Hoe duur is een vakantiewoning in Butjadingen?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 112 € per nacht.
AIDA Vakantiewoning aan zee 143
Een vakantiehuis waar je nooit meer weg wilt. Zeer helder ingericht en een lieve tuin.
NEUBAU Premium - Vakantiehuis Nordwind G3 in Butjadingen Noordzee Rustige en ontspannen omgeving! Dijk en binnenmeer op loopafstand. Open haard! Wandbox! Volledig omheind!
Zeer duurzaam
gezellige, lichte vakantiewoning met tuin voor maximaal 4 personen
Bijzonder duurzaam
AIDA vakantiehuis aan zee 102 WLAN
Het pas gerenoveerde vakantiehuis wacht op prachtige gasten.
Modern vakantiehuis aan de Noordzee in Tossens op het schiereiland Butjadingen met terras en tuin. Hoogwaardige inrichting en WLAN. 350 meter naar de zee.
Zeer duurzaam
10% Last minute
Groepsaccommodatie - Noordzee, 180m² woonruimte voor maximaal 17 personen - Saunaruimte niet zichtbaar - Huisdieren welkom - Beddengoed en hout voor sauna inbegrepen in de huurprijs.
Bijzonder duurzaam
House by the Sea Vakantiewoning 2
Zin in de zee? Gezinsvriendelijk vakantiehuis dicht bij het strand met 1100 m² omheinde tuin op een absolute droomlocatie, op slechts 50 meter van de Noordzee, W-Lan, WiFi, internet
Vrijstaande bungalow aan het einde van een kleine doodlopende weg in Aida Park
Duurzaam
Historische plattelandsvilla () met veel charme en een grote tuin nabij de dijk en het strand op het schiereiland Butjadingen
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Hein in Fedderwardersiel, Noordzee, 78m² voor maximaal 6 personen, 3 slaapkamers.
Noordzee Oase bij de Albatros in Tossens
slechts 38 - 58 €/nacht, WLAN. , 52m², 1 slaapkamer + 1 woon/slaapkamer, balkon, WC + douche met vloerverwarming
Duurzaam
Vakantieappartement Gezinsvakantie Butjadingen
20% Actie 07-04-2026 - 20-04-2026
Comfortabel vakantiehuis 70 m² groot, volledig uitgerust - met barrièrevrije badkamer, met 2 slaapkamers, WLAN, vaatwasser en wasmachine, op een goede locatie in de buurt van het strand
Duurzaam
kindvriendelijk en gezellig vakantiehuis voor 2-6 personen voor ontspannende dagen aan de Noordzee
Ons vakantiehuis ligt direct aan de Noordzeekust en biedt plezier en ontspanning voor het hele gezin met gratis toegang tot het overdekte zwembad, de Noordzeelagune en de speelschuur.
Comfortabel vakantiehuis in het vakantiepark aan zee in Burhave met eigen strandstoel aan zee, grote tuin om te ravotten en zonneterras.
Zeer duurzaam
15% Last minute 11-04-2026 - 12-04-2026
Ons gezellige, kind- en seniorvriendelijke vakantiehuis van 78 m² ligt op een rustig vakantiepark in het mooie vissersdorp Fedderwardersiel, net achter de dijk.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Tossens
20% Actie 07-04-2026 - 20-04-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Butjadingen
20% Actie 07-04-2026 - 20-04-2026
Vakantiehuis "WATT`N LICHT aan zee"
Dit exclusieve en volledig uitgeruste vakantiehuis bevindt zich in het „Hafendorf“ Fedderwardersiel, een klein vissersdorp op het schiereiland Butjadingen.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis aan de Noordzee in Burhave op het Noordzeeschiereiland Butjadingen voor 5 personen met open haard
Hallo en welkom :-) Onze vakantiewoning **** ligt op ca. 70m van de Noordzee, weg van de drukte, met een fantastisch uitzicht en royaal uitgerust.
Bungalow, drempelvrij, ca. 50 m², omheind tuinperceel/terras, ontworpen als een atrium, afgelegen, toegankelijk via een tuindeur. Rustig maar centraal gelegen.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 87€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 120€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 58% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 8% vrij
103€ voor 11 apr. - 18 apr.
104€ Jaarlijks gemiddelde
49% voor 11 apr. - 18 apr.
37% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Butjadingen 112 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Burhave of Fedderwardersiel. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Vakantiehuis Laura, House by the Sea Vakantiewoning 2 en Vakantieappartement Gezinsvakantie Butjadingen in Butjadingen het beste beoordeeld.
Ja, in Butjadingen zijn er 350 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Burhave, Fedderwardersiel en Tossens.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox