Hoe duur is een vakantiewoning in het noorden van het Zwarte Woud?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in het noorden van het Zwarte Woud een gemiddelde prijs van 160 € voor één nacht.
Luxe Chalet in het Zwarte Woud Lohmuehle
Vakantiehuis in een klasse apart voor groepen tot 20 personen in een prachtige natuurlijke omgeving. Moderne apparatuur. 7 slaapkamers, 4 badkamers, sauna, grote droomkeuken, geweldige wandelpaden
Duurzaam
Droomachtig vakantiehuis aan de bosrand van Alpirsbach. Vakantie met hond. Moderne en hoogwaardige inrichting, met wellnessruimte en plaats voor 6 personen.
Het vakantiehuis Landhaus Seewald met buitensauna en whirlpool met 330m2 WFL, grote tuin, twee terrassen en speeltuin, 20 personen, Internet WLAN, 8 slaapkamers, beamer
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Luxe vakantiehuis Dieboldsberg
Gezellige moderne architectuur uit het Zwarte Woud opnieuw geïnterpreteerd. Exclusief huis met whirlpool en sauna, groot terrasdek, kinderspeelplaats, speelkamer, WiFi, 16 p, 5 slaapkamers.
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Bijzondere vakantiewoning in het Zwarte Woud met sauna in een prachtig gehucht voor max. 8 personen- Exclusieve moderne kunst ontmoet traditie
10% Actie 24-04-2026 - 05-06-2026
Bijzonder vakantiehuis in het Zwarte Woud in het Enz-dal met sauna, kinderspeelplaats, omheinde tuin. In de winter kunt u genieten van de knisperende open haard in de gezellige woonkamer
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Vakantiehuis Zwarte Woud met sauna
Houten huis met houtskeletbouw, exclusief en comfortabel, uitgerust met sauna, whirlpool, open haard, 6 slaapkamers, tot 14 personen, WLAN, tuin met terras en speeltuin
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Ontspan in het droomvakantiehuis in houten stijl op 160m² - met open galerij, gezellige tegelkachel, bubbelbad, WLAN, balkon en groot terras.
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Geclassificeerd historisch vakantiehuis gerestaureerd in 2012 met buitensauna & whirlpool - houtkachel, wifi, tuin, terras om je goed te voelen.
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Onze "Historischer Speicher" is onlangs gerenoveerd met sauna, mooi overdekt terras, 2e terras met een prachtig uitzicht in het Kleine Kinzigtal, voor 4 tot 5 personen, hout
Houten huis voor alleengebruik met prachtig uitzicht 2 slaapkamers, sauna, 4 personen, houten keuken, tegelkachel, terras, balkon
Bijzonder duurzaam
Ideaal voor groepen, familievakantie, vakantie met hond omheinde tuin, BBQ, sauna direct aan het bos
Duurzaam
10% Last minute 24-04-2026 - 29-04-2026
Vakantie in een geklasseerd houten huis met sauna, 2 badkamers, 8-9 personen, ligging aan de bosrand, speeltuin,
Duurzaam
Geniet van de mooiste dagen van het jaar in ons vakantiehuis. Lichte, met licht overgoten kamers en een idyllische tuin met mooie ligweiden wachten op u.
10% Actie 23-05-2026 - 26-06-2026
Tanne & Tal Relax: 210 m² vakantiehuis in Loßburg, 6 kamers, plaats voor maximaal 12 personen in het noordelijke Zwarte Woud.
Vakantiehuis Reinerzau Kleine Kinzig
Idyllisch gelegen vakantiehuis voor de perfecte familievakantie op 147m² met buitensauna, bubbelbad, terras, tuin, aanbiedingen voor kinderen, barbecue en wifi
10% Actie 30-05-2026 - 02-06-2026
SchwarzwaldLounge Vakantiehuis
5-sterren vakantiehuis met whirlpool, open haard, tafeltennis
Duurzaam
5-sterren vakantiewoning met whirlpool, infrarood sauna en fitness
Lichte en zeer zonnige vakantiewoning van 70 m²
Landhuis Anja: 2-kamerappartement
Fantastische vakantiewoningen, modern en comfortabel ingericht, absoluut rustig gelegen en met een prachtig uitzicht op de natuur vanaf het balkon; gecertificeerd door DTV met 4 sterren F****
Bijzonder duurzaam
5 sterren vakantiehuis Brestenberg
5 sterren vakantiehuis in een droomachtige afgelegen locatie met buitensauna, barbecueplaats, open haard & speeltuin, 6 slaapkamers
Duurzaam
Landhuis op het landgoed Bärenschlössle
Het landhuis voor maximaal 18 personen is een absoluut uitzonderlijk vakantiehuis. Het leven speelt zich af in de open keuken en de aangrenzende 3 woonkamers.
10% Actie 24-04-2026 - 22-12-2026
Onze gezellige bungalow op een zonnige locatie garandeert u een ontspannende vakantie, weg van lawaai en verkeer.
De Alte Wagnerei ligt in een klein, rustig laantje in het hart van Neuhausen. Met een totale woonoppervlakte van 120 m² biedt ons huis genoeg ruimte voor 5 personen.
Zeer duurzaam
Het is de moeite waard om vakantie te vieren in het noordelijke Zwarte Woud, bij ons in het kindvriendelijke huis van 90 m² met tuin, in het heilklimatische kuuroord Neubulach. Wij verheugen ons op uw komst.
Duurzaam
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
november - Ø 121€/nacht
Duurste maand:
december - Ø 147€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
juni - 75% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
september - slechts 55% vrij
141€ voor 25 apr. - 02 mei
139€ Jaarlijks gemiddelde
71% voor 25 apr. - 02 mei
66% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in het noorden van het Zwarte Woud een gemiddelde prijs van 160 € voor één nacht.
De volgende vakantieregio's zijn het goedkoopst in het noorden van het Zwarte Woud: Bad Rippoldsau-Schapbach, Baiersbronn en Nagold.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in het noorden van het Zwarte Woud raden wij u SchwarzwaldLounge Vakantiehuis, 5 sterren vakantiehuis Brestenberg en Luxe Chalet in het Zwarte Woud Lohmuehle aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
Ja, in het noorden van het Zwarte Woud zijn er 55 huisdiervriendelijke vakantieaccommodaties. De meeste daarvan bevinden zich hier: Alpirsbach, Baiersbronn en Freudenstadt.
Wilt u maximale vrijheid tijdens uw vakantie, boek dan een vakantiehuis of appartement rechtstreeks van particulieren: direct contact met de gastheer, geen verborgen kosten, een ruime keuze aan accommodaties voor elk type vakantie. Vraag uw gewenste object direct aan op Ferienhausmiete.de.
Reisinspiratie in je inbox