Waar is het mooiste bij Balaton?
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
Eigen vakantiehuis met zwembad voor max. 7 personen op slechts 150 m van het strand en het Balatonmeer in het centrum van Siofok
Kwaliteitsappartement met zwembad, sauna en airconditioning, op enkele minuten van het strand.
Ferienhaus BÍBORKA für Grossfamilie
Vriendelijk vakantiehuis in het centrum van Balatonboglár met 6 slaapkamers, tuinkeuken met terras, airconditioning, internet, huisdier is tegen betaling toegestaan
We zijn ook persoonlijk beschikbaar! EVEN WhatsApp! Vrijstaand vakantiehuis in Balatonkeresztúr met vier slaapkamers, groot overdekt terras, barbecue, kinderspeelgoed
BaluLand met zwembad, airconditioning, WLAN
LAST MINUTE BOEKING vanaf 10 juli !!!! Onafhankelijk vakantiehuis op het platteland met zwembad en wifi, wasmachine, vaatwasser, airconditioning.
Huis Sonnenstrahl met WLAN, klimaat
Gerenoveerd, smaakvol ruim vakantiehuis deel in Fonyod met mooie, verzorgde tuin, met gezellig buitenzitje, internet, airco gebruik.
Comfort flat aan het meer W-LAN
Residenz LELA in Balatonlelle is een complex met een eigen gratis ligweide, terras Strand 10 m. Parkeerplaats voor het terras Internet beschikbaar, airconditioning
Vakantiehuis REBEKA met zwembad
Modern ingericht, elegant vakantiehuis met vele extra's, groot terras met hoogwaardig tuinmeubilair, tuinvijver en zwembad op de binnenplaats
Vakantiehuis Gabi in Balatonfenyves
Gerenoveerde twee-onder-een-kap woning in Balatonfenyves met een opgestelde zwembad. Airconditioning, wasmachine, vaatwasser, onbeperkt internet, kluis.
Eigen vakantiehuis voor max. 7 personen met zwembad, airconditioning, grote tuin op slechts 150 m van het strand en het Balatonmeer.
Vakantiehuis Cintia voor 14 personen
Goed uitgerust, ruim vakantiehuis met zwembad aan het Balatonmeer voor families of grotere groepen.
Een klein juweeltje in Keszthely – waar de magie van vervlogen tijden herleeft
ALEX Vakantiewoning met zwembad
Het appartement op de bovenverdieping met zwembad bevindt zich in Keszthely, de "hoofdstad van het Balatonmeer"
Tubi Resort met zwembad aan het Balatonmeer
WE ZIJN OOK PERSOONLIJK BESCHIKBAAR! Pas gerenoveerd, prachtig ingericht landhuis met buitenzwembad aan de noordoever van het Balatonmeer in het heuvelachtige landschap van Balatonederics
Vakantiehuis ANNA 80m van Frei strand
Verzorgd comfortabel vakantiehuis MET PRIVÉTUIN en parkeerplaats te huur in Balatonfenyves voor 1-7 personen, met gratis diensten. - 80 m van het vrije strand! -
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Fonyodliget
Fantastische Balatonvakantie in een luxe villa aan het meer in Fonyódliget met privézwembad, met prachtig overdekt terras. Het zwembad kan tegen betaling worden verwarmd.
Vakantiehuis FANI aan het meer
Vrijstaand vakantiehuis zeer dicht bij het Balatonmeer, de weg heeft een eigen aanlegsteiger naar het water. Gratis airconditioning, internet. Overdekt terras is gewoon geweldig!
Ferienhaus Domi mit Whirlpool,Hund
Hot tub voor 6 personen in Fonyód in een volledig uitgerust huis met drie slaapkamers en een ruim terras, honden toegestaan
WE ZIJN OOK PERSOONLIJK BEREIKBAAR! EVEN WhatsApp! WIJ ZIJN ER VOOR U! Onafhankelijk vakantiehuis aan het Balatonmeer met smaakvolle inrichting, vijf slaapkamers, centrale ligging
Vrijstaand, huisdiervriendelijk, volledig uitgerust vakantiehuis in Balatonfenyves biedt een comfortabele vakantie op twee verdiepingen. Samen en toch apart.
Ferienhaus BICHON mit Poolbenutzung
Een apart huis in de tuin van een appartementencomplex met zwembad, privé terras en eigen binnenplaats waar u uw huisdier kunt meenemen.
Tilla kindvriendelijk houten huis
Gezellig ingericht, kindvriendelijk houten huis met veel speelgoed en hond is toegestaan.
Huis met zwembad in de wijngaarden
Smaakvol vakantiehuis met eigen zwembad. Gezellige vakantie met veel extra’s aan het Balatonmeer
Pension Carella SPECIALE AANBIEDING !
SPECIALE PRIJS van 01 sept. -31.3.2023! 1 tot 4 personen! betaal 12 nachten - plus 2 nachten GRATIS of betaal 17 nachten - plus 4 nachten GRATIS! Honden welkom, 15 min. ten zuidwesten van het Balatonmeer.
Grote flat direct aan het strand in het centrale deel van Balatonboglár. 4 slaapkamers met airconditioning, internet, mooi terras.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
mei - Ø 117€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 145€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
april - 74% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 48% vrij
127€ voor 24 okt. - 31 okt.
127€ Jaarlijks gemiddelde
69% voor 24 okt. - 31 okt.
64% Jaarlijks gemiddelde
De mooiste bestemmingen bij Balaton zijn de plaatsen Balatonakali, Balatonlelle en Siofok. Hier kunt u het authentieke leven van de regio ervaren en zich thuis voelen in gezellige vakantiehuizen en appartementen.
U kunt vakantiehuizen en appartementen bij Balaton vinden vanaf 49 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Balaton Nordufer of Balaton Südufer bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 49 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij Balaton zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Marcella vakantiehuis bij het strand., H9 Apartman en Villa Trofea zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, bij Balaton zijn er 219 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Balaton Nordufer, Balaton Südufer en Balatonfökajar.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.
Reisinspiratie in je inbox