Hoe duur is een vakantiewoning in Alt Empordà?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Alt Empordà 201 € per nacht.
Mooie en goed onderhouden flat direct aan het strand, met gemeenschappelijk zwembad, tuin met toegang tot het strand. Flat met zeezicht. Voor 5 personen, Wi-Fi beschikbaar
Nieuw aanbod in L'Escala!! SPECIALE PRIJZEN VOOR OPENING!! Vakantiehuis Rosa 34 in L'Escala, 150m², voor maximaal 6 personen, met privézwembad, 3 slaapkamers, 2 badkamers
Vakantiehuis in een rustige woonwijk, op slechts 300 meter van het zandstrand, uitzicht op de Pyreneeën. Zonnen, zwemmen, surfen, kitesurfen, vissen, enz.
Direct voor het strand (slechts 30 meter met directe toegang), zeer rustig, schilderachtige plaats (Natuurpark van Cap de Creus zee en land), ideaal koppels met of zonder kinderen.
-11% Korting 08-07-2025 - 18-07-2025
Villa Victoria - Canyelles Petites
Vakantiehuis Villa Victoria - Canyelles Petites in Roses, Costa Brava, 83m², 1 kamer, max. 6 personen.
Penth Great sea views 360º -Jacuzzi
Exclusief vakantie penthouse aan de Costa Brava met 360º zeezicht, privé jacuzzi, 70m² en capaciteit voor 6 personen. Groot terras.
Great Sea Views - Pool Private
Exclusief vakantiepenthouse aan de Costa Brava met 360º zeezicht, privézwembad, grote terrassen, ruimte voor 6 personen. Geniet van de rust in je eigen zwembad.
Penth Great sea view 360º Pool Priv
Exclusief vakantiepenthouse in Costa Brava met 360º zeezicht, Privé Zwembad, Grote Terrassen, Geschikt voor 6 personen. Geniet van de rust in je eigen Zwembad.
Uitnodigend vrijstaand huis met 3 tweepersoons slaapkamers voor maximaal 6 personen met privé zwembad op een geweldige locatie.
gezellig huisje met gedeeld zwembad (slechts 2 huizen)
gezellig huisje met gedeeld zwembad (slechts 2 huizen)
Vakantiehuis, vrij panoramisch uitzicht op de zee en de baai, serre, rustgevende tuin met zithoek en barbecue, gemeenschappelijk zwembad, WLAN, parkeerplaats,
Vakantiehuis in Roses (Canyelles Petites) op een prachtige locatie met een geweldig uitzicht over de Golf van Roses
Ferienwohnung La Roca II Roses
Vakantiewoning met zeezicht voor maximaal 4 personen, fantastische locatie
Appartement in Villa Victoria in Roses met 35m² woonoppervlak, 1 kamer, voor 2 personen.
Keuken(koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koelkast, ), woon/eetkamer(TV, eettafel, zithoek), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(stapelbed), slaapkamer(2-pers. bed)
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in Alt Empordà 201 € per nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in Alt Empordà: L'Escala, Navata en Roses.
In Alt Empordà zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Casa Lila, Casa Smootje en "Voller Meerblick Roses" zijn bijzonder aan te bevelen.
In Alt Empordà zijn er 102 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: L'Escala, Roses en El Port de la Selva.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.