Hoe duur is een vakantiewoning in Garz op Rügen?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Garz op Rügen is al te boeken vanaf 45 € voor één nacht.
FeWo Rügen Zudar Boddenkieker OG
Vakantiewoning met uitzicht op de Oostzee op de bovenste verdieping op het eiland Rügen in Zudar Het vrije uitzicht op de Bodden zal u elke dag inspireren.
Vakantiehuis voor 7 pers. + sauna/WLAN
Comfortabel, gezellig vakantiehuis met een perceel van 1050 m² in het dromerige, rustige dorpje Zudar in het zuidelijke deel van Rügen. Het vakantiehuis ligt op 5 minuten van de zee
Duurzaam
Huur in het zuiden van het eiland Rügen een pas gerenoveerd **** vakantiehuis met 126 m2 direct aan het water gelegen
Duurzaam
Appartement in een rustige, natuurlijke omgeving. Ideaal voor natuurliefhebbers, fietsers en zwemmers die op zoek zijn naar rust en ontspanning dicht bij de natuur en in alle comfort.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Zudar
Vakantiehuis voor 2 tot 6 personen incl. sauna, wifi, kinderbed en max. 2 honden. Ideaal om te vissen, fietsen, wandelen.
Gezellige vakantiewoning voor maximaal 4 personen op de bovenste verdieping van de twee-onder-een-kapwoning met balkon dat een prachtig uitzicht biedt op de weilanden en Bodden
Vakantiewoning op het eiland Rügen tot 2 personen met maximaal 2 extra bedden
Zeer duurzaam
Het mooiste vakantiehuis op Rügen
"Het is echt zo mooi als op de foto's!" horen al onze gasten graag bij hun aankomst.
Zeer duurzaam
Vakantieappartement 4 Boddenblick in Garz OT Zudar, 44m², geschikt voor maximaal 3 personen, 2 kamers.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 66€/nacht
Duurste maand:
september - Ø 127€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 16% vrij
96€ voor 24 jan. - 31 jan.
132€ Jaarlijks gemiddelde
54% voor 24 jan. - 31 jan.
57% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Garz op Rügen is al te boeken vanaf 45 € voor één nacht.
Wie voordelig op vakantie wil in Garz op Rügen, zou een accommodatie in deze regio's moeten zoeken: Zudar.
Als u op zoek bent naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Garz op Rügen, moet u zeker Vakantiehuis voor 7 pers. + sauna/WLAN, FeWo am Bodden (begane grond) en Naar Maltzien Zwitserland nader bekijken.
Ja, in Garz op Rügen zijn er 32 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Zudar.
Vakantieappartementen & vakantiehuizen direct bij de verhuurder boeken - dat gaat het beste op Ferienhausmiete.de. Hier betaalt u geen extra kosten, alleen de pure huurprijs. Een vakantieappartement van particulieren is ideaal voor gezinnen, stellen of zelfs voor een vakantie met een hond.