Vakantieappartementen en huizen in Breckerfeld
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Breckerfeld
Op de benedenverdieping ligt de 114 m² grote vakantiewoning met een prachtig uitzicht op het meer. Het huis ligt midden in het bos, direkt aan de Glörtalsperre. Honden welkom!
Accommodaties in de buurt van Breckerfeld
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Gloednieuw en zeer gezellig, dit vakantiehuis wacht op leuke gasten. 5 minuten lopen en u bent in het bos. 20 minuten lopen naar de Glörtalsperre - een populair zwemmeer
Zeer duurzaam
Vakantieappartement Höhendorf in Ennepetal -Rüggeberg, 2-kamerappartement (1 slaapkamer) voor maximaal 2 personen met carport en een eigen gedeeltelijk overdekt terras en ligweide.
Duurzaam
Vakantiewoning in landhuis Dahl
71 m² volledig gerenoveerde luxe feel-good flat met tuin en gratis WiFi
Natuurstenen villa, geklasseerd, in Hagen voor 7 personen
Natuurstenen villa, geklasseerd, in Hagen voor 7 personen
Eindwoning in een rustige locatie
Mooie vakantiewoning voor twee
Vakantiewoningen /Monteur accommodatie tussen 40 en 110 m²
Premium vakantiehuis, ca. 40m² voor 2-4 personen, allergievriendelijk, geen huisdieren mogelijk Info: +49 177 4494392 (ook WhatsApp)
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis op het platteland
Vakantiewoning van particulier in centrale ligging
2-4 personen vakantiewoning
Pure ontspanning in het Sauerland
Duurzaam
The Forest Retreat- 160m2 mit Blick ins Grüne
Vakantieappartement 'The Forest Retreat' in Wermelskirchen, met privésauna, 115m2, 1 kamer, max. 4 personen.