Vakantieappartementen en huizen in Briedel
2 aanbiedingen voor uw vakantie in Briedel
4 sterren voor het Briedel Hart
Welkom in het Briedeler Herzchen: Geniet van ontspannende dagen aan de Moezel! Vakantieappartement voor 2-4 personen, 2 slaapkamers, balkon met uitzicht op de rivier - in het vakantiewijnhuis Simonis.
Parterre: (hal(toilet), badkamer(douche, wastafel)) Op de 1e etage: (woonkamer(TV, zithoek, DVD-speler, stereo-installatie), keuken(eettafel, fornuis(4 kookplaten, elektrisch)
Accommodaties in de buurt van Briedel
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Rustig, gezellig en modern appartement, goed uitgerust, aparte locatie op de begane grond, ca. 45 m² terrassen met een indrukwekkend uitzicht op de Moezel en de steile wijngaarden
Duurzaam
Ferien- und Wellnessweingut Bienert
Vakantie + Wellness Wijngoed Bienert Zell-Mosel 60m² + terras met uitzicht op de Moezel, 3 kamers, bad, maximaal 2-3 personen, huisdieren op aanvraag.
Ferienhaus Moselrausch Zell Mosel
Vakantiewoning Moselrausch 1 in Zell Mosel dicht bij de oude stad, slechts 1 min. naar de voetgangerszone. Het prachtige uitzicht op de Moezel en de oude stad brengt rust en vrede.
Villa 5 met uitzicht op de hemel - Vakantieappartement in de statige Villa Burglay. Villa 5 met balkon, airconditioning en een moderne, comfortabele sfeer in Zell aan de Moezel.
Nieuw appartement in Zell an der Mosel met airconditioning, balkon en prachtig uitzicht op de Moezel en de wijngaarden. Eerste bewoning in mei 2021
Vakantieappartement Gezinsvakantie Zell (Mosel)
U woont direct aan de oever van de Moezel, natuurlijk met een balkon aan de Moezel! Ontspan helemaal alleen en privé in het eigen overdekte zwembad met sauna, stoombad en solarium - zonder extra kosten!
Ferienwohnung Altes Fährhaus (anno 1633)
Vakantieappartement Altes Fährhaus (1633) in Traben-Trarbach, 62m² voor 2 personen, 1 kamer.
Vakantieappartement Moseljuwel in Traben-Trarbach, 250m² voor maximaal 6 personen, 2 kamers.
Een vakantiehuis gelegen direct aan de moezel en geschikt voor 16 personen. Leuk voor een familie uitje of vriendengroep
Ferienwohnung Melba in Traben-Trarbach, 75m², plaats voor 2 personen (kortstondig voor 3), 4 kamers. Eigen tuin! Zeer goede aansluiting op het OV!
Zeer duurzaam
Ferienwohnung Apartments Mosel
3 moderne vakantiewoningen/appartementen met ruime inrichting
Een klein maar fijn vakantiehuis voor 2 personen op een privélocatie, centraal maar rustig gelegen, 2 verdiepingen, mooi balkon, buitenzitje met barbecuefaciliteiten, kelder, 1 parkeerplaats.
Duurzaam