Hoe duur is een vakantiewoning in de Eckernförderbaai?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in de Eckernförderbaai 122 € per nacht.
Comfort vakantiehuis Ostseebad Damp
voor 4 personen ( kindvriendelijk ingericht )
Vakantiehuis Baumann in Geltorf bij de Schlei, 75m² woonoppervlak, ruimte voor 5 personen, 4 kamers.
2x FeWo aan het NO-kanaal, b. Eckernförde
Moderne en goed onderhouden vakantiewoning in een rustige omgeving, rolstoelvriendelijk, wifi, goede voorzieningen: "...alles is aanwezig"; 15 min. naar de Oostzee; omheinde natuurtuin met terras.
Bijzonder duurzaam
Gezinsvriendelijk vakantiehuis op een rustige locatie in de Oostzeebadplaats Damp, 4 personen + 2 honden, volledig omheind terrein
Vakantiewoning Ostsee-Residenz Damp
Fantastische locatie direct aan het strand met uitzicht op de haven! Mooie flat in het verzorgde Ostsee-Residenz Damp. Nieuw: Nu met gratis WiFi!
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Buchtkieker in Schwedeneck-Jellenbek: Gezellig huis met open haard, tuin & terras – slechts enkele stappen van het Oostzeestrand in de Eckernförder Bocht.
verzorgd vakantiehuis met TOP uitrusting - dicht bij het strand! - Deense houtkachel - WLAN - parkeerplaats direct bij het huis Deelnemer aan het modelproject Ostseefjord Schlei 19.04.-16.05.2021
Zeer duurzaam
Vakantiehuis aan de Oostzee voor 6 personen
Mooi vakantiehuis, Wlan inclusief, compleet ingericht tot 6 personen ook graag met hond, 2 slaapkamers, gr0ße terras, omheinde tuin. Parkeerplaats voor het huis.
Duurzaam
In het condominium "Ostseeresidenz" ligt onze vakantiewoning met uitzicht op de Oostzee op de 5e verdieping in de "Z-as". Geniet van een prachtig, onbelemmerd uitzicht op de Oostzee!
Vakantiehuis in de Baltische badplaats Damp 333
Het vakantiehuis ligt in de Damper vakantieregio. Het strand kan in een paar minuten worden bereikt.
Vakantiehuis Möwe met sauna, WLAN
Finse barrelsauna in de tuin Vakantiehuis in Damp direct aan de beschermende dijk, W-LAN
Uitgebreid uitgeruste vakantiewoning in Langholz
Vakantie aan de Oostzee in Jellenbek
Gezellig huis op 200 m van prachtig natuurlijk strand. Momenteel gesloten voor renovatie.
Duurzaam
Moderne halfvrijstaande woning met maritieme flair in een rustige woonwijk van Eckernförde, het stadscentrum en het Oostzeestrand op korte loopafstand.
Vakantiehuis Mühlenblick in de Oostzeebad Damp, een tentdakwoning met 84m², 2 slaapkamers, evenals woon- en eetkamer met open haard voor 4+2 gasten en sauna. Honden zijn welkom!
Centrale en exclusieve vakantiewoning bij het strand in de Oostzeebadplaats Eckernförde
*** Vakantiehuis in maritieme stijl aan de baai van Eckernförde voor maximaal 4 personen ***
-20% Korting 20-09-2025 - 18-10-2025
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Damp met sauna, WLAN
Vochtig vakantiehuis aan de beschermende dijk, dicht bij het strand, buitensauna met buitendouche
Huis op het dak, ca. 80 m², 4 slaapplaatsen, eventueel 1 kinderbed, begane grond, 1e verdieping, zonneterras met ligstoelen, kleine weide, struiken aan beide zijden, niet omheind
"Möwe", vakantiewoning voor maximaal 4 personen, 250 meter naar het strand, sauna, fitness, WLAN, high-speed internet, grote tuin en speeltuin.
Bijzonder duurzaam
Mooi vakantiehuis, wifi inbegrepen, volledig ingericht, tot 6 personen, graag met hond, 2 slaapkamers, groot terras, tuinhuis met handkar en grill. Parkeerplaats bij het huis.
Vakantiehuis 286 in Damp, 80m² voor maximaal 4 personen, 3 kamers 2 badkamers, waarvan 1 gastentoilet.
Mooie grote en comfortabele flat met balkon
Vakantiehuis Häfen met sauna, WLAN
Huis op het dak in de Baltische badplaats Damp voor max. 5 personen met buitensauna, schommel in de tuin, serre, houtkachel
Zeer goed uitgerust vakantiehuis aan de Oostzee in Damp met open haard, rustig gelegen direct aan het kuurbos, goed onderhouden terrein, fietsen, WLAN, zwemgelegenheid, spa
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
februari - Ø 109€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 146€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
februari - 66% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 9% vrij
126€ voor 13 sep. - 20 sep.
122€ Jaarlijks gemiddelde
32% voor 13 sep. - 20 sep.
43% Jaarlijks gemiddelde
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in de Eckernförderbaai 122 € per nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Eckernförde of Hanerau-Hademarschen bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 37 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Vakantiehuis aan het Oostzeestrand WLAN!, Zeeverslaving en Naar de Viking 366 in de Eckernförderbaai het beste beoordeeld.
In de Eckernförderbaai zijn er 184 vakantieaccommodaties waar honden zijn toegestaan. Vooral aan te bevelen voor een vakantie met hond is hier: Damp, Eckernförde en Waabs.
Op Ferienhausmiete.de vindt u de beste vakantieappartementen & vakantiehuizen tegen de laagste prijs. Boek direct bij de verhuurder en bespaar extra kosten.