Hoe duur is een vakantiewoning in Wangerland?
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 110 € voor één nacht.
Gloednieuwe (dec. 2018), gezellige feel-good vakantiewoning Möve Meerblick op een oppervlakte van 80 m². 2 slaapkamers, een grote woonkamer, sauna en uitzicht op zee vanuit alle kamers
Vakantiehuis in het Noordzeebad Schillig - vrijstaand - rustig - centraal 200 m van het strand
Duurzaam
Haus Strandgut in Wangerland: 60m², 3 kamers, voor maximaal 4 personen.
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Droom vakantiehuis: Modern, groot, dicht bij het strand, handicap- en allergievriendelijk voor max. 6 personen met een fantastisch uitzicht, speciaal voor koppels en families.
Duurzaam
"Kapitänshus" in het Seepark Hooksiel
Aan de hoogste eisen kan hier worden voldaan: 3 slaapkamers, 2 badkamers, zonneterras, eigen sauna, houtkachel - vakantiehuis op een prachtige locatie
"Seepark Huis 3" in SeeparkHooksiel
Moderne en lichte halfvrijstaande woning op toplocatie van Hooksiel.
"Haus Antje - Wg. 4" 3 slaapkamers, 2 badkamers
3 slaapkamers, 2 badkamers, 6 bedden (waarvan 2 tweepersoons), sauna, warmtecabine, zonnebalkon
Vakantiewoning MÖWE in Hooksiel
Vakantiewoning MÖWE op de bovenverdieping en zolder: In dit appartement vindt u 1 woonkamer met toegang tot het balkon, 1 keuken met eethoek, 1 douche-badkamer en 2 slaapkamers
Zeer duurzaam
Ons vakantiehuis aan de Noordzee
Fantastisch, groot, strand- en gehandicaptenvriendelijk vakantiehuis met veel ruimte voor ontspanning, gezondheid en genieten voor max. 6 personen.
Duurzaam
Vakantiewoning in Horumersiel, Am Tief 15, 26434 Horumersiel Vakantiewoning voor 5 personen, 2 slaapkamers. Woonkamer, kitchenette, badkamer, balkon, aparte ingang vanaf de begane grond.
Zeer duurzaam
Aan het strand gelegen, moderne, lichtovergoten penthouse flat Dakterras op het zuiden - 20 m² Zeezicht, Jade Bay, landzicht centraal, afstand tot strand 200-300 m
Ons vakantiehuis in Hooksiel met een prachtige tuin ligt in de directe omgeving van de dijk, het strand en het UNESCO Werelderfgoed Waddenzee.
Duurzaam
Het centraal en toch rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, een afgesloten terras en ligt op slechts 500 m van de zee.
Duurzaam
Welkom in onze vakantiewoning Seekiste in het Noordzeebad Horumersiel / Schillig!
Friesenkoje Horumersiel - Ligplaats 3
Moin, wij bieden moderne en gezellige vakantiewoningen in Hooksiel en Horumersiel.
20% Actie 08-08-2026 - 12-08-2026
"FW op de begane grond" SeeparkHooksiel
Zonneterras op de begane grond, geschikt voor mensen met een allergie of handicap
"Residence Horumersiel - Appartement 6"
Luxe in het hart van Horumersiel - en toch rustig! Whirlpool, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 balkons
Onze zonnige vakantiewoning bevindt zich op de bovenste en zolderverdieping van een rijtjeshuis. Wi-Fi is gratis. Het wordt voortdurend gerenoveerd; badkamer nieuw in 2020.
Duurzaam
10% Actie 26-07-2026 - 30-07-2026
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Hooksiel
6Fietsen, steps, skateboard, bolderkar, eigen strandstoel op het textielstrand en hondenstrand, wifi
"Vakantiehuis Residence" in het Seepark
Premium vakantiehuis! 3 slaapkamers, 2 badkamers, sauna, whirlpool & houtkachel
Appartement Wattwurm in Haus Wattenkieker
Gezellig appartement op de begane grond in Gästehaus Wattenkieker met terras en tuin. WLAN. Honden zijn welkom.
Duurzaam
Onze FeWo Heimathafen wordt het hele jaar door verhuurd en is van alle gemakken voorzien. Op het strand van Horumersiel is een strandstoel incl. beschikbaar voor uw vakantie.
Zeer duurzaam
"Residence Horumersiel - Appartement 7"
Lichte, exclusieve vakantiewoning op een toplocatie, met veel ruimte voor het hele gezin, 2 badkamers, sauna, whirlpool, 2 zonnige balkons, houtkachel
Het rustig gelegen vakantiehuis heeft 3 aparte slaapkamers, twee badkamers met douche, een grote tuin en ligt op slechts 900 m van de zee.
Bijzonder duurzaam
Modern appartement, direct aan het strand, hoogwaardige uitrusting, 4 personen, 2 slaapkamers, 3 TV, DVD, sauna, parkeerplaats, lift
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 89€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 123€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 79% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 15% vrij
130€ voor 01 aug. - 08 aug.
100€ Jaarlijks gemiddelde
10% voor 25 jul. - 01 aug.
51% Jaarlijks gemiddelde
De gemiddelde prijs voor vakantiehuizen en -appartementen in Wangerland is 110 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Wangerland: Hooksiel, Horumersiel en Minsen.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Wangerland? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties Ons vakantiehuis aan de Noordzee, Huis Lenchen Vakantiewoning 1 en Huis Mimi Fewo1 met tuin & terras.
In Wangerland zijn er 245 hondvriendelijke vakantieaccommodaties beschikbaar voor uw volgende vakantie. Vooral populair zijn deze vakantieregio's en vakantiebestemmingen: Hooksiel, Horumersiel en Schillig.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox