Waar is het mooiste in het hertogdom Lauenburg?
Wie Herzogtum Lauenburg bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Seedorf, Mölln en Ratzeburg niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Pension18 (W1): 35 min naar HH!
HAMBURG-Oost: 5 kamer appartement voor maximaal 10 personen nabij Geesthacht voor familie- en vriendenbijeenkomsten: 120 m² om in te wonen: kletsen, koken, rustig slapen! Tuin met barbecue!
Duurzaam
Zweedse landhuisstijl tussen Hamburg en de Oostzee
Schaalseeblick, Steg, Boot, Sauna, Hunde willkommen
Vakantiehuis Schaalseeblick, sauna, steiger en roeiboot, honden welkom, voor 6 personen, 72 m², in Groß Zecher, Sleeswijk-Holstein, Duitsland.
Pension18 (Whg.2) - 35 min naar HH!
HAMBURG beleven - op het DORP slapen! 3-kamers appartement op de 2e verdieping: 80 m², 1,5 badkamers Veel parkeerruimte - grote tuin Homepage: momenteel niet bereikbaar
Duurzaam
HAMBURG-OOST: 3 slaapkamers met woonkeuken en douche - op de begane grond In totaal 3 woningen in het huis, ca. 20 slaapplaatsen ...
Duurzaam
2 vakantiewoningen 55 m² en 35 m², bij Mölln
Bijzonder duurzaam
Mooie, rustige vakantiewoning van 60 m² - 80 m² met terras en tuin aan het Schaalmeer
Vakantiehuis Schaalseeresidenz in Groß Zecher, 100m² voor maximaal 6 personen. Een juweel direct aan het water. Met een weids uitzicht over het meer.
Ferienwohnung direkt am Röggeliner See, direkter Seezugang
Vakantiewoning in Klocksdorf, direct aan de Röggeliner See, Biosfeerreservaat Schaalsee, zwemmen en vissen, Oostzee 35 km verwijderd.
Ferienwohnung Paradies am Stadtsee
Aantrekkelijk vakantieappartement met 56m² woonoppervlak direct aan de Möllner Stadtsee met loggia, gebruik van de tuin en zwemgelegenheid vanaf de eigen steiger.
Duurzaam
Haus Seeglück in Güster, Schleswig-Holstein, 115 m², voor maximaal 7 personen, 4 kamers.
Gemeubileerd Huis met 6 kamers / 11 eenpersoonsbedden
Gezellig huis met 2 woonkamers en 4 slaapkamers voor 11 pers. (eenpersoonsbedden), 2 volledige baden, WC, 2 EBK's, wasmachine, droger, tuin. Gedeeltelijke verhuur mogelijk
Vakantiewoningen in het prachtige Lauenburger Land
4 sterren vakantiehuis bij het meer met strandgedeelte
Vakantiewoningen in het prachtige landschap van Lauenburg
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 88€/nacht
Duurste maand:
mei - Ø 118€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
januari - 63% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 19% vrij
115€ voor 25 okt. - 01 nov.
129€ Jaarlijks gemiddelde
56% voor 25 okt. - 01 nov.
44% Jaarlijks gemiddelde
Wie Herzogtum Lauenburg bezoekt, mag de vakantiebestemmingen Seedorf, Mölln en Ratzeburg niet missen. Hier zijn adembenemende landschappen, historische bezienswaardigheden en een rijk cultureel aanbod.
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in het hertogdom Lauenburg is al te boeken vanaf 41 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in het hertogdom Lauenburg: Lehmrade, Neu Lankau en Salem.
In het hertogdom Lauenburg zijn er veel mooie vakantieverblijven, maar Pension18 (W1): 35 min naar HH!, Aft witten Tuun en Vakantiehuis Salemer Seestraße zijn bijzonder aan te bevelen.
Ja, in het hertogdom Lauenburg zijn er 21 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven. Wij raden u deze vakantieregio's en plaatsen aan: Seedorf, Güster en Worth.
Bij Ferienhausmiete.de vindt u het grootste aanbod van vakantiewoningen en vakantiehuizen rechtstreeks van de eigenaar. Hier zijn geen extra kosten voor u. Bovendien heeft u direct contact met de gastheer en kunt u kiezen uit veel verschillende accommodaties.