Vakantieappartementen en huizen in Gmünd in Karinthië
5 aanbiedingen voor uw vakantie in Gmünd in Karinthië
Adambauerhütte in de gemeente Krems in Karinthië: 50 m², ruimte voor 5 personen, 2 kamers. Locatie: 46.90502321 Noord 13.63896967 Oost
Op de 1e etage: (hal, woonkeuken(TV(satelliet), fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed, kachel(hout))
Parterre: (hal, woonkamer(TV, kachel(hout)), woonkeuken(waterkoker, fornuis(4 kookplaten), koffiezetapparaat, oven, magnetron, koel-/vriescombinatie)
Op de 2e etage: (woonkeuken(TV, zithoek, fornuis(4 kookplaten, elektrisch), koffiezetapparaat, oven, koelkast, balkon), slaapkamer(2-pers. bed, wastafel, balkon)
Gezellig appartement in rustige valleilocatie omgeven door bergen
Accommodaties in de buurt van Gmünd in Kärnten
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Duurzaam
Grote vakantiewoning, 90 m2, met 3 slaapkamers, keuken en eetkamer, geschikt voor maximaal 7 personen, met kinderen ook 8 personen mooie tuin, om te spelen, te genieten en te ontspannen.
Volledig ingerichte vakantiewoningen op een prachtige locatie met een droomtuin, in de buurt van de Millstätter See - Karinthië
Vakantiewoningen in het natuurparadijs Lungau, midden in het skigebied Katschberg-Aineck, beste ligging ski in, ski out direct aan de piste Info onder:
Ruime en goed ingerichte vakantiewoningen met een ideale ligging op het zuiden en een panoramisch uitzicht op de bergen.
Duurzaam
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Falkertsee