Hoe duur is een vakantiewoning in Wangerland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 126 € voor één nacht.
Vakantieappartement Gezinsvakantie Horumersiel
Gastenhuis 'Wangerland' - rustig en comfortabel - Appartement voor 1 tot 7 personen
Vakantieappartement Gästehaus Wangerland, 29m², 1 kamer, max. 2 personen.
Comfortabel en kindvriendelijk rijtjeshuis voor een goed gevoel, in Wangerland-Hooksiel, met veel recreatiemogelijkheden in de nabije omgeving.
Het rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, twee badkamers met douche, een grote tuin en ligt op slechts 900 m van de zee.
10% Last minute 16-10-2026 - 26-10-2026
"Seepark Huis 1" in SeeparkHooksiel
Nieuw en licht vakantiehuis op een geweldige locatie - 3 slaapkamers, 2 badkamers
Ons vakantiehuis in Hooksiel met een prachtige tuin ligt in de directe omgeving van de dijk, het strand en het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee.
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
"Seepark Loft" in Seepark Hooksiel
Moderne, lichte en gezellige flat op optimale locatie
Huis strandvakantie in Hooksiel TOP
Een vakantiewoning voor de hele familie in Haus Strandferien in Hooksiel
20% Actie 25-10-2026 - 01-11-2026
Appartement Wattwurm in Haus Wattenkieker
Gezellig appartement op de begane grond in Gästehaus Wattenkieker met terras en tuin. WLAN. Honden zijn welkom.
"Seepark Huis 3" in SeeparkHooksiel
Moderne en lichte halfvrijstaande woning op toplocatie van Hooksiel.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
Kom langs in Hooksiel / Wangerland en ervaar het moderne en gezellig ingerichte vakantiehuis voor 4 personen met een oppervlakte van 70m².
Haus Strandgut in Wangerland: 60m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen.
Onze liefdevol ingerichte, centraal gelegen vakantiewoning biedt een open haard en 2 dakterrassen en kan geboekt worden voor maximaal 8 personen. Honden zijn van harte welkom.
Onze ruime, rustig gelegen vakantiewoning ligt op slechts 900 m van de zee, heeft 3 aparte slaapkamers en een overdekt terras in de tuin.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
zeer gezellig vakantiehuis, altijd in de beste staat gehouden
"Residence Horumersiel - Appartement 2"
3 slaapkamers met TV, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, toplocatie, drempelvrij
Onze zonnige vakantiewoning bevindt zich op de bovenste en zolderverdieping van een rijtjeshuis. Wi-Fi is gratis. Het wordt voortdurend gerenoveerd; badkamer nieuw in 2020.
"Residence Horumersiel - Appartement 2"
3 slaapkamers met TV, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, toplocatie, drempelvrij
Aan het strand gelegen, moderne, lichtovergoten penthouse flat Dakterras op het zuiden - 20 m² Zeezicht, Jade Bay, landzicht centraal, afstand tot strand 200-300 m
Welkom in onze vakantiewoning Seekiste in het Noordzeebad Horumersiel / Schillig!
Voel je goed in ons modern ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie en dicht bij het strand, met 2 x satelliet-tv en 2 badkamers, evenals fietsen.
10% Last minute 31-10-2026 - 14-11-2026
Exclusieve bungalow bij het strand, rustig, centraal
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 128€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 25% vrij
109€ voor 17 okt. - 24 okt.
95€ Jaarlijks gemiddelde
45% voor 17 okt. - 24 okt.
53% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 126 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Wangerland: Hooksiel, Horumersiel en Minsen.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Wangerland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Ons vakantiehuis aan de Noordzee, Huis Lenchen Vakantiewoning 1 en Huis Mimi Fewo1 met tuin & terras.
In Wangerland zijn er 262 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Hooksiel, Horumersiel en Schillig.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox