Vakantieappartementen en huizen in Badenhard
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Badenhard
Accommodaties in de buurt van Badenhard
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Rijn heuveldorp Boppard-Weiler in het Loreley-dal
2 Vakantiehuizen Am Baybachtal
Twee vrijstaande vakantiehuizen in mediterrane sfeer Huis Mia/blauw volgens boekingskalender en Huis Casa/rood Data op aanvraag
Ideale vakantiewoning voor 2 personen. In een rustige buitenwijk gelegen.
Self-catering huis / vakantiehuis voor groepen en grote gezinnen met 22 bedden in het "Upper Middle Rhine Valley" World Heritage Site Een rustig vakantieoord op het platteland.
4-sterren vakantiehuis - bij Loreley en Rüdesheim aan de Rijn / Wereldcultuurerfgoed "Boven-Midden-Rijndal"
Volledig ingericht vakantiehuis, grote tuin voor honden en kinderen om in rond te rennen, barbecuehut, sauna, open haard en W-Lan
Vakantiehuis Haus Moselblick in Hatzenport, 60 m², max. 4 personen, 2 slaapkamers. Groot terras met uitzicht op de Moezel. Kinderen welkom. Motorrijders welkom, honden toegestaan.
comfortabel ingerichte vakantiewoning voor 2-5 personen,
Huis Bischofstein FeWo Elisabeth
Nieuw ingerichte vakantiewoning ca. 78 m², tweede vakantiewoning in Haus Bischofstein, direct aan de Moezel gelegen, met een prachtig uitzicht op de rivier en kasteel Bischofstein.
in Hunsrück/Unzenberg voor maximaal 4 personen
Duurzaam
Koblenz ligt aan de samenvloeiing van de Rijn en de Moezel in het Werelderfgoed Midden-Rijndal. Hier bevindt zich onze slimme vakantiewoning in het recreatiecomplex "Am Gülser Moselbogen".
Duurzaam
Top ingerichte vakantiewoning met zwembad in Weiler bij Bingen is een gezellige woning voor 2-4 personen. Meer informatie vindt u ook op onze homepage: may-weiler.de
Zeer duurzaam
Vakantieappartementen Järgen in Koblenz: 22 m², max. 2 personen, 1 appartement, 2 verdiepingen.