Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Vakantiehuis met 2 appartementen voor 8 tot 12 personen met terrassen en barbecueplaats
Duurzaam
Appartement ca 100 m2,2 slaapkamers, 2 baden kamers, grote woonkamer met keuken en een balkon ca 10 m2 met uitzicht op zee. We zijn erg dicht bij het strand en Paradis Livacina strand
Vakantiehuis GARICA met grote tuin
Vakantiehuis met vier slaapkamers, drie Bädern en privé zwembad.
Villa Rapkinja in Rab, Kvarner Baai, 140m², max 6 pers., 3 kamers.
Ferienwohnung GIA Pool Meerblick
Verwarmd zwembad, prachtig zeezicht, 2 slaapkamers, 2 badkamers, 350m van het strand
10% Actie 31-08-2026 - 01-12-2026
Vakantiehuis Dijana met zwembad
Vakantiehuis DIJANA in Linardići, eiland Krk voor 8 personen. Het huis heeft 4 slaapkamers, 4 badkamers, keuken, badkamer en een badkamer met douche;
Vakantiehuis met drie slaapkamers en vier badkamers.
Een moderne vakantievilla met uitzicht op zee op het eiland Krk voor maximaal 8 personen.
Villa Mila in Biljevine: 100 m² woonoppervlak, plaats voor maximaal 6 personen – perfect voor gezinnen!
12% Vroeg 01-05-2027 - 30-06-2027
"Appartement La Dostana 4" is een van de drie grote appartementen in het appartementengebouw La Dostana. Met 74 m² biedt het ruimte aan maximaal 8 personen (6+2). Het heeft een zeer groot balkon.
Vakantiehuis SEA & SUN RESIDENCE
Vakantiehuis met massagezwembad met tegenstroomsysteem
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 132€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 206€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 29% vrij
725€ voor 05 sep. - 12 sep.
158€ Jaarlijks gemiddelde
58% voor 05 sep. - 12 sep.
67% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 144 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Lokve of Mrkopalj bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 50 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, Huis met uitzicht op zee en Pansion Katica Lopar San Marino.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 1.772 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox