Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 110 € voor één nacht.
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo met overdekte zuid-loggia, terras, tuinzicht, 2x tv's, strandstoel + dierentuin in TOP-locatie
Duurzaam
20% Actie 13-02-2026 - 22-02-2026
Mooi 3-sterren vakantiehuis met 85 m² voor 4 personen (plus baby tot 2 jaar in kinderbedje). Beddengoed op aanvraag.
83 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, houtkachel, 2 TV's, Sky Bundesliga conferentie, terrasmeubels, houtskoolbarbecue, 800m van het strand, Glasvezel internetverbinding
Duurzaam
Luxe vakantiehuis Watt`n Stern
Uw vakantiehuis is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie. Sauna/ whirlpool/ oven/ 1 strandstoel/ 3 slaapkamers Beste locatie achter de dijk!
Bijzonder duurzaam
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Köhne ligt aan de zuidelijke Noordzeekust tussen Bremerhaven en Cuxhaven in Dorum- Neufeld. Een goed onderhouden, lichte, moderne en comfortabel ingerichte 3-sterren comfortwoning.
Duurzaam
10% Actie 21-03-2026 - 06-11-2026
Comfortabel vakantieappartement voor maximaal 4 personen in Cuxhaven, badkamer gerenoveerd, geschikt voor mensen met een allergie, dicht bij het strand met uitzicht op zee; zwembad, sauna in het huis, W-Lan, Sky-TV Parkeerplaats
Comfortabel vakantiehuis, 68 m², voor 4 personen plus 1 peuter, 2 slaapkamers, Nu nieuw met glasvezel Wlan, Sky, extra WC boven.
5% Actie 21-03-2026 - 03-07-2026
Vtamar de Linn met overdekt zwembad gebruik
Vakantiewoning direct aan de zeedijk gelegen met gebruik van overdekt zwembad + WLAN, slaapkamer en logeerkamer en hond toegestaan.
Verzorgd vakantiehuis aan het meer met kano. Comfortabel, gelijkvloers huis met uitzicht op het meer. WLAN - Allergievriendelijk huis - Gezinsvriendelijk - Geschikt voor senioren - Niet-roken -..
Landhuis idylle aan zee. Vrede en natuur. Terras met prachtig uitzicht ***20.-27.o6. nog vrij***
Deze gezellige 2-kamer vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping (zonder uitzicht op het meer) in de strandtoren in Cuxhaven-Döse, op slechts 150 m van het strand en 250 m van het kuurpark. Woonoppervlak ca. 56 m².
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Boot ●Gastentoilet ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
Regeringsdirecteur bij het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
Haus Horizont II, Whg. 2 in Sahlenburg
Haus Horizont II, Whg. 2: Gezellige vakantiewoning voor 2 personen in Sahlenburg, 38 m², 2 kamers.
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Duurzaam
FeWo met 2 slaapkamers - compleet
FeWo met 2 slaapkamers en 2 tweepersoonsbedden + WLAN - in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd - alles nieuw - vanaf 25 mei te huur
Cuxhaven Duhnen Hohe Lith 3.28
strandnabije vakantiewoning in Cuxhaven-Duhnen met zwembad en strandstoel aan het Noordzeestrand. Gelegen op de 4e verdieping. met balkon aan de westkant en DG. Met televisies, Wi-Fi, parkeerplaats,
20% Actie 29-03-2026 - 30-04-2026
Neem een pauze van het dagelijks leven - Kom naar de Noordzee. Onze comfort vakantiewoning ligt in een vakantiepark in de wijk Dorum-Neufeld tussen Bremerhaven en Cuxhaven.
Betaalbare accommodatie met wasmachine, vaatwasser en aparte keuken voor een redelijke prijs.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
79€ voor 14 feb. - 21 feb.
100€ Jaarlijks gemiddelde
76% voor 14 feb. - 21 feb.
54% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 110 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Wurster Noordzeekust of Cuxhaven bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 29 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 1.017 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.