Vakantieappartementen en huizen in Kochel am See
9 aanbiedingen voor uw vakantie in Kochel am See
Accommodaties in de buurt van Kochel am See
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Ferienblockhaus Bichl: 48 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 6 personen – uw vakantiebeleving!
Zeer duurzaam
15% Last minute 15-02-2026 - 19-02-2026
Licht niet-rokers appartement voor 2-3 p. in rustige, natuurlijke ligging aan de rand van het dorp, begane grond met uitzicht op de tuin, parketvloer, moderne massief houten meubels, aparte slaapkamer, keuken/woonkamer met slaapbank, doucheruimte
Zeer duurzaam
FeWo Betzmeir in Murnau: 55m² voor 2 personen, modern en rustig.
10% Last minute 15-02-2026 - 25-02-2026
Pension in Beieren ( Wallgau) met vrij uitzicht op de bergen Karwendel en Soierngebirge. Comfortkamers met ontbijt. De perfecte vakantie in de bergen.
Gästehaus & Ferienwohnungen Huber
Welkom in het Gasthuis Huber geniet van uw droomvakantie in ons rustig gelegen gasthuis met uitzicht op de bergen
Whirlpool, uitzicht op de bergen, oude bomen betoveren, rustig, boven de daken van de historische oude stad. Kelder 2 slaapkamers, 1 badkamer
Vakantiehuis Mucki in Bad Tölz
Charmante vakantiebungalow met alle comfort voor 3 personen. Eigen tuin, groot terras, absoluut rustige toplocatie, honden welkom.
Tölzer Oberland Elbach Chalet NIEUW, verhuizing met de voormalige FH Oberland 2, 8 personen, vrijstaand huis met parkachtige tuin en beek, 3 parkeerplaatsen en honden welkom.
Exclusief 3-kamerappartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers, groot terras en prachtig uitzicht op de bergen
Exclusief 2-kamerappartement op de begane grond met groot terras en prachtig uitzicht op de bergen
Vakantieappartement Schachen in Farchant, Oberbayern, 53 m², geschikt voor maximaal 3 personen, 2 kamers op de 1e verdieping.
Romantisch, afgelegen huisje, vlakbij Munrau. Deze plek is een MEDITATIE PLAATS, ANTI STRESS PLAATS, SLOW LIFE PLAATS, vertraag, om tot innerlijke rust te komen.
Bijzonder duurzaam
Twee aangrenzende vakantiewoningen voor twee personen met elk een enorm panoramisch zonneterras en een prachtig uitzicht op Mittenwald en de omliggende bergen!
Duurzaam
Vakantiewoning "Am Karwendelfuß
De gezellige benedenwoning (ca. 35 m² groot/ gecombineerde woon- en slaapkamer) met balkon op het zuiden ligt direct aan de voet van het Karwendelgebergte op een rustige locatie.