Vakantieappartementen en huizen in Hohenbocka
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Hohenbocka
Accommodaties in de buurt van Hohenbocka
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantie in het merengebied van Lausitz Accommodatie in de buurt van Senftenberg/ Ruhland/ Schwarzheide
geweldige accommodatie voor 2 gezinnen 8P
Vakantiehuis voor privégebruik met 4 slaapkamers en een grote tuin met trampoline en voetbaldoel Het huis is in het voorjaar van 2022 grondig gerenoveerd.
Duurzaam
Vakantiehuis in het merengebied
Groot vakantiehuis met grote natuurlijke tuin midden in het mooie Lausitzer merengebied! Nog GEEN VERHUUR VOOR 2026!! (GEEN verhuur aan jeugdgroepen!)
VIER STERREN vakantiehuis in een Sorbische driehoeksboerderij bij Dresden als alternatief bieden wij onze "Alte Herberge" , een huis met 4 tweepersoonskamers, woonkamer, keuken, 2 douche/WC, kleioven
Vakantiewoning tot 4 personen in bijgebouw, 1 verdieping met balkon
Duurzaam
Comfortabel vakantiehuis voor 2 tot 4 personen op het platteland. Het huis ligt vlakbij de barokstad Dresden, in een woonwijk in de wijk Radeberg in Liegau-Augustusbad.
Vakantie met de jager, drempelvrij
Vakantie in Duitsland! In Calau/Spreewald wacht een iets andere vakantiewoning op gasten die tijdens hun vakantie iets bijzonders willen beleven.
gezellig; comfortabel; vakantiehuis voor max. 6 personen
Vakantiehuis in Groß Oßnig op een groot driezijdig boerderij- en natuurperceel in de buurt van de Sprembergstuwdam
Gelieve hier niet de kalender te volgen want we hebben verschillende wooneenheden en dit is hier niet te integreren. Informeer en wij reageren gegarandeerd binnen 24 uur!
Bijzonder duurzaam
rustige zwem-, fiets- & wandelvakantie op een FARM met kleine dieren voor gezinnen, alleenstaanden & senioren grote tuin, zwemvijver (zwembad), WLAN ligweide, sportfaciliteiten
Duurzaam
Vakantiewoning op de Sonnenhof
Beleven - Ontspannen - Genieten - Op een idyllische, landelijke locatie in de buurt van Dresden, Moritzburg, Meissen en Saksisch Zwitserland
Zeer duurzaam
Vakantiehuis Raab in het Spreewald
Vakantiehuis in het mooie Spreewald op een rustige locatie op een groot omheind terrein
Duurzaam
heldere vakantiewoning bij Bautzen voor 38€ objectprijs
Appartement am Park - excl. wonen direct aan Branitzer Park