Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Vakantieappartement Insel Rab, Rab - VILLA MARIS, voor 2 - 4 personen
Modern appartement met uitzicht op zee
Modern ingerichte appartementen op slechts enkele meters van de zee
App.Herceg - Crikvenica Dramalj
Mooi, dicht bij het strand, zeer goed ingerichte villa appartement, met uitzicht op zee, 120 m², 3 slaapkamers -7 bedden, een woonkamer met toegang tot het terras, WiFi, TV-SAT, keuken met eethoek
Duurzaam
Het vakantieappartement Taja is een modern ontworpen appartement op de begane grond van een appartementencomplex, slechts 100 meter van het prachtige strand in het pittoreske dorpje Čižići.
Appartement Oliva met privé zwembad
Het vakantieappartement Villa Oliva is gelegen in het hart van het pittoreske eiland Krk, in de buurt van het charmante middeleeuwse stadje Dobrinj.
Casa Ulika met een verwarmd zwembad
Casa Ulika is een plek waar u zich thuis voelt, omringd door alle gemakken die u nodig heeft voor een ontspannen vakantie.
Uitstekende Luxury Villa Sv. Petar
Schitterend ingerichte, luxe villa Sv. Petar op het eiland Krk. Luxe en antieke meubelen, prachtige decoratie en uitgerust met mooie, grote tuin.
Moderne villa met privézwembad op het eiland Krk, gelegen in een rustige omgeving
10% Actie 29-08-2026 - 25-09-2026
Uitzonderlijke locatie in een prachtige oude stad, uniek design en modern comfort, dit is de beste keuze voor een onvergetelijke vakantie aan zee.
Het huis "voor 6 + 2 personen. De woonkamer, keuken en eetkamer, 3 slaapkamers en 2 badkamers en een toilet.
Villa BELLA VISTA met zeezicht
Villa BELLA VISTA - vier slaapkamers, vijf badkamers
Villa QUARNARO met verwarmd zwembad
Prachtige villa met twee slaapkamers, twee badkamers
Luxe villa HARMONIE met zwembad
Mooi stenen huis met privézwembad voor 6-8 personen, met grote tuin omringd door olijfbomen.
Villa Hidden met privézwembad, 135 m² voor maximaal 8 personen.
10% Actie 27-07-2026 - 03-08-2026
Villa LADY met verwarmd zwembad, whirlpool en...
Villa met vier slaapkamers, vier badkamers, verwarmd zwembad, jacuzzi en sauna voor maximaal 12 personen.
Nieuw gebouwde villa. Het is een semi-vrijstaand huis, met elk deel ontworpen voor 8 personen. Elk deel van het huis heeft een eigen zwembad.
Appartement ROKO met privé zwembad
Het ruime vakantieappartement Roko is gelegen in het rustige dorp Hlapa op het eiland Krk en is de perfecte keuze voor een ontspannen vakantie midden in de natuur.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 132€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 198€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 28% vrij
224€ voor 01 aug. - 08 aug.
190€ Jaarlijks gemiddelde
20% voor 01 aug. - 08 aug.
65% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 146 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lokve of Mrkopalj bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 49 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, VILLA MARIS en Huis met uitzicht op zee.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 1.932 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox