Hoe duur is een vakantiewoning in Wangerland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 113 € voor één nacht.
Pension "Wangerland" tot 3 gasten
Vakantiewoning in Horumersiel, comfortabel en individueel voor 1 - 3 gasten.
Pension "Wangerland" tot 3 gasten
Vakantiewoning in Horumersiel, comfortabel en individueel voor 1 - 3 gasten.
Voel je goed in ons modern ingerichte vakantiehuis op een rustige locatie en dicht bij het strand, met 2 x satelliet-tv en 2 badkamers, evenals fietsen.
Gloednieuwe (dec. 2018), gezellige feel-good vakantiewoning Möve Meerblick op een oppervlakte van 80 m². 2 slaapkamers, een grote woonkamer, sauna en uitzicht op zee vanuit alle kamers
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
Duurzaam
"Haus Antje - Wg. 4" 3 slaapkamers, 2 badkamers
3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 bedden (waarvan 2 tweepersoons), sauna, warmtecabine, zonnebalkon
FeWo Anna kortstondig vrij nu boeken
LAGE - LAGE - LAGE Anna - Parel van de Noordzee 2 kamer appartement in Hooksiel; rustige ligging in het centrum 52 m², ideaal voor max. 3 personen met parkeerplaats, zuidbalkon, wifi
Het rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, twee badkamers met douche, een grote tuin en ligt op slechts 900 m van de zee.
Bijzonder duurzaam
Zonnige vakantiewoningen met eigen dakterras in Wangerland aan de Noordzee. Optimaal geschikt voor 4 gasten op een woonoppervlakte van 60m².
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
Gezinsvriendelijk, gezellig ingericht vakantiehuis aan de Noordzeekust Kinderen welkom gratis WLAN
Duurzaam
Appartement Wattwurm in Haus Wattenkieker
Gezellig appartement op de begane grond in Gästehaus Wattenkieker met terras en tuin. WLAN. Honden zijn welkom.
Duurzaam
Exclusieve bungalow bij het strand, rustig, centraal
Duurzaam
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
Haus Strandgut in Wangerland: 60m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen.
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 3
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
15% Actie 19-08-2026 - 24-08-2026
Welkom in ons vakantieappartement Lütte Kajüte, honden zijn van harte welkom!
Zeer duurzaam
Vakantiewoning KRABBE in Hooksiel
Vakantiewoning KRABBE op de begane grond: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het aangrenzende terras, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed
Zeer duurzaam
Het centraal en toch rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, een afgesloten terras en ligt op slechts 500 m van de zee.
Duurzaam
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
"Vakantiehuis Residence" in het Seepark
Premium vakantiehuis! 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, whirlpool & houtkachel
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Duurzaam
5-sterren vakantiehuis (DTV 26.04.2021) direct achter de dijk van de Noordzee met grote wintertuin
Welkom in onze vakantiewoning Seekiste in het Noordzeebad Horumersiel / Schillig!
Aan het strand gelegen, moderne, lichtovergoten penthouse flat Dakterras op het zuiden - 20 m² Zeezicht, Jade Bay, landzicht centraal, afstand tot strand 200-300 m
"Residence Horumersiel - Appartement 5"
Lichte vakantiewoning, 2 slaapkamers, 2 badkamers, warmtecabine, groot zonnig balkon met rieten strandstoel, toplocatie aan het strand, in het centrum van de stad, lift
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 126€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 13% vrij
129€ voor 15 aug. - 22 aug.
100€ Jaarlijks gemiddelde
12% voor 15 aug. - 22 aug.
51% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 113 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Wangerland: Hooksiel, Horumersiel en Minsen.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Wangerland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Ons vakantiehuis aan de Noordzee, Huis Lenchen Vakantiewoning 1 en Huis Mimi Fewo1 met tuin & terras.
In Wangerland zijn er 259 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Hooksiel, Horumersiel en Schillig.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox