Hoe duur is een vakantiewoning in Cuxhaven & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 109 € voor één nacht.
Schelpenbank bij Reethus vörn Diek
Dat Reethus vörn Diek - 3 vakantiewoningen onder het rieten dak van een voormalige boerderij. Individueel design en inrichting voor de meer veeleisende smaak.
LUXE APPARTEMENT MET ZWEMBAD, SAUNA, STOOMBAD, EIGEN STRANDSTOEL AAN ZEE, ETHANOLHAARD, TAFELTENNIS, INTERNET, 2 FIETSEN, DIERENTUIN AAN ZEE GRATIS!
Vrijstaand vakantiehuis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden zonder toeslag, open haard, zonneterras + tuin, wifi, 2 slaapkamers, extra toilet op de bovenverdieping, 2 tv's
Duurzaam
Origineel Deens feelgood huis in een rustig landpark met sauna, whirlpool en crosstrainer op ruime 90m² met serre en twee grote terrassen nabij het strand.
Duurzaam
83 m² woonoppervlak, 3 slaapkamers, houtkachel, 2 TV's, Sky Bundesliga conferentie, terrasmeubels, houtskoolbarbecue, 800m van het strand, Glasvezel internetverbinding
Duurzaam
Vanaf het eerste moment kun je uitschakelen in een bijzondere flair. Geniet van de liefdevolle details van de vakantiewoning of van het uitzicht op de boten vanuit het raam of balkon.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen aan de Noordzee
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Vtamar de Linn met overdekt zwembad gebruik
Vakantiewoning direct aan de zeedijk gelegen met gebruik van overdekt zwembad + WLAN, slaapkamer en logeerkamer en hond toegestaan.
Deze gezellige 2-kamer vakantiewoning bevindt zich op de 1e verdieping (zonder uitzicht op het meer) in de strandtoren in Cuxhaven-Döse, op slechts 150 m van het strand en 250 m van het kuurpark. Woonoppervlak ca. 56 m².
Passat 3.OG Maisonette mit Seeblick
Gezellig en modern 3-kamerappartement op de 3e verdieping met zijdelings uitzicht op de Noordzee. Zwembad en sauna in het huis. 150 meter naar het strand.
Zeer duurzaam
Strandnixe 3-Zimmer Strandwohnung Döse
Ruime, gezellige en liefdevol ingerichte 3-kamer vakantiewoning in de 1e rij, ca. 200 m van het strand. Strandstoel inbegrepen tijdens het seizoen!
Zeer duurzaam
FeWo met 2 slaapkamers - compleet
FeWo met 2 slaapkamers en 2 tweepersoonsbedden + WLAN - in het voorjaar van 2025 volledig gerenoveerd - alles nieuw - vanaf 25 mei te huur
Ruime vakantiewoning met eigen ingang aan de dijk en gebruik van de tuin
Groot huis met tuin voor kleine en grote gezinnen, modern ingericht, dicht bij het strand, gratis wi-fi, verbruik inbegrepen
FW in het Vitamar vakantiepark HausTriton
FW 101 in de Vitamar - Huis Triton Comfortabele vakantiewoning met groot terras op het zuiden, centraal gelegen. Overdekt zwembad en sauna in het huis. WLAN inbegrepen! Daglicht in elke kamer.
Op een idyllische en rustige locatie wacht ons vrijstaande vakantiehuis op u met een grote omheinde tuin, speeltuin en groot terras Wi-Fi gratis, huisdieren welkom.
Uw vakantiehuis aan de Waterkant: vakantiehuis "KompassRose" met Deense flair op 120 m2. Grote woon- en eetkamer met open keuken, 2 slaapkamers voor 4 personen.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Seemuschel Cuxhaven Duhn
Gezinsvriendelijk vakantiehuis in 2e zeelijn 50m achter de dijk en slechts 500 meter van het zandstrand.
Duurzaam
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Duurzaam
Luxe vakantiehuis Watt`n Stern
Uw vakantiehuis is uitgerust met alles wat u nodig heeft voor een onvergetelijke vakantie. Sauna/ whirlpool/ oven/ 1 strandstoel/ 3 slaapkamers Beste locatie achter de dijk!
Bijzonder duurzaam
25% Actie 13-01-2026 - 01-02-2026
Cuxhaven Duhnen Hohe Lith 3.28
strandnabije vakantiewoning in Cuxhaven-Duhnen met zwembad en strandstoel aan het Noordzeestrand. Gelegen op de 4e verdieping. met balkon aan de westkant en DG. Met televisies, Wi-Fi, parkeerplaats,
20% Actie 07-01-2026 - 30-04-2026
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
Regeringsraadslid in het Douanehuis
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
Douanier in het Douanehuis Cuxland
Puur natuur, gezelligheid en de zee zo dichtbij: ontdek de 4 vakantiewoningen van de familie Rabe in het historische douanehuis voor uw vakantie aan de Wurster Noordzeekust.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 79€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 130€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 33% vrij
79€ voor 10 jan. - 17 jan.
104€ Jaarlijks gemiddelde
80% voor 10 jan. - 17 jan.
53% Jaarlijks gemiddelde
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 109 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Cuxhaven of Hechthausen bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 30 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties ****Wellness Vakantiehuis Strandperle, Relax vakantiewoning Strandoase en Dünenquartier Cuxhaven in Cuxhaven & omgeving het beste beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cuxhaven & omgeving niet achter te laten, want er zijn 819 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Wurster Noordzeekust, Cuxhaven en Otterndorf bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.