Waar is het mooiste in Kvarner Bay?
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Villa direct met 2 zijden aan zee, één keer haven en één keer strand. Met zwembad, jacuzzi en grote pergola met glazen bekleding. Fabelachtig uitzicht en 1a ligging aan zee & stad.
Rustieke Villa Bellamare met zwembad
Rustieke villa - zwembad, grote tuin, 2 slaapkamers
Vakantiehuis met 3 appartementen, verwarmd zwembad en een fantastisch panoramisch uitzicht op de zee en het eiland Krk.
Duurzaam
Villa Seastar met privé zwembad
Villa Seastar is een prachtig stenen huis als een twee-onder-een-kap, gelegen in het kleine, rustige dorp Kras op het eiland Krk.
Appartementencomplex Angela / Pool
Vakantieappartementen met zwembad, overdekt terras met zitgelegenheid bij het zwembad, ligstoelen, parasols, fitnessruimte, barbecueplaats, grote tuin, parkeerplaatsen bij het huis.
Villa Fina mit beheiztem Privatpool
Villa Fina – Prachtig vakantiehuis met verwarmd zwembad, massage en volledige privacy.
100 jaar oud, gerenoveerd, 3 slaapkamers, luxe huis op het eiland Krk.
Met een seizoensgebonden buitenzwembad, barbecue en tuin, is Villa Antonia de perfecte keuze voor een zorgeloze vakantie.
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
oktober - Ø 132€/nacht
Duurste maand:
augustus - Ø 209€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
mei - 80% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
augustus - slechts 38% vrij
156€ voor 05 sep. - 12 sep.
147€ Jaarlijks gemiddelde
58% voor 05 sep. - 12 sep.
67% Jaarlijks gemiddelde
Als u Kvarner bezoekt, moet u zeker de plaatsen Cres, Krk en Lopar bezoeken. Hier vindt u prachtige landschappen, charmante steden en veel activiteiten voor een onvergetelijke vakantie.
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Kvarner Bay een gemiddelde prijs van 145 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Mrkopalj of Kocicin bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 50 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bent u op zoek naar de beste vakantieappartementen en -huizen in Kvarner Bay? Dan moet u eens kijken naar de accommodaties House Anamarija & Ivan Skapul, Huis met uitzicht op zee en Pansion Katica Lopar San Marino.
Ja, in Kvarner Bay zijn er 1.756 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Rab, Krk en Crikvenica.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox