603 Vakantiewoningen en vakantiehuizen voor uw vakantie met zwembad aan de Noordzee
Vakantiehuis voor 13 personen nabij de Noordzee op een rustige locatie. Perfect voor grote gezinnen en grote groepen. Huis volledig gerenoveerd in 2022
****Wellness Vakantiehuis Strandperle
LUXE-APPARTEMENT MET ZWEMBAD, SAUNA & STOOMBAD, TAFELTENNIS, INTERNET & DIERENTUIN AAN ZEE GRATIS !!
10% Last minute
Als u op zoek bent naar rust, dan bent u in Efkebüll aan het juiste adres. Onze gezellige vakantiewoning bevindt zich op de eerste verdieping met een weids uitzicht over de velden.
Exclusief "Altes Landhaus Oste"8- 10
Ook bij "Corona" landhuis voor 8-10 personen, 3 aparte eenheden met 3 ingangen voor 3 gezinnen. Zwembad, strand & zee in het groen & rust, houtkachel
Bijzonder duurzaam
Passat 3.OG Maisonette mit Seeblick
Gezellig en modern 3-kamerappartement op de 3e verdieping met zijdelings uitzicht op de Noordzee. Zwembad en sauna in het huis. 150 meter naar het strand.
Zeer duurzaam
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Noordzeekust en biedt plezier en ontspanning voor het hele gezin met gratis toegang tot het overdekte zwembad, de Noordzeelagune en de speelschuur.
Cuxhaven Duhnen Hohe Lith 3.28
strandnabije vakantiewoning in Cuxhaven-Duhnen met zwembad en strandstoel aan het Noordzeestrand. Gelegen op de 4e verdieping. met balkon aan de westkant en DG. Met televisies, Wi-Fi, parkeerplaats,
Relax vakantiewoning Strandoase
Komfort-FeWo m. overdekt zuid-loggia, terras, 2x tv’s, 2x strandstoel, fietsen + zoo in TOP-locatie
Duurzaam
Vakantiewoning met uitzicht op de Noordzee
Zonnige vakantiewoning "de Duuv" met zwembad, sauna, WLAN. Op de 3e verdieping, verdeeld over 2 verdiepingen. Balkon met een prachtig uitzicht op de Noordzee.
LUXE APPARTEMENT MET ZWEMBAD, SAUNA, STOOMBAD, EIGEN STRANDSTOEL AAN ZEE, ETHANOLHAARD, TAFELTENNIS, INTERNET, 2 FIETSEN, DIERENTUIN AAN ZEE GRATIS!
20% Last minute 06-09-2026 - 07-09-2026
Exclusief appartement in het kuurgebied van Duhnen direct achter de dijk. Incl. WLAN, zwembad, sauna, Sky, ondergrondse parkeergarage, afsluitbare fietsenstalling, strandstoel. Fietsenstalling, strandstoel, volledig uitgeruste keuken. Keuken enz.
Cuxhaven Duhnen Hohe Lith 3.23
vakantieappartement dicht bij het strand in Cuxhaven-Duhnen met zwembad en strandstoel aan het Noordzeestrand. Gelegen op de 3e verdieping. met balkon aan de oostzijde. Met 3D-tv, wifi, parkeerplaats,
Passat Strandwohnung mit Terrasse
Gezellig en modern 3-kamerappartement op de 3e verdieping met zijdelings uitzicht op de Noordzee. Zwembad en sauna in het huis. 150 meter naar het strand.
Zeer duurzaam
15% Actie 23-09-2026 - 27-09-2026
Vakantie aan de Noordzee: De Residenz Albatros heeft een zwembad en een sauna en ligt op ca. 150 m van het zandstrand in Cuxhaven-Döse.
5% Actie 13-09-2026 - 19-09-2026
Mooi vakantiehuis in Burhave, schiereiland Butjadingen, Noordzee, 70 m², dichtbij het strand, woonruimte voor 5 personen met gebruik van zwembad, sauna en grote speelschuur.
25% Last minute
Villa Mayla in Ližnjan, 140 m², voor maximaal 6 personen, 3 kamers.
Huis Nordland, Westerland/Sylt, 17
Gezellig 2 kamer appartement met aparte slaapkamer, aparte keuken, badkamer, hal, balkon. Tel., W-LAN, parkeerplaats, wellnessruimte, wasmachine en droger in de kelder.
Duurzaam
FW in het Vitamar vakantiepark HausTriton
FW 101 in de Vitamar - Huis Triton Comfortabele vakantiewoning met groot terras op het zuiden, centraal gelegen. Overdekt zwembad en sauna in het huis. WLAN inbegrepen! Daglicht in elke kamer.
5 * Vakantiewoning in Oost-Friesland Noordzeekust met whirlpool , sauna , buitenzwembad , allergievriendelijk , groot terras , grote tuin , kindvriendelijk
Vakantieappartement Gezinsvakantie Duhnen
2-kamer appartement met balkon op het oosten, uitzicht op zee! 2 televisietoestellen aanwezig. Inloopdouche.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Duhnen
Studio voor 2 personen met terras op het zuiden en ondergrondse parkeergarage, complex dicht bij het strand.
Zeer duurzaam
Kurparkresidenz incl.garage vrij
FW + strandstoel direct aan het Döser zandstrand Maximaal 4 personenHuis zwembad Sauna 2 kamers, keuken en badkamer 45 m² Panoramaraam met uitzicht op de scheepvaartroute, zee en strand
Vakantiewoning op 1e locatie met sauna en zwembad, wifi (3 euro per week), loggia op het noorden, met 2 slaapkamers en een woonkamer, moderne doucheruimte en 2 kleurentelevisies !
Vakantiewoning op 1e locatie, Wifi, met prachtig uitzicht op het meer, direct aan de boulevard met sauna en zwembad, met balkon of terras en parkeerplaats
Zeer duurzaam