Vakantieappartementen en huizen in Haldenwang
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Haldenwang
Accommodaties in de buurt van Haldenwang
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienhaus Christine im Allgäu
Vakantiehuis Christine in de Allgäu
Duurzaam
Ons huis ligt in de rust van de Allgäu
Ruim 10-kamer vakantiehuis, geweldig uitzicht op tuin en bergen, Zugspitze en kasteel Neuschwanstein, 10-15 personen
Het vakantiehuis is een aparte twee-onder-een-kap woning van 115m² met 3 slaapkamers en 2 badkamers en een grote tuin - voor 2-6 personen vanaf 4 dagen - ideaal voor gezinnen, kleine groepen, stellen.
Zeer duurzaam
U vindt uw vakantiewoning in Landhaus Jörg midden in de droomachtige natuur van de Allgäu. Ruime, gezellige appartementen wachten op u en uw gezin, met plezier ook met hond.
De gevelflat is ontworpen voor twee volwassenen en twee kinderen, heeft twee aparte slaapkamers, een badkamer met douche en WC, en een grote, lichte woon- en eetkamer met balkon.
Vakantieappartement Gästehaus Annabell in Nesselwang, Allgäu, 45m² voor maximaal 4 personen, 1 kamer.
Zeer duurzaam
Pension Annabell , Type München
Mooie, door een familie gerunde vakantiewoning
Zeer duurzaam
Rustieke boerderij in de Allgäu
Gerenoveerde boerderij in de Allgäu voor 10 personen, vakantie met de grote familie en vrienden. 5 tweepersoonskamers, 2 badkamers, 1 extra toilet, eigen omheinde tuin
Duurzaam
Direct op de berg/SEE/chimney Nesselwang
Beste gasten, in ons vakantiehuis hopen we U zult zich hopelijk echt op uw gemak voelen in ons vakantiehuis, want het heeft alles wat u nodig heeft en nog veel meer. Tot dan De familie Toewe
Zeer duurzaam
Bijzonder duurzaam
Verblijf in een Allgäuer alpenhut aan de voet van de Grüntenberg
We zijn erg blij u te mogen verwelkomen! Laat de dagelijkse beslommeringen achter u en geniet van de rust en schoonheid van de natuur om u heen.
Zeer duurzaam
Heerlijke gezellige appartementen met panoramisch uitzicht, terras/balkon, Smart-TV, WiFi, zwembad, sauna, fitness, rustige locatie. Honden zijn van harte welkom.
Bijzonder duurzaam