Vakantieappartementen en huizen in Bischberg
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Bischberg
Accommodaties in de buurt van Bischberg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
S Avonds naar het concert Bamberg centrum
Bamberg Centrum - met BALKON + eigen ONDERGRONDSE PARKEERPLAATS in het gebouw, heel zeldzaam in Bamberg !! De vakantiewoningen liggen rustig aan de tuinzijde, van het verkeer afgekeerd
mooi vakantie wonen in het hart van de oude stad wij bieden u twee vakantiewoningen op een optimale locatie
Vakantiewoning voor maximaal zes personen in de werelderfgoedstad Bamberg. Het appartement heeft twee slaapkamers en heeft twee extra slaapmogelijkheden op de bank in de woonkamer.
Vakantiewoning in de werelderfgoedstad Bamberg
Gezellig appartement voor 1-2 pers. in rustige omgeving van Bamberg
Vakantiewoning in Bamberg voor 1-4 personen
Groeten in Franken. U bent op zoek naar een aantrekkelijke vakantiewoning voor uw vakantie in Kemmern bij Bamberg. Dan ben je op de juiste plaats.
In onze zeer rustige vakantiewoning Garten Eden, die midden in het groen ligt en toch heel dicht bij het stadscentrum, geniet u van de werelderfgoedstad Bamberg.
Vakantie in het prachtige Maindal, in de buurt van de werelderfgoedstad Bamberg - vakantiewoning Maintalblick met 54 m² woonoppervlak, m² terras, prachtig begroeide steile hellingtuin
Grote, lichte flat. Bamberg, Bad Staffelstein, Bayreuth, Neurenberg, Würzburg en Frans Zwitserland zijn gemakkelijk te bereiken.
Exclusieve vakantiewoning Landhaus Marga*****, Bamberg Land Rattelsdorf voor 2-4 personen bij het meer van Ebingen. Top uitrusting, rustige ligging aan de rand van de stad.
Exclusieve 5* vakantiewoning in Landhaus Marga begane grond, Bamberg Land Rattelsdorf voor 2-3 personen bij het meer van Ebingen. Top uitrusting, rustige ligging aan de rand van de stad.
Comfortabele vakantiewoning in Rattelsdorf Bamberg Land bij Ebinger See voor 2 personen. Top uitrusting, rustige ligging aan de rand van de stad.
Landhuis Marga Rozenboog Begane Grond
Vakantiewoning Landhaus Marga*****, Bamberg Land Rattelsdorf bij Ebinger See voor 2-3 personen. Top uitrusting, rustige ligging aan de rand van de stad.