Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Huis met 70 m² leefruimte voor 4 + 2 personen Jaar: 2016 1700 m², tuinmeubelen, voldoende afgesloten parkeerplaats, barbecue en ligstoelen
Villa Cedar met zwembad & zomerkeuken
Villa Cedar is een prachtig gerestaureerd stenen huis in het rustige dorp Gostinjac op het eiland Krk.
Villa Maia – Stilvolle Oase mit Pool & Meerblick
Welkom in Villa Andreja, een gloednieuwe villa waar de tijdloze elegantie van traditionele steenarchitectuur naadloos samenkomt met modern comfort.
"C" Mistral vakantie appartement in Lopar, 50m² woonoppervlakte, max. 4 personen, 1 slaapkamer.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Kornic
Vakantiehuis met zwembad, 3 slaapkamers, 3 badkamers
Villa met vier slaapkamers, vier badkamers, privé zwembad, jacuzzi en sauna.
Villa Veroniq met zwembad en jacuzzi
Villa Veroniq is een moderne en elegant ontworpen villa, gelegen in het schilderachtige dorp Hlapa op het eiland Krk.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Brzac
Luxe villa voor 12 gasten met verwarmd binnen- en buitenzwembad, jacuzzi en sauna.
Als u een rustige vakantie zoekt om uw batterijen volledig op te laden, is Villa ZaVaLa de perfecte keuze voor u.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Vrh
Modern huis in een rustige omgeving, vlakbij is privé olijfgaard. Het huis heeft 3 slaapkamers, 3 badkamers, 1 gastentoilet, groot zwembad en speelkamer.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Brzac
Vakantiehuis voor maximaal 7 personen, beschikt over drie slaapkamers, twee badkamers.
Villa Miracle 1 met verwarmd zwembad voor 4 personen in de stad Krk. Dicht bij het strand en het centrum van Krk.
Luxe villa voor 10-12 personen met zwembad van 40m², 500m van het strand.
Villa Rapkinja in Rab, Kvarner Baai, 140m², max 6 pers., 3 kamers.
Vakantiehuis Meri is een prachtig, traditioneel stenen huis, meer dan 100 jaar oud en biedt de perfecte combinatie van eeuwenoude traditie en modern comfort.
Nieuw gerenoveerd stenen huis met zwembad, op twee verdiepingen. Het interieur is voorzien van airconditioning en is ingericht in mediterrane stijl. Het is ideaal voor gezinnen.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 198€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 34% vrij
147€ voor 07 mrt. - 14 mrt.
150€ Jaarlijks gemiddelde
65% voor 07 mrt. - 14 mrt.
63% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 155 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lokve of Mrkopalj bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 49 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, VILLA MARIS en Huis met uitzicht op zee.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 1.991 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox