Vakantieappartementen en huizen in Pünderich
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Pünderich
Accommodaties in de buurt van Pünderich
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Het appartement Moselblümchen met buitenzitje biedt een heel bijzondere sfeer met een zekere lichtheid; hier kunt u zich echt thuis voelen en genieten van het uitzicht op de Moezel.
Duurzaam
4 sterren voor het Briedel Hart
Welkom in het Briedeler Herzchen: Geniet van ontspannende dagen aan de Moezel! Vakantieappartement voor 2-4 personen, 2 slaapkamers, balkon met uitzicht op de rivier - in het vakantiewijnhuis Simonis.
Flat Christmann met uitzicht op de Moezel, gastronomisch ontbijt, gebruik van tuin en idyllische zithoek buiten. Rustige ligging, ca. 1,7 km van het oude centrum van Zell.
Rustig gelegen vakantiewoning, direct aan de Moezel
Met uitzicht op het water - vakantiewoning met balkon en uitzicht op de Moezel voor 2 personen in Briedel aan de Moezel. Aparte slaapkamer, ontspannende ligstoelen en ontbijt op het balkon. Wijnproeverij
Zeer duurzaam
Vakantiewoningen aan de oever van de Moezel Zell
Onze vakantiewoningen liggen direct aan de oever van de Moezel. Panoramisch uitzicht op het Moezeldal: van de pittoreske wijnbouwershuizen, de Romaanse klokkentoren en de wijngaarden. Geweldig uitzicht!
Aankomen, zich op zijn gemak voelen, ademhalen - Uw vakantieappartement in Zell aan de Moezel Een plek om te ontspannen en te genieten: stijlvol, rustig gelegen en met alle comfort voor onvergetelijke dagen.
Rustig, gezellig en modern appartement, goed uitgerust, aparte locatie op de begane grond, ca. 45 m² terrassen met een indrukwekkend uitzicht op de Moezel en de steile wijngaarden
Duurzaam
Ferienwohnung Rosenborn Zell Mosel
Rosenborn vakantiewoning in Zell Mosel met buitenzitje in een rustige woonwijk in de wijk Zell Kaimt. De oude stad ligt op loopafstand.
Villa 5 met uitzicht op de hemel - Vakantieappartement in de statige Villa Burglay. Villa 5 met balkon, airconditioning en een moderne, comfortabele sfeer in Zell aan de Moezel.
Nieuw appartement in Zell an der Mosel met airconditioning, balkon en prachtig uitzicht op de Moezel en de wijngaarden. Eerste bewoning in mei 2021
Villa 2 is in 2021 volledig gerenoveerd en omgebouwd tot een luxe vakantiewoning met een groot balkon en een eigen sauna. De oude stad en restaurants zijn op loopafstand.
Een plek om op te laden: uw vakantiewoning Lieblingsplatz met veel licht, prachtig uitzicht, stijlvolle comfort & groot balkon met ligstoelen – aankomen en u thuis voelen.
Waldecks Moselparadies - Twee vakantiewoningen (45 m²) op een droomlocatie, direct aan de Moezel en de Moezel-fiets- en wandelroute. Balkon met uitzicht op de Moezel.
Goed geslapen in het luxe vakantiehuis Inselblick met een dromerig uitzicht op de Moezel vanuit uw bed. Een plek om uit te rusten met een balkon in een adembenemend mooi landschap in de buurt van de oude stad Zell.