Hoe duur is een vakantiewoning in Aurich & omgeving?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 110 € per nacht.
Met de typisch Oost-Friese "Moin" heten wij u van harte welkom in ons vakantiehuis Kluntjekaat.
Duurzaam
Vakantiehuis Ankerweg TYPE.A.B.C.D
Onze vakantiewoningen in Ankerweg hebben de beste ligging in Norddeich, dicht bij het strand, zeer centraal gelegen, modern ingericht en zeer gezellig. Voel je als
Exclusief ingerichte vakantiewoning met liefdevolle details aan de rand van Norden Norddeich. Infrarood sauna, wifi, hond
Zeer duurzaam
Vakantiewoning in Norddeich, beste locatie, dicht bij het strand, ca. 50 m², 2 slaapkamers, balkon op het zuiden, ideaal voor 2-3 personen
Een DROOM bij de ZEE, DYKE en HAVEN
Woon in de 1e rij aan de SEA. Het exclusieve, comfortabele vakantiehuis Deichkrabbe maakt indruk met zijn uitstekende ligging direct aan de DEICH en HAFEN in het Noordzeebad Norddeich
Zeer duurzaam
Ferienhaus Antom am Knockster Tief
Ferienhaus Antom am Knockster Tief: 46 m², 2 kamers, voor 2 personen en max. 2 honden in Oost-Friesland.
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis aan het meer met omheinde tuin 1-2 honden welkom zonder toeslag
Het vakantiehuis "Paulas-Hus" ligt in het vakantiepark Ostfriesland in Hage/Berumbur. Een breed scala aan recreatieve activiteiten begint direct voor de deur.
Duurzaam
Huis Strandlaeufer Knutt Begane grond
Gezellige vakantiewoning zonder trappen in het populaire vakantieoord Norddeich
Vakantiehuis direct aan het Timmeler Meer incl, boot, nieuw WLAN
Haus am Tief - Het 4-sterren landhuis
4-sterren landhuis aan het water. Eigen sauna en gratis gastenboot
Welkom in het Noordzee vakantiehuis Werrer, in een rustige exclusieve woonwijk met tuin. Strand Norddeich 2.5 km, centrum Norden 2 km. Huis met 85 m² woonoppervlak.
Duurzaam
Port Vila Tannenhausen aan het zwemmeer
Nieuw gebouwd vakantiehuis aan het zwemmeer. Moderne keuken, gezellige woonkamer, 2 slaapkamers en 2 badkamers met douche en WC. Terras, parkeerplaats, schuur (voor eigen fietsen).
Nieuw gebouwd comfort vakantiehuis
Vakantiewoning Maria - comfortabel ingerichte flat - voel je thuis
Gezellige tussenwoning nabij dijk en haven, kinderen en honden welkom
Mooie vakantiewoning op de 1e verdieping bij Greetsiel (5 km) met 2 slaapkamers, ruimte voor 4 personen en ruime tuin.
Bijzonder duurzaam
Vakantiewoning "Stadtlounge Norden" rustig en perfect centraal gelegen in Norden met 83m² woonoppervlak. Je woont op de 1e verdieping van een klein appartementencomplex met 2 slaapkamers.
Vakantiehuis Seehase met sauna
5*comfort vakantiehuis, sauna, kleurenlichttherapie, DSL, telefoon
Niet-rokers vakantiewoning, 2-4 personen, Tuin, Buitenspellen Terras, Ligstoelen Lounge,
Duurzaam
Modern en licht vakantiehuis direct aan het mooie zwemmeer met ca. 85 m² woonoppervlak, groot zonneterras en uitzicht op het meer om u goed te voelen en te ontspannen. WLAN!
Duurzaam
Vanaf nu kunt u het rijtjeshuis bij ons boeken en samen met uw gezin van uw vakantie genieten. Het is een zeer gezellige familieaccommodatie voor maximaal 6 personen.
Het vakantiehuis "MoinMitnanner" heeft genoeg ruimte voor 5 personen en ligt in een eigen baai van het mooie zwemmeer Tannenhausen bij Aurich in het hart van Oost-Friesland.
Vrijstaand huis WLAN Parkeerplaats Groene ligging aan meer en bos Aan de Noordzee in Oost-Friesland bij Norddeich Berumbur en het kuurcentrum behoren als stadsdeel tot de gezamenlijke gemeente Hage.
Zeer duurzaam
fantastische 3-kamer vakantiewoning met balkon op het zuiden en luifel voor maximaal 4 personen in Norden/Norddeich aan de Oost-Friese Noordzeekust
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 86€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 122€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 21% vrij
128€ voor 25 jul. - 01 aug.
99€ Jaarlijks gemiddelde
20% voor 25 jul. - 01 aug.
48% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Aurich & omgeving 110 € per nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Norddeich of Südbrookmerland. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 36 € per nacht beschikbaar zijn.
In Aurich & omgeving zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Een DROOM bij de ZEE DYKE en HAVEN, Groot luxe vakantiehuis en Een DROOM direct op de ZEE in de 1e rij zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in Aurich & omgeving zijn er 504 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Aurich, Norddeich en Südbrookmerland.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.
Reisinspiratie in je inbox