Hoe duur is een vakantiewoning in Gailtal?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Gailtal vinden vanaf 62 € per nacht.
Vakantiehuis Mautzfried in Reisach, Gailtal, Karinthië, met 60m² woonoppervlak, 2 kamers, voor 4 personen.
Duurzaam
Accommodaties in de buurt van Gailtal
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Chalet met unieke vaste trap naar 2e etage en grote tuin met zonneterras op het ZW en zicht op de bergen en schuur en carport. 100 m van zwembad/ skipiste.
Zeer duurzaam
Appartement gletscherblick is uitermate geschikt voor een vriendengroep of 2 families.
Duurzaam
Als u op zoek bent naar rust en ontspanning en wilt leven en genieten van uw vakantie "zonder huurburen", dan bent u bij ons in goede handen in de Alpenrose.
Vakantiewoning met balkon in Ferienhaus Waldhof. Appartement voor uw zomer- of wintervakantie in de regio Nassfeld Hermagor Pressegger See. Vakantie met hond, of als koppel.
Duurzaam
Vakantiewoning met 2 slaapkamers voor gezinnen
-5% Korting 23-05-2025 - 28-06-2025
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Mooi appartement van 65m² op de begane grond voor 2-4 pers. met tuinterras en geweldig uitzicht op het Gailtal. Rustig gelegen. Presseggersee en Nassfeld (skiën, wandelen) in de buurt.
Duurzaam
Grote vakantiewoning, 90 m2, met 3 slaapkamers, keuken en eetkamer, geschikt voor maximaal 7 personen, met kinderen ook 8 personen mooie tuin, om te spelen, te genieten en te ontspannen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Bad Gastein
-15% Korting 21-06-2025 - 29-06-2025
Parterre: (keuken(kookplaat(4 kookplaten, inductie), waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat, espresso apparaat, grill, afwasmachine, koel-/vriescombinatie, kinderstoel, Staafm...
Parterre: (open keuken(fornuis(keramisch), koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), woon/eetkamer(2-pers.
Op de 1e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank(145 x 190 cm), TV, radio), keuken(waterkoker, broodrooster, afzuigkap, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast), slaapkamer(2-pers.
Op de 1e etage: (woonkamer(1-pers. slaapbank(145 x 190 cm), TV), keuken(waterkoker, broodrooster, afzuigkap, oven, koelkast), slaapkamer(2-pers. bed(160 x 200 cm))
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Gailtal vinden vanaf 62 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Reisach. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 62 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Gailtal raden wij u JAGA, Alpenzicht FeWo Hauser en Alpenblick FeWo Hauser 2 aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!