Hoe duur is een vakantiewoning in de Duitse wijnroute?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in de Duitse wijnroute een gemiddelde prijs van 111 € voor één nacht.
Ons gezellige huis met ruimte voor maximaal 5 personen is gelegen op een zuidelijke helling direct aan de rand van het bos tussen de kastanjebomen. Achter het vakantiehuis kun je direct beginnen met wandelen.
Duurzaam
Mooie vakantiewoning van 154 m² in een oud wijnhuis in het wijndorp Mörzheim in het hart van de zuidelijke wijnroute. Ideaal voor gezinnen of groepen tot 10 personen.
Ontspannen in het hart van de Pfalz aan de Dt. Weinstrasse
Unieke en moderne 5-sterren vakantiewoning met veel aandacht voor detail in Eußerthal in de Zuid-Palts in het Pfälzerwald. 73m², nieuw en modern ingericht en toch heel gezellig.
Vakantieappartement "Zum Weinberg" in Großkarlbach: ruimte voor tot 4 personen (niet-rokers), 65m², 1 woonkamer, 1 slaapkamer, inbouwkeuken, badkamer, terras met mediterrane tuin.
Zeer duurzaam
Gezellig appartement "Pfalz-Chalet" in Großkarlbach, 30m² woonoppervlakte, voor maximaal 2 personen (niet-rokers), 1 woon-/slaapruimte, 1 inbouwkeuken en 1 doucheruimte, gemeubileerd tuingedeelte.
Bijzonder duurzaam
Vakantiehuis Sonnenberg in Obrigheim, 60 m² woonoppervlak, max. capaciteit: 4, 2 kamers. Modern wonen met historische details in een liefdevol gerenoveerde schuur.
Bijzonder duurzaam
Aankomen en je thuis voelen - in het modern ingerichte en volledig uitgeruste vakantieappartement vindt u alles voor een ontspannen verblijf.
Kolibri vakantiewoning in Bad Bergzabern: 36 m² woonoppervlak, max. 2 personen, zonnig appartement, verhoogde benedenverdieping, balkon op het zuiden, zonnescherm, uitzicht op de tuin, eigen parkeerplaats
Wie zou zijn vakantie niet willen doorbrengen op een wijngaard te midden van de wijnranken? Droom er niet langer over, laat het uitkomen in Ruppertsberg.
Pension König *** sterren van DTV
Twee zelfstandige appartementen van 50 - 40 m² in een rustige woonwijk voor elk 3 personen. Vakantie in de Pfalz, fietsen, wandelen, ontspannen, Vrije tijd: Vakantiepark, kastelen en paleizen.
Vakantiewoning met 2 slaapkamers voor 5 personen
Pension PALATINAS in de zonnige Zuid-Palts - voormalige wijnboerderij - met vakantiewoning/appartement/dakstudio's - antiek tot modern - liefdevol ingericht - comfortabele grootte
Ferienwohnung Valentina 1 in Bad Bergzabern, 70m² voor 2 personen, 1 kamer.
LandLust Wendel "2" met seminarwoning
Vakantiehuis ensemble tot 18 personen, Voor gezellige avonden en creatieve weekenden, familiebijeenkomsten, vriendenbijeenkomsten
Vakantiehuis 'Am Wachtfels' in Wernersberg, met 2 slaapkamers, tuin, overdekt terras, tot 5 personen, wifi, kinderen welkom.
Duurzaam
Vakantiehuis voor max. 8 pers. in het Paltserwoud / naar de Elzas. Het huis is ook te huur voor 2 personen.
Uitzonderlijke vakantie met smaakvolle ambiance
Vakantiehuis Gimmeldingen. Gelegen in het centrum van Gimmeldingen, op het kerkplein, om een beter overzicht te krijgen, ga naar naar onze homepage
Vakantiehuis Anebosweg 2 in Leinsweiler, Pfalz, met 70 m² woonoppervlakte, 2 slaapkamers, voor 4 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
augustus - Ø 107€/nacht
Duurste maand:
november - Ø 119€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 70% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 33% vrij
109€ voor 08 nov. - 15 nov.
111€ Jaarlijks gemiddelde
67% voor 08 nov. - 15 nov.
53% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in de Duitse wijnroute een gemiddelde prijs van 111 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Bad Dürkheim of Dirmstein. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 41 € per nacht beschikbaar zijn.
In de Duitse wijnroute zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Ferienhaus Pasternack, Fewo am Eck en Pension Palatinas zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in de Duitse wijnroute zijn er 23 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Landau, Leinsweiler en Bad Dürkheim.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.