Hoe duur is een vakantiewoning in Neuruppin?
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Neuruppin is al te boeken vanaf 56 € voor één nacht.
Modern vakantiehuis met open haard op een ruim perceel van 4500 m² bos en weiland direct aan de prachtige Tetzensee met eigen zwemsteiger en boot. Bewoning van de hoofdwoning tot 4 personen.
Gezellig vakantiehuis Seeblick in Zermützel met 35m² woonruimte, 2 kamers en plaats voor 4 personen.
Vakantiehuis Molchowsee Wöhlert
Vakantiehuis met grondstuk en eigen steiger aan de Molchowsee, nabij Neuruppin, roeiboot, eigen boot kan meegenomen worden. Vissen met visakte en lokale visvergunning.
Appartement Seenest aan de Ruppiner See
Vakantieappartement "Seenest" in Neuruppin, 42m², voor 1-4 personen, 2 kamers, met uitzicht op het meer.
Vakantiehuis direct aan het meer en de bosrand.
Parterre: (woonkamer(, , , TV, TV, open haard, radio, CD-speler, verwarming), eetkamer(TV, TV, eettafel)
Parterre: (hal(, ), keuken(, , , , kitchenette, kachel, kookplaat, waterkoker, broodrooster, fornuis, koffiezetapparaat, oven, magnetron, afwasmachine, koelkast, vriezer, vriezer, ...
Parterre: (slaapkamer(, , , , 1-pers. bed, TV)) Op de 1e etage: (woon/slaapkamer(, , , , , 2-pers. bed, TV))
gezellige vakantiewoning met idyllische tuin voor alleengebruik met aparte ingang in de buurt van het Ruppinmeer in Wuthenow
Haus Am See 4 sterren gebouwd in 2016 met boot tot 4 pers.
Bijzonder duurzaam
Gezellig vakantiehuis in het mooie Fontane stadje Neuruppin
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
januari - Ø 95€/nacht
Duurste maand:
oktober - Ø 102€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
oktober - 72% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
juli - slechts 21% vrij
95€ voor 10 jan. - 17 jan.
108€ Jaarlijks gemiddelde
57% voor 10 jan. - 17 jan.
45% Jaarlijks gemiddelde
Een vakantiehuis of een vakantieappartement in Neuruppin is al te boeken vanaf 56 € voor één nacht.
Wij raden u aan uw vakantie door te brengen in Wuthenow. Hier vindt u veel goedkope vakantieappartementen en vakantiehuizen, die al vanaf 56 € per nacht beschikbaar zijn.
Onze gasten hebben de vakantieaccommodaties Huis Aan Het Meer Neuruppin, Ferienwohnung Sonnenland en Vakantiehuis Molchow in Neuruppin het beste beoordeeld.
Een ruime keuze aan vakantieappartementen vindt u bij ons. Het directe contact met de gastheer zorgt voor een authentieke vakantie-ervaring. Bovendien betaalt u zo ook de laagste prijs. Geen boekings- of servicekosten!