Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Huis met 3 appartementen | Zwembad van 30 m² | Omheinde tuin | WiFi | Airconditioning | Privéparkeergelegenheid | Buitenhaard | Buitenkeuken
GRATIS ÉÉN DAG, als u in juni en september 10 dagen (of langer) verblijft.
Duurzaam
3 slaapkamers, 2 badkamers, woonkamer, keuken, balkon, terras, jacuzzi, barbecue, parkeerplaats
Mooi stenen huis IVA met verwarmd zwembad
Vakantiehuis met drie slaapkamers en twee badkamers.
Appartement Villa Cecilia met zwemb
Het vakantieappartement Villa Cecilia is gelegen in het rustige dorp Brusici op het eiland Krk en biedt privacy, comfort en een uitstekende.
Huis Rosalia met uitzicht op zee en het zwembad
Het vakantiehuis Rosalia biedt de perfecte toevluchtsoord midden in de natuur, omgeven door een mooie groene tuin met een groot zwembad.
Penthouse mit Whirlpool & Meerblick
Luxe appartement op de bovenste verdieping IV. met privé jacuzzi in de Villa Adria Apartments - een magische toevluchtsoord met uitzicht op zee.
Charmant huis met privé zwembad - vier slaapkamers en twee badkamers
Appartement ca 100 m2,2 slaapkamers, 2 baden kamers, grote woonkamer met keuken en een balkon ca 10 m2 met uitzicht op zee. We zijn erg dicht bij het strand en Paradis Livacina strand
Villa - vier slaapkamers, drie badkamers, sauna, zwembad
Villa O'Lucky zal u betoveren met haar unieke combinatie van traditionele charme, modern comfort en perfecte locatie.
Villa Divina – Küstenvilla mit beheiztem Pool und Ladestation für Elektrofahrzeuge
Charmante Villa Evita mit privatem Pool
Villa Evita is een luxe vakantiehuis op het eiland Krk, een van de mooiste en populairste reisbestemmingen in Kroatië.
Mooie appartementen in Lopar, naast het zandstrand
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 132€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 29% vrij
200€ voor 22 aug. - 29 aug.
172€ Jaarlijks gemiddelde
39% voor 22 aug. - 29 aug.
66% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 145 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lokve of Mrkopalj bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 50 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, Huis met uitzicht op zee en Pansion Katica Lopar San Marino.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 1.779 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox