Vakantieappartementen en huizen in Alt-Schadow.
5 aanbiedingen voor uw vakantie in Alt-Schadow.
Ferienwohnung Spreeblick__Kopie
Vakantiewoning "Spreeblick" in het Spreewald, terras met uitzicht op het water, direct aan de Spree gelegen, vissen, kanoën voor de deur, roeiboot- en kanoverhuur
Vakantiewoning "Spreeblick" in het Spreewald, terras met uitzicht op het water, direct aan de Spree gelegen, vissen, kanoën voor de deur, roeiboot- en kanoverhuur
Accommodaties in de buurt van Alt-Schadow
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Familie Trott in Märkische Heide, Brandenburg, 40m², 3 kamers, max. 2 personen.
Vakantiehuis
Gezellig vakantiehuis met houtkachel in een bosrijke omgeving. Omheind terrein met parkeerplaats, kind- en huisdiervriendelijk ingericht
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Rebotzke in Märkische Heide: 160 m², 5 kamers, plaats voor maximaal 12 personen.
Vakantie aan het Scharmützelmeer
Welkom bij Wendisch Rietz Verheug u op een ontspannende vakantie aan de Scharmützelsee Alleen, met z'n tweeën of met het hele gezin, wij verheugen ons op uw bezoek!
Schwedenhaus am Scharmützelsee
Luxe huis met sauna, whirlpool, open haard, kluisje
Ruim modern vakantiehuis in een klasse apart direct aan de oever van het Storkow meer. Perfecte ontspanning voor zowel rustzoekers als actievelingen.
Mooi vakantiehuis aan het meer- Verzeker u nu van de vroege vogelprijs voor Pasen!
Rustig en gezinsvriendelijk vakantieappartement met klein terras aan de Spree met 2 slaapkamers voor 2-4 personen
Rustig en gezinsvriendelijk vakantieappartement met klein terras aan de Spree met 2 slaapkamers voor 2-4 personen.
Rustige vakantiewoning met klein terras aan de Spree voor 2 personen
Vakantie met alpaca’s: 40 m² vakantiewoning voor 2 personen in Tauche OT Sabrodt, met contact met alpaca’s.
Zeer duurzaam
Vakantiebungalow 50m² woonoppervlak aan de Storkower See.
Vakantiehuis met tuin en terras voor maximaal 6 pers. (3 volw., 3 kinderen) BG en binnenplaats toegankelijk voor mensen met beperkingen, gelegen in de oude stad. Bos en weide voor de deur.
Ferienwohnung im Dahme-Heideseen-Gebiet im Landkreis Oderspree
Vakantieappartement in Storkow, Brandenburg, 50m², max. 4 personen, 2 kamers. Het vakantieappartement bevindt zich op het terrein van de verhuurder.