Hoe duur is een vakantiewoning in Leer?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Leer een gemiddelde prijs van 108 € voor één nacht.
Vakantiewoning-Loga, Lindemann
Vakantie in Leer - Toegangspoort tot Oost-Friesland -.. 2 prachtige vakantiewoningen in Leer/Oost-Friesland met alles wat uw hartje begeert. Tuin om te spelen, te barbecueën en te ontspannen
ONTSPANNING - RUST - GEZELLIGHEID >VAKANTIE OP DE DIJK>
10% Actie 01-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiewoning Wiesenzauber aan de rand van de stad Leer Ostfriesland, Backemoor, Noordzee, 56qm, 3 gasten, 2 kamers.
Vakantiehuis in Oost-Friesland -Moormerland, vlakbij de stad Leer_ drempelvrij, afgelegen ligging, gezinsvriendelijk, gezellig ingericht, half omheinde tuin, dieren welkom,
Vakantiewoning " up Eck " met omheinde tuin Oost-Friesland Schwerinsdorf
Het pas gerenoveerde appartement bevindt zich op de begane grond en heeft 68m2, Tuin is omheind, huisdier toegestaan ! Wifi, verkeersluwe straat.
Gezellige en rustieke vakantiewoning Q'stall in Weener, Oost-Friesland. Plaats voor 2 personen, 33.5m², 2 kamers.
gerenoveerd in 2016 en volledig nieuw, ingericht naar een hoge standaard en met aandacht voor detail. Een terras met tuin en een parkeerplaats voor het huis maken het gevoel van welzijn compleet.
Gezellige vakantiewoning met sauna voor maximaal 5 personen in 26842 Ostrhauderfehn bij Leer/Oost-Friesland en Papenburg.
Vakantieappartement "Containerhaus Nordlicht" in Westoverledingen, Ost-Friesland, 55m², 2 kamers, max. 4 personen.
Karl´s Bauernhaus bietet Entspannung pur
Karl's boerderij in Firrel: 100m², 3 slaapkamers, max. 6 personen, pure ontspanning.
FeWo "Op de Oost-Friese wandelroute
RELAXATIE - Kalmte - COMFORT >VAKANTIE OP DE DICH> !!! Gerenoveerde en nieuw ingerichte vakantiewoning in de vakantieregio Zuid-Oost-Friesland !!!!
10% Actie 01-10-2026 - 31-10-2026
Vakantiehuis Spatz -Leer Oost-Friesland
Het vakantiehuis "Spatz" 90m² is een vrijstaand huis voor maximaal 6 personen met tuin en terras. Het is gelegen in de stad Leer, district Heisfelde en werd gerenoveerd in 2017.
Gezellige, rustige vakantiewoning, omheind terras, gratis parkeren, e-laadstation in de buurt. Voor koppels, gezinnen, senioren, fietsers en vissers, zakenreizigers, honden
Vakantiehuis Richarz in Weener, Oost-Friesland, met 82 m^2 woonoppervlakte, 3 kamers, voor 5 personen.
Idyllisch gelegen vakantiehuis Leer Loga 90m², voor maximaal 5 personen – vakantie in het mooie Oost-Friesland
15% Last minute 01-10-2026 - 21-10-2026
Vakantiehuisje Jantje in het mooie Oost-Friesland: Directe ligging aan het water – perfect voor uw vakantie!
Historisch schip in een romantische haven
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
december - Ø 105€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 60% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 8% vrij
100€ voor 03 okt. - 10 okt.
93€ Jaarlijks gemiddelde
26% voor 03 okt. - 10 okt.
39% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Leer een gemiddelde prijs van 108 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Jemgum of Bunde. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 29 € per nacht beschikbaar zijn.
In Leer zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Vakantiewoning Nannen, Vakantiewoning Eck met hond en Containerhaus Nordlicht zijn bijzonder aan te bevelen.
In Leer zijn er 169 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Jemgum, Rhauderfehn en Uplengen.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!
Reisinspiratie in je inbox