Vakantieappartementen en huizen in Kobern-Gondorf
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Kobern-Gondorf
Vakantiehuis Weyerhof met stijl, Moezel
Romantische cottage in landhuisstijl, grote tuin, barbecue en tuinmeubelen, 2 fietsen. Bij Koblenz. Pure rust en ontspanning !
Accommodaties in de buurt van Kobern-Gondorf
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Vakantiehuis Haus Moselblick in Hatzenport, 60 m², max. 4 personen, 2 slaapkamers. Groot terras met uitzicht op de Moezel. Kinderen welkom. Motorrijders welkom, honden toegestaan.
Vakantie in het oude wijndorp Burgen aan de Beneden Moezel, gelegen tussen Cochem en Koblenz. Gratis gastenticket voor gebruik van bus en trein in de regio.
-8% Korting 27-04-2025 - 03-05-2025
Vakantiewoning nr. 4, "Burg Lahneck" in Ferienhaus-Rheinblick-Koblenz
Vakantiewoning nr. 3 "Vesting Ehrenbreitstein" Appartement met direct uitzicht op de Rijn vanuit alle ramen, ideaal als uitgangspunt voor uitgebreide wandelingen en fietstochten.
ca. 65 m² 2 kamers, keuken, badkamer, hal voor max. 4 personen
Zeer mooie en rustige vakantiewoning
Ons gezellige boshuis met tuinsauna biedt u de nodige rust voor een ontspannende, natuurgerichte vakantie in de Eifel. Kom aan, haal diep adem, voel je goed...
Charmant en eersteklas vakantiehuis 140 m² met terras-tuin-balkon in bosrandlocatie bij Waldsee Rieden/Eifel Nieuwbouw voorjaar 2020. Laadstation voor e-mobiliteit.
Vakantiehuis Susi am Waldsee Rieden
5-sterren vakantiehuis Susi met open haard, warmtecabine, strandstoel, terras en nog veel meer aan de idyllische Waldsee Rieden in de vakantieregio Vulkaaneifel.
Duurzaam
Onze meerhut aan de Riedener Waldsee is klein maar fijn! Binnen - bad, infrarood warmtecabine en gezellige bank Buiten - iglo sauna, ligstoelen en zitjes.
Gezellig vakantiehuis aan de oever van de Riedener Waldsee in de vulkaanregio Laacher See, 2 slaapkamers, wellness & ontspanning in de infrarood warmtecabine, pelletkachel
Duurzaam
Vakantiehuis Annika am Waldsee Rieden
5-sterren vakantiehuis Annika met open haard, sauna, strandstoel, terras en nog veel meer aan de idyllische Waldsee Rieden in de vakantieregio Vulkaaneifel.
Moderne vakantiewoning met zonneterras en tuin, gratis W-LAN en gastenkaart voor gebruik van bus en trein. Slechts 3 km van het toeristische centrum van Cochem.