Hoe duur is een vakantiewoning in Wangerland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 112 € voor één nacht.
Huis strandvakantie in Hooksiel TOP
Een vakantiewoning voor de hele familie in Haus Strandferien in Hooksiel
33% Actie 26-06-2026 - 29-06-2026
Vakantiewoning OKKO in Wangerland
Flat OKKO op de zolder: tot vijf gasten kunnen genieten van een ontspannen vakantie in dit appartement: grote woonkamer met keuken, 2 slaapkamers, doucheruimte met daglicht
10% Last minute
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
Duurzaam
Vakantiewoning MUSCHEL in Hooksiel
Vakantiewoning MUSCHEL in de stijl van een rijtjeshuis: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met kitchenette en toegang tot het terras, 1 douche-badkamer, 2 slaapkamers en 1 balkon
Zeer duurzaam
10% Last minute
Aan het strand gelegen, moderne, lichtovergoten penthouse flat Dakterras op het zuiden - 20 m² Zeezicht, Jade Bay, landzicht centraal, afstand tot strand 200-300 m
Comfortabel ingericht vakantiehuis voor maximaal 6 personen met sauna, houtkachel en vrij uitzicht op zee op een directe strandlocatie in het Noordzeekuuroord Horumersiel - OT Schillig.
Duurzaam
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Duurzaam
Vakantiewoning MÖWE in Hooksiel
Vakantiewoning MÖWE op de bovenverdieping en zolder: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het balkon, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 2 slaapkamers
Zeer duurzaam
10% Last minute
Vakantiewoning BODO in Wangerland
Vakantiewoning BODO op de begane grond: in dit appartement kunnen maximaal twee gasten genieten van een ontspannen vakantie: woonkamer met keuken, slaapkamer met tweepersoonsbed, doucheruimte met daglicht
Bijzonder duurzaam
10% Last minute
"Haus Antje - Wg. 4" 3 slaapkamers, 2 badkamers
3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 bedden (waarvan 2 tweepersoons), sauna, warmtecabine, zonnebalkon
Gloednieuwe (dec. 2018), gezellige feel-good vakantiewoning Möve Meerblick op een oppervlakte van 80 m². 2 slaapkamers, een grote woonkamer, sauna en uitzicht op zee vanuit alle kamers
"Kapitänshus" in het Seepark Hooksiel
Aan de hoogste eisen kan hier worden voldaan: 3 slaapkamers, 2 badkamers, zonneterras, eigen sauna, houtkachel - vakantiehuis op een prachtige locatie
Ons vakantiehuis in Hooksiel met een prachtige tuin ligt in de directe omgeving van de dijk, het strand en het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee.
Duurzaam
Zeer mooi, licht, modern vakantiehuis met ruime woon-/eetkamer, ingerichte keuken, badkamer met daglicht, gastentoilet en terras op het zuidwesten.
Zeer duurzaam
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 5
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
33% Actie 27-06-2026 - 11-07-2026
"Seepark Huis 1" in SeeparkHooksiel
Nieuw en licht vakantiehuis op een geweldige locatie - 3 slaapkamers, 2 badkamers
"Seepark Huis 3" in SeeparkHooksiel
Moderne en lichte halfvrijstaande woning op toplocatie van Hooksiel.
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
Onze zonnige vakantiewoning bevindt zich op de bovenste en zolderverdieping van een rijtjeshuis. Wi-Fi is gratis. Het wordt voortdurend gerenoveerd; badkamer nieuw in 2020.
Duurzaam
Vakantiehuis met omheinde tuin op toplocatie. Zeer centraal bij het dorpscentrum. Plaats voor 6 personen.
Ferienwohnung Zeitweise in Hooksiel: 62 m², 2 kamers, voor maximaal 4 personen, dicht bij de Noordzee.
Appartement Wattwurm in Haus Wattenkieker
Gezellig appartement op de begane grond in Gästehaus Wattenkieker met terras en tuin. WLAN. Honden zijn welkom.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
Vakantiewoning KRABBE in Hooksiel
Vakantiewoning KRABBE op de begane grond: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het aangrenzende terras, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 1 slaapkamer met een tweepersoonsbed
Zeer duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 123€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
122€ voor 27 jun. - 04 jul.
103€ Jaarlijks gemiddelde
43% voor 27 jun. - 04 jul.
51% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 112 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Wangerland: Hooksiel, Horumersiel en Minsen.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Wangerland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Vakantiehuis Antonie, Huis Lenchen Vakantiewoning 1 en Huis Mimi Fewo1 met tuin & terras.
In Wangerland zijn er 249 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Hooksiel, Horumersiel en Schillig.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox