Terug
Zoeken

Ferienhaus Philipp

Max.  6  personen
85m²
3 Slaapkamers
Delen
Voer uw reisdata in voor exacte prijzen
2 personen


DFV logo
Trustpilot - TrustScore 4.6
Best Price


Beschrijving

Ons vakantiehuis Philipp beschikt over 85 m², biedt 6 personen volop ruimte en heeft 3 slaapkamers. Bij de bouw en inrichting hebben we er speciaal op gelet dat we ons er zelf ook prettig zouden voelen. Ook hebben we de ervaringen uit ons eerste vakantiehuis Julia meegenomen. Daarom hebben we op veel punten niet bezuinigd, maar er juist op gelet dat echt alles aanwezig is wat je je maar kunt wensen. Graag nemen wij voor u en uw gezin de toegang tot het strand en het Watt'n Bad (belevenisbad) voor één week ter waarde van €90 voor onze rekening, mits uw verblijf minimaal 1 week duurt.

Slaapplaatsen

Slaapkamers 1
Tweepersoonsbed (200x200 cm)
Slaapkamers 2
Tweepersoonsbed (200x200 cm)
Slaapkamers 3
Eenpersoonsbed (100x200 cm)
Eenpersoonsbed (100x200 cm)

Kamers en inrichting

Huisdieren welkom Huisdieren welkom
Niet-rokers Niet-rokers
WiFi WiFi
Televisie Televisie
Terras Terras
Vaatwasser Vaatwasser
Wasmachine Wasmachine
Haard Haard
Kinderbed Kinderbed
Toon alle faciliteiten

Routebeschrijving/ligging

Toon landkaart

Afstanden

Strand 1 kilometer

Supermarkt 1 kilometer

Restaurant 1 kilometer

Stadscentrum 1 kilometer

Station 7 kilometer

Snelweg-afrit 12 kilometer


Plaats en de locatie van de accommodatie

Gelegen in het mooie en rustige Dorum-Neufeld, ligt de Waddenzee op 900 m afstand. Hier vind je ook het Watt'n Bad (zoutwater-golfbad) en een groot hondenstrand, evenals de vuurtoren Obereversand. Talrijke andere attracties en veel vakantieactiviteiten van het Cuxland-Ferienpark maken het aanbod compleet. Op loopafstand zijn er enkele echt goede restaurants, een kiosk en een bakker. Zo is er altijd gezorgd voor het lichamelijke welzijn!


Recreatiemogelijkheden

Vissen
Fietsen
Golfen
Jagen
Mountainbiken
Zwemmen
Zeilen
Surfen
Wandelen
Surfen
Kitesurfen
Stand Up Paddling

Richtlijnen

Aanwijzingen van de verhuurder


Beschikbaarheid

toon 12 maanden

vrij bezet Aankomst- of vertrekdag

Voor het laatst bijgewerkt: 02-07-2026


Het Vakantiehuis heeft nog geen beoordeling

De beoordelingen worden op echtheid gecontroleerd. Lees meer hierover in onze beoordelingsrichtlijnen.
Beoordeling toevoegen

Contact

Dhr. A. Nöh

Dhr. A. Nöh

Beste gasten, met ons vakantiehuis Philipp (vernoemd naar onze zoon) hebben wij een droom verwezenlijkt. We hebben er bijzonder veel waarde aan gehecht dat we ons er zelf ook prettig zouden kunnen voelen. Daarom hebben we Philipp zeer hoogwaardig en gezellig ingericht. Overtuig uzelf gerust. Uw Birgit & Andreas Nöh

Gastheer sinds: 02-07-2026

Contacttalen: Duits

Advertentienummer: 4844048

Contactgegevens weergeven Contactgegevens weergeven

0049(0) 16097979697

Meld Schending

U kunt een advertentie melden als u denkt dat er iets mis is. De advertentie wordt vervolgens beoordeeld door het team van ferienhausmiete.de.


*Verplichte velden

Wettelijke mededeling: Door het formulier in te dienen, ga ik akkoord met de Gebruiksvoorwaarden. Door op "Verzenden" te klikken, geef ik toestemming voor de verwerking en het gebruik van mijn gegevens volgens het Privacybeleid.

Misbruik melden Misbruik melden

Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen


Neem contact op

Vakantie-ideeën: Vakantie met hond

Advertentienummer: 4844048

Laatst bijgewerkt: 04.07.2026

Advertentie online sinds: Deze advertentie is nieuw

URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/4844048.htm

Heeft u vragen over deze accommodatie?
Bericht verzenden
Chat