Waar is het mooiste in Emsland?
Als u Emsland bezoekt, moet u zeker de plaatsen Haren, Meppen en Papenburg bezoeken. Hier kunt u wandelen in ongerepte natuur, genieten van de regionale keuken en ontspannen dagen doorbrengen op idyllische locaties.
Comfortabel vakantiehuis, 5 min. van het meer met zandstrand, dicht bij het vakantiepark 65m², 3 slaapkamers/6 pers., open woon/eetkamer. 3 slaapkamers, volledig omheind
Duurzaam
De gezinsvriendelijke boerderij in Emsland
Beleef een bijzonder verblijf in de Koya Tiny Loft voor 4 personen. Een knusse en compleet uitgeruste accommodatie, gelegen aan een autovrij veld voor extra rust en ruimte.
De Nokken Forest Cabin staat aan de rand van het bos met vrij uitzicht over een glooiend landschap. Deze cabin biedt door de ligging veel privacy.
4 sterren (DTV)-vakantiehuis Frodo
Uw idyllische vakantieplek voor maximaal 4 personen. Groot terras, rustige ligging aan de rand van het vakantiepark.
Luxe en duurzaam tiny house met buitenbad en buitendouche.
Laat je verwennen met uitzicht over het meer en het groen, terwijl je ontspant in je privé hottub!
Glamping met extra comfort en privacy? Verblijf in de Glamfield Lodge Deluxe met hottub voor 4 personen bij Wilsumer Berge, met uitzicht over het meer.
Vakantiehuis Nordlicht+Sauna **** DTV
Het vakantiehuis Nordlicht is een zeer smaakvol ingerichte, ca. 75 m² grote gelijkvloerse bungalow, met twee slaapkamers voor maximaal vier personen.
Ruim vakantiehuis Leonie in Haren: 120 m², 6 personen, 3 slaapkamers, tuin voor privégebruik.
Laat je verwennen met uitzicht over het meer en het groen, terwijl je ontspant in je privé hottub!
Geniet van een ontspannende ervaring in een ecologische woning met hottub en beschutte ligging. Het sedumdak zorgt voor een natuurlijke uitstraling en duurzame isolatie.
Samen genieten van ruimte en comfort? Verblijf in een Glamfield Lodge voor 6 personen bij Wilsumer Berge.
Samen ontspannen in het groen? Verblijf in de Glamfield Lodge met hottub voor 6 personen bij Wilsumer Berge.
Vakantiehuis Emsland-Auszeit in Walchum, 90m² voor maximaal 5 personen, vakantie aan het meer met sauna.
Zeer duurzaam
Vakantiehuis met directe toegang tot het zwemmeer in Emsland. Gezins- en kindvriendelijk. Honden welkom Lange termijn verhuur en installateurs mogelijk (speciale voorwaarden op aanvraag)
Zeer duurzaam
Emslandruh met zwembad ****gem. DTv
nieuwbouw vakantiehuis voor maximaal 4 personen met zwembad, gebouwd in 2017.
Ultieme ontspanning dankzij een privé sauna en sfeervol comfort midden in de natuur!
Met het hele gezelschap genieten van comfort? Verblijf in een Glamfield Lodge voor 8 personen bij Wilsumer Berge.
Gezellig houten huis in het privé Seepark Eiken in Noord-Emsland met omheind perceel.
Duurzaam
Geniet van een ontspannende ervaring in een ecologische woning met hottub en beschutte ligging. Het sedumdak zorgt voor een natuurlijke uitstraling en duurzame isolatie.
Andi's Auszeit in Dörpen: 155 m², 5 kamers, plaats voor 8 gasten – perfect voor uw vakantie!
20% Actie 01-04-2026 - 30-04-2026
Chique bovenwoning, volledig uitgerust, niet-roken, centraal en rustig gelegen.
Stijlvol 5-sterren Ackerbürgerhaus (DTV) met hotelcomfort, ook ideaal voor korte vakanties en gezinnen. Boekbaar vanaf twee nachten. Korting vanaf 5 nachten.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 98€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 121€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 64% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juni - slechts 20% vrij
116€ voor 14 mrt. - 21 mrt.
108€ Jaarlijks gemiddelde
62% voor 14 mrt. - 21 mrt.
40% Jaarlijks gemiddelde
Als u Emsland bezoekt, moet u zeker de plaatsen Haren, Meppen en Papenburg bezoeken. Hier kunt u wandelen in ongerepte natuur, genieten van de regionale keuken en ontspannen dagen doorbrengen op idyllische locaties.
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Emsland is 119 € voor één nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Grafschaft Bentheim of Aschendorf. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Emsland raden wij u Oude boerderij aan het meer, Vakantiehuis Ontspannende vakantie Dankern en Oskars huis aan het meer aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Emsland niet achter te laten, want er zijn 281 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Grafschaft Bentheim, Haren en Walchum bijzonder comfortabel.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox