Hoe duur is een vakantiewoning in Cadiz - Costa de la Luz?
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Cadiz - Costa de la Luz een gemiddelde prijs van 211 € voor één nacht.
Strandhuis met gemeenschappelijk zwembad
Het huis is voorzien van alle comfort, op 400 m van het kilometerslange zandstrand van de Atlantische Oceaan, in een vakantiecomplex dat is ontworpen als een klein wit dorp.
Duurzaam
Novo Sancti Petri Golf Beach House
Zeer charmant golfhuisje, direct aan de golfbaan, strand op loopafstand, in een prachtige Andalusische vakantieresidentie, met gemeenschappelijk zwembad, tennis, padel, manege, watersport.
Duurzaam
Mooie tussenwoning in landelijke stijl in een goed onderhouden complex met zwembad en golfbaan. Direct uitzicht op de grensrivier naar Portugal. Veel stranden van de Algarve in de buurt.
Duurzaam
Casa Concha, Ferienhaus in Meeresnähe mit Garten und privatem Pool, A/C & WIFI
Casa Concha, vakantiehuis bij de zee met tuin en privé zwembad, A/C & WIFI, 6 pers.
Duurzaam
Appartement op de eerste verdieping van een chalet, op 300m van het Playa de Regla, in een zeer rustige buurt, met een groot privéterras met tent en tuinmeubilair. Garage, WiFi, satelliet-TV, airconditioning.
Duurzaam
Solmayor - das Haus an der Bucht
Eckreihenhaus met veel ruimte, op het zuiden op slechts 100 m van de baai en een klein strand. Dit huis biedt rust, een mooi uitzicht, op een toplocatie. Overwinteraars met hond welkom.
15% Last minute 24-04-2026 - 29-04-2026
Ruhiges Ferienhaus nahe dem Meer mit A/C, Pool, und Glasfaser Wlan.
Rustig gelegen vakantiehuis voor 4 personen in Conil de la Frontera, Andalusië, met zwembad en wifi.
Duurzaam
Casa "Las Palmeras" is een prachtig modern houten huis omringd door palmbomen voor 2-4 personen.
Duurzaam
Villa El Cortijo Andaluz, priv pool
Villa met privézwembad nabij het strand in Conil, huisdiervriendelijk & milieuvriendelijk verblijf
Duurzaam
Een huis met 2 slaapkamers en privézwembad, geschikt voor 2-6 personen. 500 m van het strand van El Palmar; slechts een paar minuten verder naar bars, winkels en restaurants.
Luxe vakantie villa met zwembad en prachtig uitzicht!
Aantrekkelijk, centraal gelegen appartement dicht bij het strand in Conil voor 2 personen met een groot terras met uitzicht op zee
5% Last minute
Rijtjeshuis met kleine tuin, veel zonnige terrassen op het zuiden, direct aan het strand, gemeenschappelijk zwembad rustige locatie Ook voor langdurig verblijf Centrale verwarming en airconditioning
voor 3-4 personen met groot terras en gebruik van het zwembad
Ben je nog op zoek naar geschikte reizigers voor je vakantiehuis of je vakantiewoning?
Onze prijs- en beschikbaarheidsstatistieken helpen u de beste reistijd voor uw verblijf te vinden.
Goedkoopste maand:
maart - Ø 147€/nacht
Duurste maand:
juli - Ø 231€/nacht
Beste kans op vrije accommodaties:
november - 59% beschikbaar
Laagste beschikbaarheid:
mei - slechts 20% vrij
176€ voor 25 apr. - 02 mei
198€ Jaarlijks gemiddelde
17% voor 25 apr. - 02 mei
44% Jaarlijks gemiddelde
Op basis van onze gegevens hebben vakantieverblijven in Cadiz - Costa de la Luz een gemiddelde prijs van 211 € voor één nacht.
In vergelijking met andere regio's is een vakantie in Arcos de la Frontera of CONIL CADIZ bijzonder voordelig. Hier kunt u al vanaf 43 € per nacht een mooi vakantieappartement of vakantiehuis huren.
Bij het kiezen van de beste vakantieaccommodatie in Cadiz - Costa de la Luz raden wij u Casa El Aguila - 1001 Nights , Chipiona zon en strand en Casa Natalie aan. Deze accommodaties zijn door onze gasten bijzonder goed beoordeeld.
U hoeft uw huisdier in Cadiz - Costa de la Luz niet achter te laten, want er zijn 26 vakantieaccommodaties die huisdieren toestaan. Hondenbezitters voelen zich Ayamonte, Cadiz en Conil de la Frontera bijzonder comfortabel.
Als u geld wilt besparen bij het plannen van uw vakantie, boek dan een vakantieaccommodatie van particulieren. Bij ons heeft u direct contact met de verhuurder. U betaalt dus geen boekings- of servicekosten, alleen de pure huurprijs.
Reisinspiratie in je inbox