Vakantieappartementen en huizen in Herzogenrath
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Herzogenrath
AC02 Apartment in Herzogenrath bei Aachen
AC02 Appartement in Herzogenrath bij Aken: 37m², ruimte voor 2 personen, 1 kamer.
Accommodaties in de buurt van Herzogenrath
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienwohnung Creusen Hiemerda
Vakantiewoning op een kleine voormalige boerderij
Gezellig gerenoveerd oud pand met ruimte voor 4 personen, grote tuin en overdekt terras - de ingang is in een grote poort.
Gezellige vakantiewoning in het centrum van Aken
Begane grond appartement ca. 83m² voor 1- 5 pers. 2 aparte slaapkamers, volledig ingerichte keuken met eethoek, woonkamer, grote badkamer en windbeschermd terras op het zuiden.
Zeer duurzaam
Zeer goed onderhouden vrijstaande rustige vakantiewoning in het Oost-Belgische grensdriehoek. Eigen parkeerplaats, tuin, 2 terrassen. Gelijkvloerse toegang tot het huis, speeltuin, weilanden, bos.
5.0***** Totale waardering van 5 sterren / Vakantiewoning voor 4 personen + kinderen, met parkachtige tuin in Stolberg/Zweifall
Zeer duurzaam
Fewo Buchbinder - F*** DTV Classificatie In Stolberg -Zweifall
Vakantiehuis in het drielandenpunt B/NL/D b. Aken. Onafhankelijk deel van een gerestaureerde Belgische boerderij met terrassen bij de zwemvijver op 2 verdiepingen. Parkeerplaats bij het huis. WLan
Vakantiewoningen in het drielandenpunt B/NL/D bij Aken
Vakantiehuis in het drielandenpunt NL/B/D Drielandenpunt
Vakantieappartement HAUS PLUM in Düren, 90m2 voor maximaal 3 personen. Gelegen aan de rand van de Nordeifel in een recreatiegebied.
Zeer duurzaam
Comfortabele vakantiewoning voor 3 personen
DN09 Vakantieappartement in Düren, NRW, 65m², 2 kamers, max. 4 personen.