Terug
Zoeken

Heideblockhaus Dachsbau

Max.  3  personen
80m²
2 Slaapkamers
10%
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
10% Actie 12.03 tot 01.05.2026

Duurzaam Deze woning voldoet aan 5 van de 12 duurzaamheidscriteria.

2 personen



5 keer aan de wensenlijst toegevoegd

Al meer dan 2 Jaren online


Beschrijving

Charmante heide blokhut met eigen grote natuurlijke tuin (ca. 800 m2) en royale carport. Volledig omheind (90 cm).

Het vakantiehuis is liefdevol ingericht. Het woongedeelte is ruim en individueel ingericht. Een serre-uitbouw met grote glazen elementen biedt een bijzondere sfeer!

Centrale verwarming zorgt voor behaaglijke warmte en het hele jaar door vakantieplezier. Er zijn 2 chique en gezellige slaapkamers. Beide slaapkamers hebben nieuwe gezonde matrassen en lattenbodems.

Uitstekende technische uitrusting: satelliet TV, DVD, internetradio, inclusief zeer snel W-Lan/internet.

De woning is volledig omheind. Een groot houten terras op het zuiden (beschut tegen inkijk) nodigt uit om te ontspannen.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (160x220 cm)
Slaapkamers 2
Eenpersoonsbed (100x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Tuin Tuin
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Plaats en de locatie van de accommodatie

Het vakantiehuis ligt aan de rand van het dorp op ongeveer 100 meter van het bos. De historische schapenboerderij van Neuenkirchen met zijn meer dan 500 Heidschnucken schapen ligt op minder dan 800 meter afstand. De herder informeert de gasten graag tijdens de avondronde in het seizoen. Neuenkirchen heeft een natuurlijk zwembad direct in het dorp.

Het geneeskrachtige water van de "Stichter See" ligt op slechts een paar minuten afstand. Dit is een geweldige plek om te zwemmen en te schaatsen. Alle noodzakelijke winkelvoorzieningen zijn aanwezig. Dokters, apotheek, postkantoor, ijssalon en restaurants zijn allemaal ter plaatse. Hamburg, Hannover en Bremen zijn gemakkelijk te bereiken voor een dagtocht. Ook de historische steden Celle en Lüneburg (aanrader!).

Attracties: Pretparken zoals Heidepark, Vogelpark, Serengeti Park en Snow Dome en een designer outletcentrum.


Recreatiemogelijkheden


Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 11-03-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Familie J. Van Ginneken/Dammann

Familie J. Van Ginneken/Dammann

Gastheer sinds: 12-11-2013

antwoordtijd: onder 3h

Contacttalen: Duits, Engels, Nederlands

Advertentienummer: 475931

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 5195331

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Andere accommodaties van Familie J. Van Ginneken/Dammann

Alle accommodaties weergeven van Familie J. Van Ginneken/Dammann

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 475931

Laatst bijgewerkt: 12.03.2026

Advertentie online sinds: 2 Jaren

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/475931.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat