmogelijkheden ter plaatse, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes
Gezellig vakantiehuis tot 8 personen, Lüneburg
Duurzaam
Het vakantieappartement is centraal maar toch rustig gelegen met een fantastisch uitzicht op het groen. Met 64 m² biedt het alle comfort voor 2 volwassenen, inclusief een prachtige serre en een grote woonkamer.
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
Gezellige en rustieke blokhut op een uitstekende, rustige locatie met een beschutte tuin, serre en visvijver. Vlakbij het bos in de Lüneburger Heide.
Vakantiehuis in het bos, op het erf van de verhuurder
Ruime vakantiewoning met eigen tuin en terras
Duurzaam
Beleef Hamburg of verken de Lüneburger Heide. Ideaal uitgangspunt voor uw activiteiten Aparte vakantiewoning Voor 2-4 personen. Zeer goede recensies.
Bijzonder duurzaam
klein volledig uitgerust pension met kleine tuin
Prachtig gelegen vakantiewoning aan de rand van het bos voor maximaal 4 personen. 2 slaapkamers, keuken met eethoek, woonkamer, badkamer met douche en bad. Terras in het groen om te ontspannen.
Vakantiehuis Heide-Marie in Müden Örtze, 70m² voor maximaal 4 personen, 2 slaapkamers.
10% Last minute 17-06-2026 - 01-07-2026
Mooie blokhut in de Lüneburger Heide op een omheind perceel. Rustig gelegen, direct in de natuur. Huisdieren zijn hier zeer welkom.
Prachtig gelegen vakantiewoning aan de rand van het bos voor maximaal 2+1 personen. Grote woon- en eetkamer met kitchenette, badkamer met douche en bad. Terras in het groen om te ontspannen.
Lichtovergoten studiowoning om je goed te voelen in het natuurpark Lüneburger Heide. Perfect om te ontspannen, wandelen en fietsen. De Bossard kunstsite, Hamburg & Lüneburg zijn gemakkelijk te bereiken
Zeer duurzaam
WELKOM bij de GUT Sunder
4-sterren vakantiehuis op een toplocatie. Op een groene, rustige locatie nabij de Heidegarten en natuurgebied Höpen. Omgeven door tuin, huren de gasten het hele huis en de tuin.
Zeer duurzaam
7% Vroeg 01-10-2026 - 31-10-2026
"Die Schöne vom Lande" im Haus Tusculum
Vakantiewoning 'Die Schöne vom Lande' in Müden Örtze, 65 m², 2 kamers, max. 2 personen.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Neuenkirchen
Idyllische en grote blokhut met groot privéperceel. Volledig en hoog omheind. Het huisje ligt direct naast het bos.
Duurzaam
Idyllisch tuinhuis dicht bij het centrum
lichtovergoten studio in idyllische binnentuin BARRIERAAR en ALLERGISCH-VRIENDELIJK: Neem contact met ons op voordat u boekt.
Vrijstaand vakantiehuis in Schneverdingen (Lüneburger Heide, Heidekreis, Nedersaksen) Beddengoed en handdoeken inbegrepen!!! Maximale bezetting: 5 personen
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 101€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 118€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
115€ voor 20 jun. - 27 jun.
108€ Jaarlijks gemiddelde
33% voor 20 jun. - 27 jun.
46% Jaarlijks gemiddelde
Voor een onvergetelijke vakantie in de Lüneburger Heide raden wij de vakantiebestemmingen Nordheide, Lüneburg en Uelzen & Provincie aan.
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Nordheide of Uelzen & Provincie. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 39 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Voor een geslaagd verblijf in de Lüneburger Heide raden wij de vakantieverblijven Vakantiewoning Böttcher, Huis Elferdingen en Dat lütte Hus aan.
Ja, in de Lüneburger Heide zijn er 206 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Südheide, Nordheide en Heidekreis.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.
Reisinspiratie in je inbox