Hoe duur is een vakantiewoning in Neuenkirchen?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Neuenkirchen is 77 € per nacht.
Accommodaties in de buurt van Neuenkirchen
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Herdershuis op de Limbeck Farm
Geniet van de gouden novembermaand onder eeuwenoude eiken en beuken. De herderswoning ligt op een prachtige romantische heideboerderij en is 120m² groot.
De dubbele voorraadschuur is gerenoveerd tot honingschuur, die ruimte biedt aan een gezin van vijf personen die hun vakantie op de Lüneburger Heide willen doorbrengen.
Zeer duurzaam
"Er was eens een huisje verborgen in een bos..." Wilt u uw volgende Heidevakantie ook als een sprookje laten klinken?
Duurzaam
Onze FH ligt in Schneverdingen, in het hart van de Lüneburger Heide aan het natuurgebied - een ideaal uitgangspunt voor wandelingen, fietstochten en talloze vrijetijdsactiviteiten.
Zeer duurzaam
Een warm welkom Het kleine maar leuke vakantiehuis biedt genoeg ruimte voor 4 gasten en heeft 2 slaapkamers, 1 ruimtebesparende trap, 1 badkamer, 1 keuken en 1 woonkamer.
Duurzaam
Vakantiehuis bij Soltau in een kindvriendelijke omgeving op een uitzonderlijke locatie: idyllische ligging aan de rand van het bos direct aan het eigen meer, alleen bereikbaar via een eigen pad
Kindvriendelijk vakantiehuis, Heidepark, Vogelpark Walsrode, Serengeti Park Hodenhagen, vakantie, Lüneburger Heide, wandelen, fietsen tot 13 personen
Vakantiehuis Visselheide, Sauna, Hottub / Bubbelbad, Ruimte voor tot 13 personen.
Dichtbij maar toch op het platteland - dit gezellige vakantiehuis met parkachtige tuin aan de rand van de stad biedt veel ruimte om u thuis te voelen met familie, vrienden of collega's.
Klein kindvriendelijk vakantiehuis, Heidepark, Vogelpark Walsrode, Serengeti Park Hodenhagen, vakantie, Lüneburger Heide, wandelen, fietsen tot 5 personen
Vakantiehuis in de Lüneburger Heide bij Soltau / Wietzendorf
Comfortabel vakantiehuis 145m², dicht bij het bos, drie slaapkamers met TV, woonkamer met houtkachel en 60" TV, lux. Badkamer, terras, eigen tuin, barbecue, parkeerplaats, WLAN
Welkom in mijn vakantiewoning. Verheug u op ontspannende uren in een rustige sfeer en laat u verrassen door de charmante omgeving.
Bijzonder duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Neuenkirchen is 77 € per nacht.
Hier kunt u al vanaf 69 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Voor een geslaagd verblijf in Neuenkirchen raden wij de vakantieverblijven Landhuis Lüneburger Heide, Ferienwohnung Bödefeld en Vakantiehuis Ontspannende vakantie Neuenkirchen aan.
U hoeft uw huisdier in Neuenkirchen niet achter te laten, want er zijn 11 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.