Hoe duur is een vakantiewoning in Hérault?
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Hérault vinden vanaf 27 € per nacht.
Traditionele, typisch "stadswoning" met beschermd tegen nieuwsgierige blikken dakterras in het historische centrum van Serignan.
Onafhankelijk vakantiehuis met privéterras van 50m2 in het hart van het dorp Nissan
Duurzaam
Mooi stenen huis op berghelling
Historisch natuurstenen huis Gorges d'Heric, natuurpark, topuitrusting, zeer rustige hellingligging uitzicht, zonder verkeer, comfortabel, terras, 3 nabijgelegen zwemkloven
Zeer duurzaam
Modern Hüsli voor 4 personen in Valras, in de buurt van de zee
Mooi huis voor 2 tot 7 personen, met privé zwembad en een spectaculair panoramisch uitzicht op de rand van het pittoreske dorpje Olargues in de Languedoc.
Uitnodigend, charmant huisje voor 4 personen, ingericht met veel aandacht voor detail, in een rustige locatie met een grote tuin perceel tussen Narbonne, Beizers en het strand.
Vias-Plage -Les Sables d'Or/Vue mer
Penthouse appartement met groot terras 40 m², niet zichtbaar en balkon, direct aan zee, ideaal voor 2 personen
Duurzaam
geweldige vakantie 5 P. met Internet
Nieuwe huisje in de rij voor 5 personen met zwembad, zomer-winter tuin, groot, groot terras, nieuwe hoogwaardige keuken,
Idyllische stenen huis met tuin en een klein zwembad op het platteland van de Minervois, tussen de wijngaarden en kastanjebomen aan de voet van de Montagne Noire
Duurzaam
Welkom. Een sfeervol ingericht Challet met privé zwembad. Het is gelegen op een klein prive-landgoed - door bomen omgeven in een landelijke omgeving met 100% privacy.
Prieuré St. Martial Le Chapitre
Vakantieappartement in een voormalig klooster op Romeinse fundamenten midden in de wijngaarden
29% Actie 09-05-2026 - 27-06-2026
Cottage Le Hameau du Soleil LOT 144
Bungalow voor 2-4 personen in Valras-Plage Zuid-Frankrijk
3 kamers, 75 m², rustige omgeving, woonwijk, weg van het massatoerisme
Les Jardins de Portiragnes Villa 27
Vakantiehuis in goed onderhouden wooncomplex met zwembad - voor familie tot 4 personen- Begane grond : woon-eetkamer met keuken - slaapkamer met hoogslaper, Eerste verdieping: slaapkamer met tweepersoonsbed Terras
Duurzaam
Bungalow voor 4 personen in het zuiden van Frankrijk Valras
Mooi, 2019 nieuw gerenoveerde en gemeubileerde vakantiewoning in een afgelegen complex met zwembad, 2 slaapkamers, winter/zomertuin, Z/W oriëntatie, mooie tuin, voor 5 personen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 94€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 176€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 67% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 35% vrij
109€ voor 04 apr. - 11 apr.
117€ Jaarlijks gemiddelde
54% voor 28 mrt. - 04 apr.
54% Jaarlijks gemiddelde
U kunt vakantiehuizen en appartementen in Hérault vinden vanaf 27 € per nacht.
We hebben veel aantrekkelijke aanbiedingen voor vakantieappartementen en vakantiehuizen in Agde region of Béziers area. Als u hier uw vakantie doorbrengt, kunt u al vanaf 27 € per nacht een mooie accommodatie huren.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties chalet de Christine, Mooi stenen huis op berghelling en Pignes et Lucques in Hérault het beste beoordeeld.
Ja, in Hérault zijn er 230 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Agde region, Béziers area en Montpellier.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox