Hoe duur is een vakantiewoning in Haselünne?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 89 € voor één nacht.
Luxe vakantiehuis met design keuken, spa bad, open haard, sauna met ontspanningsruimte, gratis WiFi, grote tuin, vlakbij het meer, in het Hasetal fietsparadijs.
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis ligt direct in het recreatiegebied in een vakantiehuisnederzetting direct aan het 20 ha grote Haselünner meer
-10% Korting 25-04-2025 - 29-04-2025
Zeer duurzaam
Het vakantiehuis ligt direct in het recreatiegebied in een vakantiehuisnederzetting direct aan het 20 ha grote Haselünner meer
-10% Korting 04-05-2025 - 10-05-2025
Duurzaam
Haus Bramland *****, Haselünne
"Haus Bramland" - Twee zeer mooie en schone vakantieappartementen 5***** (BG) + 4**** (1e verdieping). *²) Rustige vakantiewoningen met boxspringbed. Elk met tuin en terras.
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Haselünne
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiewoning in Emsland-Meppen-Bokeloh
Vakantiehuis voor 2 - 4 personen
Huis Swantje - 12 p.: Sauna & Open haard
Luxueus nieuw vakantiehuis met sauna, houtkachel, overdekt terras, grote tuin met twee onafhankelijke wooneenheden met elk 6 bedden.
Moderne nieuwbouw (100m²) voor 5 personen, idyllisch gelegen, vlakbij de Speichersee (op ca. 300 m afstand). Ruime badkamer en gastentoilet zijn beschikbaar.
Moderne nieuwbouw 1 - 7 personen vanaf 75,00 € Honden zijn welkom op een omheind terrein! Rookvrij huis. Barrièrevrij. Pure idylle voor natuurliefhebbers.
Vakantiehuis Nordlicht+Sauna **** DTV
Het vakantiehuis Nordlicht is een zeer smaakvol ingerichte, ca. 75 m² grote gelijkvloerse bungalow, met twee slaapkamers voor maximaal vier personen.
Vakantiehuis direct aan een klein meer. Rookvrij huis! Barrièrevrij, ook ideaal voor gehandicapten! Honden zijn van harte welkom! Pure idylle + wildlife! Herdershek beschikbaar
Emslandruh met zwembad ****gem. DTv
nieuwbouw vakantiehuis voor maximaal 4 personen met zwembad, gebouwd in 2017.
Vakantiehuis voor 4 personen direct aan het meer
Charmant vakantiehuis direct aan het meer! Verheug u op een ontspannende vakantie in een traditioneel huisje met moderne faciliteiten in het prachtige Emsland.
Vakantiehuis voor 4 personen direct aan het meer
Cottage met kachel, sauna, 4 slaapkamers, 8 bedden, 2 badkamers, whirlpool
Dit gezellige appartement met een aparte ingang bevindt zich op de begane grond van een bijgebouw op onze voormalige boerderij in Lingen Biene, vlakbij het stuwmeer in Geeste.
Gezellige rookvrije bovenwoning met loggia voor 4 personen.
Volledig nieuw ingerichte vakantiewoning met klein tuinterras
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 89 € voor één nacht.
Voor een geslaagd verblijf in Haselünne raden wij de vakantieverblijven Ferienhaus am See, Haus Bramland ***** Haselünne en Villa Lakoste aan.
Ja, in Haselünne zijn er 15 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.