Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Villa Rosa, op slechts een minuut lopen naar het strand, 4-sterren, Luxe vakantiehuis in Cizici, Eiland Krk, Kroatië, 5 personen.
Prachtige rustieke Villa Luca met privé zwembad en jacuzzi op het eiland Krk voor 8 personen
Het vakantieappartement Taja is een modern ontworpen appartement op de begane grond van een appartementencomplex, slechts 100 meter van het prachtige strand in het pittoreske dorpje Čižići.
Vakantiehuis Aurora met zwembad
In een rustige omgeving biedt het charmante vakantiehuis Aurora alles wat u nodig heeft voor een ontspannende vakantie.
Stenen huis Villa Dunatić met zwembad
Villa Dunatić is een prachtig stenen huis in Mediterrane, rustieke stijl, gelegen in het rustige dorpje Županje op het eiland Krk.
15% Actie 01-05-2026 - 19-05-2026
De maandelijkse huurprijzen voor senioren en gepensioneerden zijn in september en oktober zeer voordelig. Het water is nog steeds lekker warm, het is niet erg heet en men kan van vakantie genieten.
Duurzaam
15% Actie 20-06-2026 - 04-07-2026
"C" Mistral vakantie appartement in Lopar, 50m² woonoppervlakte, max. 4 personen, 1 slaapkamer.
Vakantiehuis in mediterrane stijl met prachtig uitzicht op zee voor 6-8 personen
Dit appartement (A2+2, ongeveer 35 vierkante meter interieur + 35 vierkante meter terras) heeft een eigen jacuzzi op houten terras en is geschikt voor 4 personen.
Duurzaam
Vanaf het ruime terras, waar ook het zwembad is, heb je een panoramisch uitzicht over Crikvenica, Senj en Novi Vinodolski.
Appartement met uitzicht op een terras / zee
4**** Appartement ca. 75 m², voorzien van airconditioning, met 2 slaapkamers, volledig uitgeruste keuken, grote woon-/eetkamer, badkamer met douche/toilet, terras met uitzicht op zee.
Duurzaam
Nieuwe, luxe Villa Panoramica voor maximaal 8 personen met zeezicht en sauna
15% Actie 23-05-2026 - 17-10-2026
4 slaapkamers, 4 badkamers, jacuzzi, privézwembad met zout water, woonkamer, volledig uitgeruste keuken, biljarttafel, 4 privéparkeerplaatsen, uitzicht op zee
Moderne villa met privézwembad op het eiland Krk, gelegen in een rustige omgeving
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
april - Ø 123€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 198€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 78% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 36% vrij
143€ voor 14 feb. - 21 feb.
153€ Jaarlijks gemiddelde
61% voor 14 feb. - 21 feb.
63% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 153 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Mrkopalj of Brod na Kupi bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 48 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, VILLA MARIS en Huis met uitzicht op zee.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 2.199 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.