Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
StrandschneckenHaus Appartement 1
Een paar minuten lopen van het zandstrand en het centrum van Duhnen. Gezellige, comfortabele vakantiewoning (begane grond) met terras en omheinde tuin.
Haus Horizont II in Sahlenburg
Haus Horizont II: 3 kamers, 39 m², voor maximaal 4 personen in Sahlenburg/Cuxhaven – Geniet van uw vakantie!
Landhuis idylle aan zee. Vrede en natuur. Terras met prachtig uitzicht ***20.-27.o6. nog vrij***
8% Actie 18-10-2026 - 01-11-2026
Douane-inspecteur bij het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
Zeesterren in de Reethus vörn Diek
Zeer ruim appartement. Hoogwaardige inrichting op twee niveaus met een groot balkon op het zuiden en vrij uitzicht over weilanden en velden.
Prachtig vakantiehuis, gelijkvloers, veel extra’s, kortingen voor vaste gasten, vroegboekers
Strandnixe 3-Zimmer Strandwohnung Döse
Ruime, gezellige en liefdevol ingerichte 3-kamer vakantiewoning in de 1e rij, ca. 200 m van het strand. Strandstoel inbegrepen tijdens het seizoen!
14% Actie 30-09-2026 - 20-12-2026
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Het hele huis staat tot beschikking van onze gasten. Een vakantiehuis met 3 slaapkamers. Een woonkamer. Een volledig ingerichte keuken. En een badkamer met douche.
Vrijstaand vakantiehuis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden zonder toeslag, open haard, zonneterras + tuin, wifi, 2 slaapkamers, extra toilet op de bovenverdieping, 2 tv's
Vanaf het eerste moment kun je uitschakelen in een bijzondere flair. Geniet van de liefdevolle details van de vakantiewoning of van het uitzicht op de boten vanuit het raam of balkon.
Het elegante vakantiehuis is geschikt voor maximaal 3 personen. WLAN van Pasen tot oktober
Ons stijlvolle en lichtovergoten vakantiehuis met whirlpool, houtkachel en direct uitzicht op de Noordzeedijk staat garant voor een rustgevende en ontspannen vakantietijd
7% Last minute 30-09-2026 - 07-10-2026
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
15% Last minute
Vakantieappartement "de Sülvermöw" in Wurster Noordzeekust, 64 m², voor maximaal 4 personen, 3 kamers. Direct aan de zeedijk gelegen.
10% Last minute 30-09-2026 - 16-10-2026
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Haus Weitblick: 85m², 3 kamers, max. 6 personen, in Wurster Noordzeekust.
Ons liefdevol ingerichte vakantiehuis (63 m², 2 SR, max 4 personen + 1 peuter) ligt op ca. 300 meter van de dijk. Volledig uitgerust, houtkachel, internet, Sky Bundeliga.
15% Last minute 30-09-2026 - 30-10-2026
Cuxhaven Duhnen Hohe Lith 3.28
strandnabije vakantiewoning in Cuxhaven-Duhnen met zwembad en strandstoel aan het Noordzeestrand. Gelegen op de 4e verdieping. met balkon aan de westkant en DG. Met televisies, Wi-Fi, parkeerplaats,
Regeringsraadslid in het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 138€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 26% vrij
108€ voor 03 okt. - 10 okt.
83€ Jaarlijks gemiddelde
47% voor 03 okt. - 10 okt.
53% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 115 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Wurster Noordzeekust of Cuxhaven bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 1.216 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox