Vakantieappartementen en huizen in Halstenbek
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Halstenbek
Stijlvol ingerichte 3-kamerwoning;''Perfect gelegen'' om het centrum van Hamburg snel te bereiken met de trein of de auto. Winkels voor de dagelijkse behoeften zijn op 5 minuten loopafstand
Accommodaties in de buurt van Halstenbek
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Goed onderhouden halfvrijstaande woning aan de poorten van Hamburg, met terras en kleine tuin. Ideaal om de kosmopolitische stad Hamburg en Noord-Duitsland te verkennen.
Dit is een goed uitgeruste vakantiewoning met 4 bedden, 2 WC, 1 douchekamer, incl. beddengoed en handdoeken.
Het "Ferienhaus im Obstgarten" is gelegen in het "Feriendorf" Altes Land" direct aan de Elbe in Hollern-Twielenfleth
Groene Oase I - Rustig - Nieuwbouw
3 kamer appartement, 2 slaapkamers, als nieuw in vrijstaand huis, vloerverwarming, veel ruimte, kindvriendelijk
Green Oasis II - Nieuwbouw - 3 kamers
3-kamer appartement in een vrijstaand huis - Rustig - Idyllisch
Vakantiewoningen op een rustige maar ook centrale locatie in de buurt van Kollmar en Glückstadt aan de Elbe. Hier vindt u talrijke lokale recreatiemogelijkheden.
Vakantiewoning in rieten huis direct achter de Elbedijk. 2 kamers - keuken - douche bad - wintertuin - terras - tuin - eigen parking - rustig gelegen
Gezellige vakantiewoning in Kollmar aan de Beneden-Elbe - direct achter de dijk. Ruime tuin, directe toegang tot de dijk om naar de schepen te kijken. Strand en haven in zicht.
Zeer duurzaam
Snel in Hamburg en Lübeck, niet ver van de Oostzee. Volledig uitgerust en liefdevol ingericht appartement, eigen terras, parkeerplaats, ruimte voor 2 fietsen in het tuinhuis.
Duurzaam
Gezellige 2 - kamer flat in Hamburg - Bergedorf- Lohbrügge
Kl.Wohnung aan de grens met Hamburg
Onze nieuwe flat aan de grens met Hamburg heeft de charme die we gekozen hebben. Ik hoop dat u het ook zo vindt. Van singles tot kleine groepen, we hebben plaats voor iedereen!
Duurzaam
Half vrijstaand huis op zichzelf.
De halfvrijstaande woning ligt op de grens met Hamburg tussen "Altes Land" en "Nordheide" met een licht landelijk karakter aan de poorten van de stad, centraal gelegen nabij de A1.
Fewo Hamburg Süd in Seevetal: 50 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Duurzaam
3,5 kamer zolderappartement 2 aparte slaapkamers, een met een tweepersoonsbed en een met 2 eenpersoonsbedden, plus 2 slaapbanken in de woonkamer en 2 logeermatrassen.
WL01 Ferienhaus mit Terrasse in Seevetal
WL01 Vakantiehuis in Seevetal, Hamburg, 130 m², 9 personen, 4 kamers, terras.