Vakantieappartementen en huizen in Dietmannsried
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Dietmannsried
Accommodaties in de buurt van Dietmannsried
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus Christine im Allgäu
Vakantiehuis Christine in de Allgäu
Duurzaam
The City Suite im Herzen von Kempten
City Suite: Vakantiewoning in het hart van Kempten, 110 m², 4 personen, 1 kamer, in de prachtige Allgäu.
Haus Ludi is een woonhuis met 3 verdiepingen in landelijke Alpenstijl. De rustige ligging met binnenplaats en tuin is ideaal voor 1 tot max. 2 gezinnen. De kelder wordt het hele jaar door verhuurd.
Ons huis ligt in de rust van de Allgäu
Feel-good flat in de Oberallgäu aan de Rottachsee
Rustieke boerderij in de Allgäu
Gerenoveerde boerderij in de Allgäu voor 10 personen, vakantie met de grote familie en vrienden. 5 tweepersoonskamers, 2 badkamers, 1 extra toilet, eigen omheinde tuin
Duurzaam
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
U vindt uw vakantiewoning in Landhaus Jörg midden in de droomachtige natuur van de Allgäu. Ruime, gezellige appartementen wachten op u en uw gezin, met plezier ook met hond.
De gevelflat is ontworpen voor twee volwassenen en twee kinderen, heeft twee aparte slaapkamers, een badkamer met douche en WC, en een grote, lichte woon- en eetkamer met balkon.
10% Last minute
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
Ruime vakantiewoning in de stijlvolle ambiance van een oude villa. Moderne inrichting, idyllische ligging bij Isny, prachtig boszwembad en grote familiespeelplaats direct naast de deur
Duurzaam
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mibbadinn
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Zeer duurzaam
5% Actie 01-03-2026 - 31-03-2026
Pension Alpenblick Ferienwohnung Mi
Allgäuer gezelligheid in een hoogwaardige woonatmosfeer en een prachtig bergpanorama
Zeer duurzaam
5% Actie 01-03-2026 - 31-03-2026
Gezellige vakantiewoning in een oude boerderij. Absoluut rustige locatie zonder doorgaand verkeer.
Duurzaam