Hoe duur is een vakantiewoning in Greetsiel?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Greetsiel is 113 € per nacht.
Halfvrijstaande vakantiewoning in Greetsiel met elk 95m² woonoppervlak
Ferienwohnung MeerWeh Greetsiel
Fewo MeerWeh Greetsiel: 70 m², 2 slaapkamers, 2 badkamers, 4 personen – Geniet van vakantie in Oost-Friesland!
10% Last minute
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
10% Actie 01-10-2026 - 14-10-2026
Kijk zelf maar: Katy's Kajüte: Arrive - Feel Good - Relax Moderne, comfortabele vakantiewoning met veel aandacht voor detail.
6% Actie 07-09-2026 - 19-09-2026
Onze speciaal voor honden ingerichte vakantiewoning is rustig gelegen op de vakantieboerderij aan de Siel (paardenboerderij) bij het oude Greetsieler Sieltief. Honden zijn van harte welkom!
Vakantiewoning Greetchen Greetsiel
Mooie en nieuw ingerichte vakantiewoning aan de Seezungenweg in Greetsiel. Dicht bij het historische stadscentrum met vissershaven, gevarieerde gastronomie en winkels.
Nieuw gebouwd appartement, op slechts 350 m van de haven en de oude stad, met een zeer groot balkon op het zuiden en een prachtig uitzicht op het landschap, nieuwe inrichting. TOP materiaal!
Zeer duurzaam
10% Actie 13-09-2026 - 19-09-2026
Fries Huis" Düwels Hus" Greetsiel
Comfortabel, afgesloten vakantiehuis (75m²) bij de dijk op 2 verdiepingen voor 4 personen, plus baby.
10% Last minute
Luxe nieuwbouwvakantiehuis direct aan de Greetsieler grachten, 500 meter van de haven/oude stad, grote zuidterras en prachtig uitzicht op de grachten!
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Greetsiel Emshörn in Greetsiel biedt ruimte aan 6 personen op 130m² met 3 slaapkambers en een whirlpoolbad.
Vakantiewoning Sielchen in Greetsiel
Mooie en comfortabel ingerichte vakantiewoning op de begane grond aan de Schollenweg in Greetsiel, dicht bij het historische centrum met vissershaven, dijk, restaurants en winkels.
1 - 4 personen1. Eerste verdieping, huisdieren welkom Balkon op het zuiden en westen2 slaapkamers, 1 badkamer met whirlpool en douche
Vakantiewoning op een bevoorrechte locatie, direct aan de haven, begane grond. Voel je thuis in de Seemannsgarn in Greetsiel - ook je trouwe viervoeter is hier van harte welkom
Gezellige vakantiewoning (52m²) op de 2e verdieping met balkon voor 2 personen nabij het dorpscentrum
12% Last minute 12-09-2026 - 21-09-2026
Moderne vakantiewoning met tuin, comfortabel ingericht. Vlakbij de twin mills, rustig en centraal gelegen.
15% Last minute 19-09-2026 - 23-09-2026
Moderne ruime zolderflat in landhuisstijl met groot balkon
20% Last minute 07-09-2026 - 17-09-2026
Nieuw, exclusief, modern en hoogwaardig gemeubileerd appartement in de grachtengordel. Vloerverwarming, moderne entertainment elektronica, digitale gastenmap, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis voor 4 personen, plus baby. Twee-onder-een-kapwoning (80m²) met 2 verdiepingen en omheinde tuin.
10% Last minute 07-09-2026 - 14-09-2026
Modern en met maritieme details presenteert het vakantiehuis Friesenglück zich als gezellige accommodatie voor 2-4 gasten
Vakantieappartement voor 2 personen nabij de tweelingmolens. Vanaf 5 dagen. In het laagseizoen en bij boekingsgaten te boeken vanaf 3-4 dagen.
Zeer duurzaam
Exclusieve, moderne, hoogwaardig ingerichte nieuwe benedenwoning op toplocatie, strandstoel, vloerverwarming, WLAN, entertainment-elektronica, ontbijt op afspraak
Bijzonder duurzaam
Een modern licht ingericht huis voor de hele familie wacht op u op ca. 100 m², met 2 badkamers, 3 slaapkamers, open haard, terras, in de nieuwe kanaalwijk van het vissersdorp
Het gelijkvloerse appartement, ingericht in een moderne landhuisstijl, heeft twee slaapkamers, een volledig uitgeruste keuken en een badkamer met gelijkvloerse douche en whirlpool.
FH Onze gasten waren altijd zeer tevreden, het huis is ook geschikt voor mensen met een handicap.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 93€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 124€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 14% vrij
117€ voor 12 sep. - 19 sep.
112€ Jaarlijks gemiddelde
28% voor 12 sep. - 19 sep.
48% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en appartementen in Greetsiel is 113 € per nacht.
Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Greetsiel, moet u zeker Grachtentraum 1 Greetsiel, Grachtentraum 2 Greetsiel en Grachtentraum 3 Greetsiel nader bekijken.
In Greetsiel zijn er 258 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox