Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
***** 5Stern Villa Antonia Krk
In het kleine dorpje Kornic is deze mooie en smaakvol ingerichte vakantiehuis. Verwarmd zwembad op het dak, een sauna en een jacuzzi zijn beschikbaar voor ontspanning zijn beschikbaar.
Vakantiehuis Casa del Sole in Kornic, Kvarner Baai, 128 m² voor maximaal 6 personen, 1 kamer.
Duurzaam
Vakantiehuis met vier slaapkamers, drie badkamers en een privé zwembad.
Appartement Perla met uitzicht op z
Het vakantieappartement Perla is een prachtig ontworpen en modern uitgeruste woning, gelegen in het rustige kustplaatsje Klimno.
Het vakantieappartement Taja is een modern ontworpen appartement op de begane grond van een appartementencomplex, slechts 100 meter van het prachtige strand in het pittoreske dorpje Čižići.
Villa Maria met zwembad in de buurt van de zee
De stijlvolle Villa Maria is een ruime vakantievilla met een prachtig panoramisch uitzicht op de zee.
Villa Mia met zwembad tot 7 personen
Prachtig oud stenen huis gerestaureerd met zwembad en uitzicht op zee.
Prachtige moderne villa PHOENIX
Villa met vier slaapkamers, vier badkamers en privé zwembad.
Met een seizoensgebonden buitenzwembad, barbecue en tuin, is Villa Antonia de perfecte keuze voor een zorgeloze vakantie.
Villa Sarah met verwarmd zwembad
Welkom in Villa Sarah, een prachtige, moderne twee-onder-een-kap die luxe en comfort perfect combineert, slechts 100 meter van het strand.
Appartement Helga in Matulji, Kroatië: 68 m², 2 kamers, max. 4 personen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Linardici
Vakantiehuis voor 6 personen, met privé buitenzwembad en een whirlpool binnen.
Als u op zoek bent naar een traditioneel gebouwd en smaakvol ingericht vakantiehuis, dan is dit charmante stenen huis met privézwembad de juiste keuze voor u.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Linardici
Romantisch vakantiehuis voor maximaal 8 personen met zwembad en ruime tuin, biedt een prachtig uitzicht op zee. Beschikt over 4 slaapkamers en 5 badkamers.
Villa Domino mit beheiztem Pool
Luxe, moderne villa met 3 slaapkamers met eigen badkamer, woonkamer met open haard, uitgeruste keuken en grote tuin met verwarmd zwembad.
Apartment Cedrus -modern&comfy
Appartement met 2 aparte slaapkamers, apart toilet en inloopdouche, wasmachine en vaatwasser... Elke slaapkamer heeft airconditioning. Breng uw verdiende vakantie door in dit goed uitgeruste appartement!
Duurzaam
Villa Blumarine – Eine moderne Oase des Komforts mit privatem Pool
In het rustige plaatsje Brzac op het schilderachtige eiland Krk wacht de luxueuze Villa Blumarine op u.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
december - Ø 122€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 198€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 76% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 36% vrij
138€ voor 06 dec. - 13 dec.
151€ Jaarlijks gemiddelde
64% voor 06 dec. - 13 dec.
62% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 154 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Mrkopalj of Brod na Kupi bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 10 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, VILLA MARIS en Huis met uitzicht op zee.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 2.228 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.