Favoriet van gasten
Fantastische ligging
Brandschone accommodatie
100% Aanbeveling
89 keer aan de wensenlijst toegevoegd
Al meer dan 14 Jaren online
Favoriet van gasten
Beschrijving
Een warm welkom!
Als u op zoek bent naar zeer goed uitgeruste en gezinsvriendelijke vakantiehuizen aan de Noordzee - dan zit u bij ons goed! Wij zijn een gezin met drie kinderen en bieden ons gezellige halfvrijstaande huis aan als vakantiehuis. Wij gebruiken het huis zelf regelmatig en beschouwen het daarom niet als een puur zakelijk pand. Daarom hebben we het huis ingericht naar onze eigen eisen, niet alleen functioneel, maar ook comfortabel en huiselijk!
Wij willen andere gezinnen met kinderen de mogelijkheid bieden om een leuke vakantie door te brengen in een gezellige en comfortabele omgeving, waar misschien ook opa en oma kunnen komen. Daarom is er voldoende ruimte voor maximaal 8 personen in vier slaapkamers in elk van onze geschakelde huizen, elk met een oppervlakte van ca. 115 m², en met een inrichting die ook overdag - bijvoorbeeld bij regenachtig weer - retraite biedt.
De woonkamer biedt voldoende ruimte voor het hele gezin en ook de keuken is ruim en van alle gemakken voorzien. We besteden speciale aandacht aan de kinderen, want onze ervaring leert: als de kinderen gelukkig en ontspannen zijn, hebben de ouders ook echt vakantie! Daarom zijn de kinderkamers vrolijk ingericht, is er een kindertafel met stoelen en is er een basisvoorraad spelletjes, boeken, hoorspelen enz. aanwezig. Er is ook veel ruimte in de tuin, een schommel en een zandbak.
Het vakantiehuis is opgeleverd in 2012 en heeft een perceel van ca. 600 m². Het is volkomen rustig gelegen aan een doodlopende weg in een volgroeide woonwijk - niet in een vakantiehuisjeswijk - in Norden op de grens met Norddeich (adres: Liegnitzer Str. 5, 26506 Norden). In een paar minuten bent u bij de haven of het strand en ook het centrum van Norden met zijn culturele voorzieningen bereikt u met de fiets in slechts 10 minuten
Ben je nieuwsgierig? We zijn blij dat je dat gedaan hebt - kijk maar eens rond!
- ca. 115m²
- tot 8 pers.
- 4 slaapkamers
- Woonkamer
- grote keuken met eettafel voor 8 personen
- 2 badkamers met douche, WC, wastafel, handdoekverwarming
- Wasmachine/droger
- Vloerverwarming
- grote tuin, barbecue, tuinmeubelen
- Schommel, zandbak
- 2 parkeerplaatsen
- Het huis zelf is absoluut rustig in een doodlopende straat
We hebben het huis zeer persoonlijk en comfortabel ingericht. De gehele begane grond en de bovenverdieping zijn betegeld en hebben vloerverwarming. De zolder is bedekt met laminaat. Het huis is geschikt voor mensen met een allergie:
- Niet-rokers / geen huisdieren
- veegschone vloeren in het hele huis
- Allergisch bedmateriaal
Het huis biedt een ruime tuin met zonneterras. Tot de uitgebreide uitrusting behoren ook tuinmeubelen en een barbecue. Op de begane grond is er een vestibule met garderobe, een ruime keuken, een badkamer met douche, een grote woonkamer en het zonnige terras op het zuiden met toegang tot de tuin. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 slaapkamers, één met een tweepersoonsbed en twee met tandembedden, evenals de tweede ruime, lichte badkamer. Een babyreisbedje is ook beschikbaar.
Op de grote, gezellige zolder is de vierde slaapkamer met een tweepersoonsbed en een zithoek.
Slaapplaatsen
Kamers en inrichting
Dit is wat deze accommodatie u biedt
Slaapplaatsen
Binnenshuis
Buitenshuis
Voor gezinnen
Overige uitrusting
Geschikt voor
Status
Routebeschrijving/ligging
Afstanden
Strand 3 kilometer
3 kilometer
Supermarkt 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Restaurant 0.5 kilometer
0.5 kilometer
Stadscentrum 3 kilometer
3 kilometer
Luchthaven 5 kilometer
5 kilometer
Station 3 kilometer
3 kilometer
Snelweg-afrit 30 kilometer
30 kilometer
Plaats en de locatie van de accommodatie
Het vakantiehuis is in 2012 opgeleverd en heeft een perceel van ca. 600 m². Het is volkomen rustig gelegen in een doodlopende straat in een volgroeide woonwijk - niet in een vakantiepark - in Norden op de grens met Norddeich. In een paar minuten bent u bij de haven of het strand en ook het centrum van Norden met zijn culturele voorzieningen bereikt u met de fiets in slechts 10 minuten. Surfrand en breed strand. Molens, moeras en zee. Duinen, dijken, eendendolfijnen. Pier, schelpen, zeemeeuwen. Wolken, wind en golven. Vliegeren, wadlopen en getijden. Snijders, krabben, kreeften. En water om te spetteren en te baden. Bijna altijd goed weer. Wind van west naar oost. Lucht: helder en zout. Eb en vloed. Begin van de Noordzee - aan het einde van Duitsland. Na Norddeich-Mole is er niets anders dan zee! Een paar indrukken van de veelzijdige en interessante stad Norden.
Recreatiemogelijkheden
Richtlijnen
Aanwijzingen van de verhuurder
| Inchecken: | 15:00 |
| Uitchecken: | 10:00 |
| Borg: | € 200 |
| Aanbetaling: | 20 % bij het boeken |
| Resterend bedrag: | 3 weken voor aankomst |
Aanvullende informatie bij de huurprijs:
| De prijzen gelden voor bezetting tot 5 personen. Elke extra persoon: 84€/week of 12€/nacht. Tijdens de paasvakantie, de zomervakantie en de lange weekenden Pinksteren, Corpus Christi en Hemelvaartsdag geldt de prijs voor maximaal 8 personen. Aankomst- en vertrekdag in overleg, maar tijdens de vakanties bij voorkeur op zaterdag. Naast de huurprijzen berekent de stad Norden een toeristenbelasting van € 2,50 per volwassene per nacht in de periode tot , kinderen tot en met 15 jaar zijn gratis. Gedurende de rest van het jaar bedraagt de toeristenbelasting € 1,20 per volwassene per nacht. Beddengoed (12€ per set/persoon) en handdoeken (10€ per set/persoon) kunnen voor aankomst worden gereserveerd en worden direct ter plaatse betaald. |
Annuleringsvoorwaarden:
Indien geannuleerd tot 90 dagen voor aanvang van de huurperiode wordt 10% van de huurprijs, tot 60 dagen voor aanvang van de huurperiode 25% van de huurprijs, tot 35 dagen voor aanvang van de huurperiode 50% van de huurprijs, tot 28 dagen voor aanvang van de huurperiode 75% van de huurprijs, tot 20 dagen voor aanvang van de huurperiode of indien het vakantiehuis niet wordt gebruikt, wordt 100% van de huurprijs ingehouden, maar minimaal 100,- €.
Beschikbaarheid
vrij bezet Aankomst- of vertrekdag
Voor het laatst bijgewerkt: 18-09-2026
56 Beoordelingen
Totale beoordeling
Mei 2026
F. F. uit Hannover
Geweldige ontspannen vakantie
We hebben met onze kleinkinderen een prachtige vakantie in dit vakantiehuis doorgebracht. De rustige ligging was ideaal om te ontspannen en de grote tuin perfect voor de kinderen om te spelen. Het huis was zeer schoon en liefdevol ingericht, bovendien ontbrak het ons aan niets. Vooral de goed uitgeruste keuken beviel ons. We hebben ons helemaal op ons gemak gevoeld en komen graag terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
April 2026
K. L. uit Ratingen
Huis biedt veel ruimte, is zeer schoon en goed uitgerust!
We waren met twee gezinnen (in totaal 8 personen) in dit vakantiehuis en hadden een zeer prettig verblijf. Het huis biedt veel ruimte, is zeer schoon en goed uitgerust, zodat we ons meteen op ons gemak voelden. Vooral de goede ligging beviel ons – zowel Norddeich als de voetgangerszone in Norden zijn snel bereikbaar. Hierdoor kon je veel ondernemen en had je toch een rustige accommodatie om te ontspannen. Al met al een geweldige vakantie voor het hele gezin.
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie
November 2025
Ralf A. uit Dülmen
Absolute aanbeveling!
Prachtig, zeer schoon vakantiehuis in een rustige locatie nabij de Noordzee. Perfect om te ontspannen – we hebben ons er helemaal thuis gevoeld.
Aanbevolen voor: Senioren, Strandvakantie
September 2025
Petra P. uit Bremen
We hebben ons zeer goed gevoeld.
Geweldig huis in een super rustige locatie met veel ruimte in de tuin. Perfect voor vakantie met twee gezinnen of samen met oma en opa. We voelden ons meteen thuis, hebben de rust zeer gewaardeerd en komen zeker graag terug. Hartelijk dank!
Aanbevolen voor: Senioren, Gezinnen met kinderen, Vakantie zonder auto, Strandvakantie
Augustus 2025
Ralf A. uit Duisburg
gepflegtes vakantiehuis
Zeer mooi en goed onderhouden vakantiehuis op een rustige locatie. Licht, ruim en modern ingericht, ideaal voor een ontspannen tijd met familie of vrienden. We hebben ons er helemaal thuis gevoeld en komen graag terug.
Aanbevolen voor: Avontuur en actief, Senioren, Gezinnen met kinderen, Strandvakantie
Contact
Bedrijf CAFRAJU GmbH
Mevr. K. Schwemm
Gastvrouw sinds: 29-07-2012
antwoordpercentage: 100%
antwoordtijd: onder 1h
Contacttalen: Duits, Engels
Advertentienummer: 50853
Meer accommodaties die je ook kunnen bevallen
Norddeich, Oost-Friesland, Noordzee
Norden-Norddeich, Oost-Friesland, Noordzee
Norden-Norddeich, Oost-Friesland, Noordzee
Neem contact op
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Duitsland
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Nedersaksen
Vakantiehuizen en vakantiewoningen aan de Noordzee
Vakantiehuizen en vakantiewoningen in Oost-Friesland
Vakantie-ideeën: Strandvakantie
Advertentienummer: 50853
Laatst bijgewerkt: 27.10.2026
Advertentie online sinds: 14 Jaren, 2 maanden
URL: https://www.vakantiehuisnu.nl/50853.htm
Zeer goed uitgerust & gezinsvriendelijk vakantiehuis aan de Noordzee Norden/Norddeich tot 8 pers., 4 slaapkamers met 2 badkamers! https://static.ferienhausmiete.de/pictures/6735/bilder_original/6735_1456596643.jpg
«Groot luxe vakantiehuis» krijgt een vakantiebeoordeling van 5 (beoordelingsschaal: 1 tot 5) op basis van 56 gegeven Beoordelingen.
Wir haben uns sehr wohl gefühlt und sagen Dankeschön.
Auch die Kommunikation vor unserer Anreise war super.
Wir können das Ferienhaus mit sehr gutem Gewissen weiterempfehlen!
IMMER WIEDER GERNE!
Einen großen Garten zum Spielen für die Kinder, ein Grill und 2 Stellplätze für die Autos sind vorhanden. Wir wurden sehr freundlich empfangen.
Die Eigentümer sind sehr freundlich und immer hilfsbereit. Wir hatten etwas im Haus vergessen und wurde uns sofort nachgesendet. Wir können das Haus nur weiterempfehlen und werden auch selber bestimmt bald nochmal zurückkommen.
Es hat alles gepasst.
Vielen Dank und kommen nächstes Jahr wieder!
Danke.
Der Vermieter und auch der Verwalter waren am Telefon und auch persönlich sehr freundlich und hilfsbereit.
Wir kommen wieder!
Das Haus selbst ist sehr schön und sehr geschmackvoll eingerichtet. Es ist alles vorhanden, was man benötigt. Die Umgebung ist ruhig (Sackgasse).
Der Kontakt mit dem Vermieter und dem Verwalter vor Ort war sehr freundlich. Wir haben uns in dem Haus absolut wohl gefühlt. Vielen Dank!
Wir kommen gerne wieder.
DANKE!
PS: Lieben Gruß an den Verwalter
Das Ferienhaus liegt in einer ruhigen Nebenstraße; trotzdem ist es nicht weit zum Bäcker oder einem Restaurant. Mit dem Rad kann man sehr gut die Umgebung erkunden, so dass das Auto auch mal stehen bleiben kann.
Vielen Dank Familien Schwemm!
Wir sind nun wieder in Berlin angekommen und wollten Ihnen mitteilen ,das wir einen wunderschönem Urlaub in Ihrem tollen Ferienhaus verbracht haben.
Wir werden ihr Ferienhaus bestimmt bald wieder mal buchen. Besonders gut gefallen hat uns der große Garten, die sehr ruhige Lage und tolle Ausstattung!
LG aus Berlin Familie Peiffer
Sehr sauberes Haus, toll eingerichtet, schöne Bäder, gemütliches Wohnzimmer, komplett eingerichtete große Küche, und 4 helle, freundliche Schlafzimmer
Ein Schmuckstück!!! Können wir weiter empfehlen!!!
Wir kommen wieder. Danke!
Schön ist es auch genug Rückzugsraum zu haben.
Schade, dass wir nur ein paar Tage bleiben konnten.
Wir kommen bestimmt wieder,
Ihre Familie Hauser
Wir waren sehr gerne bei Ihnen zu Gast und werden Sie empfehlen .
Wir kommen wieder. Danke.
Wir werden in jedenfalls wiederkommen. Danke und bis zu nächsten Mal.
Hat alles wunderbar gepasst und geklappt. Auch das Wetter war für die Zeit wirklich gut.
Wir kommen gerne wieder und können das Haus uneingeschränkt empfehlen.
hier möchte ich nun noch einmal sagen, wie wohl und angenehm wir es in Ihrem Ferienhaus gefunden haben - wirklich liebevoll und perfekt
eingerichtet!!!
Wünschen Ihnen weiterhin viele Gäste, die dies alles auch schätzen und
pflegen.
Liebe Grüsse
Familie Loth
ganz herzlichen Dank für die schönen, entspannenden Ferien in Eurem Ferienhaus im/in
Norden. Ein toller Start war schon die wirklich herzliche Begrüßung. Das Haus ist sehr geräumig, tiptop gepflegt, modern und wirklich gemütlich eingerichtet und s e h r gut ausgestattet, mit allem Komfort.
Ideal für uns war die ruhige Lage in einer Seitenstraße mit gleichweiter Entfernung zum
Strand oder in die Stadt - einfach und sicher über Fahrradwege jeweils innerhalb von
ca.15min zu erreichen.
Herzliche Grüße aus Hessen
von Familie Offer
Blauer Himmel,Sonnenschein,Eiskalt die Sylvesternacht......
Danke für eine wunderschöne Winter Woche in Ihrem tollen Haus.
Alles was das Herz begehrt war vorhanden, so das wir uns alle Pudelwohl gefühlt haben.
LG
Fam. Lift und Schulte
Wir hatten einen wunderschönen Urlaub in Ihrem Haus, zusammen mit unseren zwei Kindern und sogar Oma&Opa waren mit von der Partie.
Wir alle haben uns pudelwohl gefühlt.
Alles Wichtige war vorhanden. Vor allem Sauberkeit wird bei Ihnen groß geschrieben. Auch der Kontakt zu Ihnen, vor und während unseres Urlaubes war sehr angenehm.
Alles in allem: Ein rundum perfekter Urlaub!!
Gerne werden wir unseren Urlaub mal wieder in Norden verbringen!
Viele Grüße aus dem Schwabenland von Familie Undert!
haben die 5 Tage über Karneval in Ihrem Hause verbracht und uns rundum wohlgefühlt.
Das Haus top sauber und gepfelgt, sehr schön eingerichtet und alles, was wir benötigten, war auch vorhanden. Auch für 2 Familien ist Platz ausreichend vorhanden.
Wenn es uns wieder in den Norden treibt, hoffen wir auf ein freies Zeitfenster in ihrem Haus.
Liebe Grüsse
Möchten uns auf diesen Weg für die schöne und liebevolle Unterbringung in Ihrem Haus bedanken.
Haben doch schon so manches Ferienhaus gesehen, aber noch keines wie dieses.
Da wir oft unseren Urlaub an der Nordsee verbringen hat meine Frau schon beschlossen, eine Alternative in Norden/Norddeich bezüglich Ferienhaus gibt es für Sie nicht
(PS. Ich füge mich da gerne :-) )
Schöne Grüße
Ein Stern Abzug, weil es nicht möglich war Bettwäsche oder Handtücher gegen Aufpreis vor Ort zu bekommen.
Der Service und Kontakt war sehr freundlich und unkompliziert. Habe sogar etwas "vergessen" im Haus, war mir innerhalb von 3 Tage nachgeschickt wurde. SUPER!