Hoe duur is een vakantiewoning in Wittmund & omgeving?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 99 € voor één nacht.
Gezellige zolderverdieping in 'Haus Daniel' in Neuharlingersiel, Oost-Friesland. Ruimte voor 2 personen, 25m², 1 kamer.
Vlakbij de Noordzee/Westerholt vindt u de "Alte Schule" waar u niet meer hoeft te studeren, maar een ontspannende vakantie kunt doorbrengen.
Huis Nordsee Whg. 3 tot 3 pers.
Gezellige vakantiewoning voor maximaal 3 personen op de begane grond, woon/slaapkamer, kitchenette met vaatwasser, slaapkamer, badkamer met douche en WC, wasmachine, terras op het zuiden, tuinmeubelen, barbecue, ligweide, paviljoen, WLAN
Duurzaam
Nieuwe opening: Klasse eindwoning
Nieuwe opening na uitgebreide renovatie! Einde-van-terras huis in perfecte staat met grote tuin op het zuiden - geweldige inrichting op de beste locatie van de Noordzee badplaats Carolinensiel
Noordzee Oase Pethan met Sauna
Comfortabel niet-rokers huis met sauna en 2 aparte appartementen á ca. 60 m² voor max. 8 personen + baby. Onze huurprijs is per appartement en voor 2 volwassenen + hun kinderen < 16 jaar.
Duurzaam
Vakantiewoning SMUTJE in Werdum
Vakantiewoning SMUTJE. Gezellige gelijkvloerse vakantiewoning met terras in het luchtkuuroord Werdum, vlakbij het populaire dierenpark.
-11% Korting 16-08-2025 - 22-08-2025
Zeer duurzaam
Vakantiewoning De Lorenzo in Carolinensiel biedt ruimte aan 4 personen in 70 m² en 3 kamers.
Duurzaam
Vakantiewoning in het Friese Huis
Vakantiewoning in het Friese Huis een gezellige vakantiewoning waar u alles snel kunt bereiken. in de winter met open haard Overdekt terras.
Vakantiehuis Bensersiel - van PRIVATE
U huurt rechtstreeks van de eigenaar . . Een vakantiehuis voor u alleen / direct aan de Noordzee - in het hart van Bensersiel- .. (bekijk op Google ...)
Huis Nordsee Whg. 5 tot 2 pers.
Gezellig vakantieappartement voor maximaal 2 personen op de bovenste verdieping, goed geprijsd, woon/eetkamer met kleine kitchenette, 1 slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden, badkamer met douche en WC Eenpersoonsbedden, badkamer met douche en WC, niet-roken
Duurzaam
Huis Poseidon Appartement "Krabbe" boven
Voormalig kapiteinshuis op een toplocatie in Harlesiel met uitzicht op de jachthaven. Uw feel-good plek bij het strand. Aparte ingang.
Zeer duurzaam
☀ Krabbenhus in Carolinensiel ⛱
Comfortabele, kindvriendelijke vakantiewoning met sauna, 3 slaapkamers, 2 badkamers, wi-fi, tuin en barbecue.
Duurzaam
Comfortabel ingericht rijtjeshuis, 86m² met terras voor 2 tot 6 personen, 3 slaapkamers en 2 badkamers. Het huis is volledig uitgerust, met WiFi.
FeWo Evers Am Kurzentrum.flat 1
Vakantiewoning direct aan het kuurcentrum. 2015 gerenoveerde, lichte, goed uitgeruste vakantiewoning in een centrale verkeersarme woonwijk.
☀ Franziskahus in Carolinensiel ⛱
Comfortabele, kindvriendelijke vakantiewoning met sauna, 3 slaapkamers, 2 badkamers, wi-fi, tuin en barbecue.
Duurzaam
RUHEPOL vakantie appartement in Carolinensiel: direct aan de dijk, met een groot balkon, voor maximaal 5 gasten
-10% Korting 30-08-2025 - 05-09-2025
Ferienwohnung C Familie Höfner
Vakantieappartement C Familie Höfner in Esens aan de Noordzee in Oost-Friesland. Vakantieappartement aan de Noordzee in Oost-Friesland. Volledig ingerichte vakantieappartementen op een rustige locatie.
Vakantiewoning Nowak - Carolinensiel
Welkom in onze mooie vakantiewoning! De ligging is zeer centraal en absoluut rustig tussen het strand en de historische haven, direct aan het recreatiebad. 2 slaapkamers, gratis WLAN, fietsen
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Voor een vakantieappartement of een vakantiehuis aan de Oostzee betalen vakantiegangers gemiddeld 99 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Esens of Carolinensiel-Harlesiel. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 29 € per nacht beschikbaar zijn.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Wittmund & omgeving? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantiehuis aan het botenpad *** DTV, Vakantiewoning SMUTJE in Werdum en Friesenhuus Carolinensiel FeWo No.5.
Ja, in Wittmund & omgeving zijn er 191 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Werdum, Wittmund en Carolinensiel-Harlesiel.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.