Vakantieappartementen en huizen in Sachsenburg
1 aanbiedingen voor uw vakantie in Sachsenburg
App. Elisabeth, „Hier sollst du dich wohlfühlen und dir tijd nemen – om te ontspannen en te genieten !
Zeer duurzaam
Accommodaties in de buurt van Sachsenburg
Deze accommodaties komen overeen met uw zoekopdracht, maar liggen buiten het doelgebied.
Grote vakantiewoning, 90 m2, met 3 slaapkamers, keuken en eetkamer, geschikt voor maximaal 7 personen, met kinderen ook 8 personen mooie tuin, om te spelen, te genieten en te ontspannen.
Vakantiehuis Ontspannende vakantie Penk
14% Last minute 26-03-2026 - 15-04-2026
Duurzaam
Als u op zoek bent naar rust en ontspanning en wilt leven en genieten van uw vakantie "zonder huurburen", dan bent u bij ons in goede handen in de Alpenrose.
Uw eigen vakantiehuis aan het meer, exclusief voor u en al uw dierbaren. Met een eigen wellnessruimte, privétoegang tot het meer en 7 slaapkamers.
Vakantiewoning Concept Schmiede
Dit in juni 2016 voltooide 2-kamerappartement biedt een prachtig uitzicht op de Millstätter See. Ideaal voor koppels op zoek naar ontspanning, gezinnen of alleenreizenden.
Gezellig appartement in rustige valleilocatie omgeven door bergen
Verdere info op www.schadnbauer.at zonnig, rustig gelegen op 1000 m hoogte
Duurzaam
Volledig ingerichte vakantiewoningen op een prachtige locatie met een droomtuin, in de buurt van de Millstätter See - Karinthië
Ferienwohnungen Fischerhaus direct aan de Millstättersee: 65 m², 2 kamers, plaats voor maximaal 5 gasten.
Bijzonder duurzaam
Mooie, hoogwaardige vakantievilla in Radnig boven de gemeente Hermagor-Presseger See in het Karinthische drielandenpunt van Oostenrijk, Italië en Slovenië
Mooie vakantiewoning voor ca. 2-10 personen
Vakantiewoning met balkon in Ferienhaus Waldhof. Appartement voor uw zomer- of wintervakantie in de regio Nassfeld Hermagor Pressegger See. Vakantie met hond, of als koppel.
Duurzaam
Vakantiewoning met 2 slaapkamers voor gezinnen