Hoe duur is een vakantiewoning in IJhorst?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in IJhorst 170 € per nacht.
Vakantiewoning De Witte Bergen 65 in IJhorst, Nederland, 78m², 3 slaapkamers, max. 4 personen.
Parterre: (ingang, hal, keuken(eettafel, waterkoker, fornuis(5 kookplaten, gas), afzuigkap, koffiezetapparaat(filtermaling)
Parterre: (woonkamer(TV), kitchenette(fornuis(4 kookplaten, gas), koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed of 2x1 pers. Bedden), slaapkamer(3-pers. stapelbed), toilet)
Parterre: (woonkamer(2 pers. bedstee, TV), open keuken(afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(2-pers. bed), slaapkamer(2x 1-pers. bed), badkamer(douche, wastafel, toilet)
Parterre: (woonkamer(2 pers. bedstee, TV), open keuken(afwasmachine, koel-/vriescombinatie), slaapkamer(stapelbed), badkamer(douche, wastafel, toilet))
Accommodaties in de buurt van IJhorst
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Voor een goede en feestdagen vertrouwen in kringen van de familie !! Boerderij op het meer met de boot!
Duurzaam
Meerkoet voor 4 personen -Giethoorn
Op zoek naar een vakantiehuis direct aan het water? Boek een van onze luxe Hauser. De huisjes zijn onder andere het gebruik van een prive-boot (februari-oktober)
Hertenspoor-idyllische plek-bedstee
Prachtig landhuis met bedstee en rieten dak midden in bosrijke omgeving op 900 m2 eigen grond. Veel privacy en van alle gemakken voorzien.
Vrijstaande woning: privacy, natuur
Onze vrijstaande luxe vakantiewoning ligt midden in de natuur en heeft een grote besloten tuin, waardoor privacy gewaarborgd is. Medio 2022 volledig gerenoveerd en nieuw ingericht.
Duurzaam
Vakantiehuis Chalet Pallegarste 125 in Marienberg, 40m2, max. 4 personen, 2 slaapkamers
Vakantiehuis Chalet Pallegarste 119 in Marienberg, met 40m2 woonruimte, 1 kamer, voor 5 personen
Gezellig en knus 'Tiny House' in Marienberg, NL. Ruimte: 45m2, max. 4 personen, 1 kamer.
Sallandse Boslodge Hottub - Trix 53
Boslodge Trix 53 aan de rand van het park met hottub op de Sallandse Heuvelrug in gemeente Hellendoorn
NIEUW! Casa Kwispel:geniet met hond
Heerlijk vakantie vieren met uw hond midden in de natuur
heerlijk vakantie vieren midden in de natuur
Nieuw en gezellig chalet in een bosrijk vakantiepark aan de rand van de Sallandse Heuvelrug met talrijke mooie wandelpaden en mountainbikeroutes.
Duurzaam
Sallands Chalet Hottub en Sauna
Sallands Chalet in Haarle, Gemeente Hellendoorn, 58m², max. 4 personen, met hottub en sauna.
Vakantiehuis voor 4 personen ca. 110 m² met Finse sauna en jacuzzi, perfect geschikt voor vakantiegangers die willen genieten van rust, ruimte en natuur.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Gemiddeld kosten vakantieappartementen en vakantiehuizen in IJhorst 170 € per nacht.
Voor een geslaagd verblijf in IJhorst raden wij de vakantieverblijven Tent Lodge met overdekt terras in groene..., Monumentaal vakantiehuis te IJhorst en De Witte Bergen 65 aan.
Ja, in IJhorst zijn er 10 vakantiehuizen en appartementen waar u met uw hond kunt verblijven.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.