Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 111 € voor één nacht.
Gezellig en modern rookvrij vakantieappartement voor 2 personen
Duurzaam
Gezellige, gelijkvloerse en volledig uitgeruste flat vlakbij de dijk en gebruik van de tuin
Noordzeekasteel (tot 16 pers.)
Het vriendelijke grote familiehuis met uitgebreide voorzieningen en enkele extra's (open haard, barbecueterras en springkussen) nabij de Noordzee. Honden welkom.
VAKANTIEHUIS CURDT,DORUM-NEUFELD
Gezellig ingericht vakantiehuis, Kindvriendelijk 3-sterren comforthuis, Honden zijn welkom, W-Lan, elektriciteit, gas, water en Sky (Bundesliga & Cinema) inbegrepen
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
Zeer duurzaam
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis, 68 m², voor 4 personen plus 1 peuter, 2 slaapkamers, Nu nieuw met glasvezel Wlan, Sky, extra WC boven.
8% Actie 16-09-2026 - 02-10-2026
Het elegante vakantiehuis is geschikt voor maximaal 3 personen. WLAN van Pasen tot oktober
Zeesterren in de Reethus vörn Diek
Zeer ruim appartement. Hoogwaardige inrichting op twee niveaus met een groot balkon op het zuiden en vrij uitzicht over weilanden en velden.
Duurzaam
De vakantiewoning voor 2 personen bevindt zich in een klein rijtjeshuis op 500 meter van de zee. Het is 60 m² groot en ingericht in de kleuren wit/grijs.
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Duurzaam
⭐️ "All Inclusive!" ●Energiekosten ●Bedlinnen ●Eindschoonmaak ●WLAN ●Telefoon ●Boot ●Gastentoilet ⭐️ Wellness met rustige zone ⚓️ Ankerplaats voor uw vakantie!
Bijzonder duurzaam
Douanier in het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
15% Actie 27-06-2026 - 01-07-2026
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
Duurzaam
Vakantie aan de Noordzee: De Residenz Albatros heeft een zwembad en een sauna en ligt op ca. 150 m van het zandstrand in Cuxhaven-Döse.
5% Last minute 28-06-2026 - 04-07-2026
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Haus Horizont II in Sahlenburg
Haus Horizont II: 3 kamers, 39 m², voor maximaal 4 personen in Sahlenburg/Cuxhaven – Geniet van uw vakantie!
Vakantiehuis (80 m²) voor maximaal 4 personen, direct achter de Noordzeedijk, 2 slaapkamers, woonkamer, keuken, badkamer met WC, bad en douche, plus balkon, terras, parkeerplaats en SAT-TV
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Buß WLAN,Parkeerplaats bij het huis
Vakantiehuis voor 4 personen,rustig gelegen,380 m2 grondstuk,ca.400 m achter de dijk,moderne inrichting,internet/fiber optics,Sky, Niet-rokers, geen huisdieren, eigen parkeerplaats bij het huis.
Landhuis idylle aan zee. Vrede en natuur. Terras met prachtig uitzicht ***20.-27.o6. nog vrij***
Duurzaam
Tot 5 personen, 63m² woonoppervlak, zeer Deichnah, zeer rustige centrale ligging, WLAN, 2 slaapkamers, omheinde tuin, terras, strandstoel, parkeerplaats bij het huis, huisdieren welkom.
Duurzaam
Douane-inspecteur bij het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Appartement in huis Sonnenstrahl nr.11
Haus Sonnenstrahl bovenste verdieping flats met gratis strandstoel op het strand, hond toegestaan, m² flatgrootte
3 slaapkamers, dicht bij het strand, rustige cul-de-sac. GRATIS WIFI
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 32% vrij
118€ voor 27 jun. - 04 jul.
96€ Jaarlijks gemiddelde
50% voor 27 jun. - 04 jul.
53% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 111 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Wurster Noordzeekust of Cuxhaven bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 1.148 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox