Hoe duur is een vakantiewoning in Butjadingen?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 109 € per nacht.
SEELOFT aan zee - direct aan het meer - Sauna - 2 zonneterrassen - houtkachel - direct aan de Noordzee - Eerste gebruik 2025
Bijzonder duurzaam
Groepsaccommodatie - Noordzee, 180m² woonruimte voor maximaal 17 personen - Saunaruimte niet zichtbaar - Huisdieren welkom - Beddengoed en hout voor sauna inbegrepen in de huurprijs.
Bijzonder duurzaam
Comfortabel vakantiehuis, drempelvrij op de begane grond (voor rolstoelgebruikers met begeleider), 3 slaapkamers, WLAN incl., 2 grote terrassen, zeer hoogwaardige inrichting Omheind terras
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Noordzeekust en biedt plezier en ontspanning voor het hele gezin met gratis toegang tot het overdekte zwembad, de Noordzeelagune en de speelschuur.
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
Zeer duurzaam
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
AIDA vakantiehuis aan zee 102 WLAN
Het pas gerenoveerde vakantiehuis wacht op prachtige gasten.
Huis Möwennest 18 Tossens, Sauna
Ons vakantiehuis met omheinde tuin ligt in Tossens, 750 m van het strand, 2 minuten lopen van Center Parcs. U kunt ontspannen in een infraroodsauna, strandstoel + open haard.
Zeer duurzaam
WATT`N LIGHT aan zee met sauna
Dit exclusieve en uitgebreid uitgeruste vakantiehuis ligt in het nieuw gebouwde "Hafendorf" Fedderwardersiel, een klein vissersdorp op het schiereiland Butjadingen.
Bijzonder duurzaam
gezellig en comfortabel nest voor ontspannende uren voor twee
ANKERSPATZ aan zee Center Parcs
50% korting op toegang tot het Center Parcs zwembad/sauna. Schattig appartement in Center Parcs Nordseeküste met sauna, zwembad en wifi
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis voor maximaal 5 personen (of 4 volwassenen + 2 kinderen) met eigen tuin en parkeerplaats, WLAN, MagentaSKY TV, rustig maar centraal gelegen.
Duurzaam
AIDA Vakantiewoning aan zee 143
Een vakantiehuis waar je nooit meer weg wilt. Zeer helder ingericht en een lieve tuin.
Vakantiehuis DEICHZEIT am meer 123 met WLAN in Fedderwardersiel, 100m² woonoppervlak, 4 personen, grote woon- en eetruimte.
Bijzonder duurzaam
gezellige, lichte vakantiewoning met tuin voor maximaal 4 personen
Bijzonder duurzaam
Het appartement op de begane grond is ingericht in landhuisstijl en biedt plaats aan maximaal 4 gasten (2 slaapkamers) op ca. 100 m². Bovendien is er een bijna afgesloten, omheinde tuin.
Wij heten u van harte welkom in ons liefdevol ingerichte vakantiehuis in het AIDA-park in het mooie Tossens.
verena abel appartement bij het strand
Zonnige en rustige vakantie flat in de buurt van het strand. Een zonnig balkon behoort ook tot de flat. De flat is op de bovenste verdieping
Gezellig appartement voor 2 personen
Klein appartement voor 2 personen nabij het strand. De flat is op de bovenste verdieping. Trap
Een prachtige flat voor een vakantie aan de Noordzee! Voor gezinnen, koppels, vrienden met houtkachel
Zeer duurzaam
Haus Windspiel biedt u en uw familie en vrienden alles wat u nodig heeft voor een ontspannende tijd aan zee
Vakantiehuis Hein in Fedderwardersiel, Noordzee, 78m² voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 109 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Burhave of Eckwarderhörne. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 35 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties House by the Sea Vakantiewoning 2, Vakantieappartement Gezinsvakantie Butjadingen en Vakantieappartement Gezinsvakantie Butjadingen in Butjadingen het beste beoordeeld.
Ja, in Butjadingen zijn er 194 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Burhave, Fedderwardersiel en Tossens.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.