Hoe duur is een vakantiewoning in Dorum-Neufeld?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Dorum-Neufeld een gemiddelde prijs van 85 € voor één nacht.
Vakantiehuis tot 3 personen + baby zeer kindvriendelijk uitgerust Dieren zijn niet toegestaan, niet-roken accommodatie gratis WLAN met glasvezel Gratis strandstoel
Duurzaam
"GEZELLIGE FLAT ONDER RIETEN DAK DIRECT ACHTER DE DIJK"- STRANDSTOEL INBEGREPEN!!! SKY Bundesliga, SKY Cinema, Disney Cinemagic
Duurzaam
Gezellige FH voor maximaal 5 personen bij het Noordzeestrand
Vakantiehuis Meyer***Comfort huis
Het verzorgde park van het Cuxland vakantiepark Dorum-Neufeld, samen met het overdekte zonneterras en een houtkachel voor de winter als garantie voor uw 1A vakantie.
Vakantiehuis Buß WLAN,Parkeerplaats bij het huis
Vakantiehuis voor 4 personen,rustig gelegen,380 m2 grondstuk,ca.400 m achter de dijk,moderne inrichting,internet/fiber optics,Sky, Niet-rokers, geen huisdieren, eigen parkeerplaats bij het huis.
Duurzaam
Comfortabel huis, 4 personen + 1 baby, dicht bij het strand, honden welkom, open haard, zonneterras, W-Lan inbegrepen, 2 slaapkamers, extra WC boven, 2 TV-toestellen
Ons liefdevol ingerichte vakantiehuis (63 m², 2 SR, max 4 personen + 1 peuter) ligt op ca. 300 meter van de dijk. Volledig uitgerust, houtkachel, internet, Sky Bundeliga.
Maritiem en modern ingericht vakantiehuis op een rustige locatie, ideaal voor natuurliefhebbers (gezinnen, stellen, alleenreizenden) ca. 400 m naar de Noordzeedijk/Werelderfgoed Waddenzee
Duurzaam
3 slaapkamers, dicht bij het strand, rustige cul-de-sac. GRATIS WIFI
-8% Korting 16-09-2025 - 27-09-2025
Zeer duurzaam
Gezellige FH dicht bij het strand voor 4 personen + 1 peuter
Achthoekige vakantiebungalow. Hond toegestaan. Slaapkamer, 1 kinderkamer met hoogslaper
Noordzee Vakantiehuis-Strandvogt
Tot 4 personen kunnen de Noordzee van dichtbij beleven in een vrijstaande comfortwoning. Het vakantiehuis ligt in een goed onderhouden parkachtig complex met veel groen rondom het huis.
Comfort vakantiehuis Mellumplate 5***
Dit charmante vakantiehuis met 71m² aan de Noordzee biedt voldoende ruimte voor 4 personen en hond. Het is uitgerust met 2 slaapkamers en high speed internet met glasvezel.
Tot 5 personen, 63m² woonoppervlak, zeer Deichnah, zeer rustige centrale ligging, WLAN, 2 slaapkamers, omheinde tuin, terras, strandstoel, parkeerplaats bij het huis, huisdieren welkom.
Duurzaam
Vakantiehuis Hachmann 3 *** sterren
Gezellig ingericht vakantiehuis aan de Wurster Noordzeekust voor gezinnen, stellen en alleenreizenden. Huisdieren zijn welkom. Snelle gratis WLAN.
Zeer duurzaam
Comfort vakantiehuis Mellumplate 4***
Dit charmante vakantiehuis met 71m² aan de Noordzee biedt voldoende ruimte voor 4 personen en hond. Het is uitgerust met 2 slaapkamers en snel internet met glasvezel.
Vrijstaand comfortabel vakantiehuis voor 4 pers. nabij rustig strand (600 m), 2 slaapkamers, open woonruimte met keuken, WiFi, tuin en terras.
Het huis ligt ca. 500 meter achter het strand en is bedoeld voor max. 3 personen. De kotterhaven "Dorumer Tief" en het groene strand zijn gemakkelijk te voet in 10 minuten te bereiken.
Duurzaam
Vakantiehuis op idyllische locatie met grote omheinde tuin en twee terrassen op het zuiden aan de waterpoel, 500 m naar de dijk, 50 MBit DSL gratis, huisdieren welkom
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dorum-Neufeld
Comfortabel vakantiehuis voor 4 personen aan de Noordzee
Droom vakantiehuis aan de zuidelijke Noordzee . Geweldige gezinsvriendelijke locatie! Op 85m² met 3 slaapkamers kunnen 6 volwassenen, een peuter en max. 2 honden genieten van een geweldige vakantie!
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark Cuxland voor maximaal 5 personen + baby, hond toegestaan, niet-rokers
Het vakantiehuis Michelle ligt in Dorum-Neufeld aan de Wurster Noordzeekust, tussen Bremerhaven en Cuxhaven. Hond toegestaan op afspraak. Gratis WLAN
Zeer duurzaam
Comfort vakantiehuis Mellumplate 32
Liefdevol ingericht vakantiehuis direct aan de Noordzee tussen Cuxhaven en Bremerhaven in het CUXLAND FERIENPARK. Feel-good vakantie voor het hele gezin, ook met hond.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Dorum-Neufeld een gemiddelde prijs van 85 € voor één nacht.
In Dorum-Neufeld zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Ferienhaus Strandvogt III, Villa Belair Schmidt en Zimmer's Noordzeehuis zijn bijzonder aan te bevelen.
In Dorum-Neufeld zijn er 104 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.